D. Á. 2020.08.17 16:37 Frissítve: 2020.08.22 09:12

Heti program: jön az El- és a BL-döntő

Kedden ismét a televízió előtt izgulhatunk a Bajnokok Ligája történésein: Gulácsi Péter és Willi Orbán RB Leipzigje a PSG-vel küzd meg a döntőbe jutásért. Szerdán a Lyon harmadszor is megpróbál csodát tenni a kieséses szakaszban, ezúttal az FC Barcelonán átgázoló Bayern Münchent küldené haza Lisszabonból. Szintén ezen a napon a Ferencváros svéd Djurgarden ellen lép pályára a Bajnokok Ligája-selejtező 1. fordulójában. Pénteken jön az Európa-liga döntője! Szombaton szokás szerint lesz NB I-es meccs, igaz, a halasztások miatt csak egy. Vasárnap jön a hét legjobban várt eseménye: Bajnokok Ligája-döntő élőben az NSO-n! A héten sem maradunk MLB, NBA és MotoGP nélkül.

AUGUSZTUS 17., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB I
1. FORDULÓ
19.00:
Budafoki MTE–Kisvárda (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

EURÓPA-LIGA
ELŐDÖNTŐ
21.00:
Internazionale–Sahtar Doneck (Tv: Digi Sport1), Düsseldorf – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL, RÁJÁTSZÁS
21.00:
Columbus Blue Jackets–Tampa Bay Lightning (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
15.20:
Pro sorozat, Vallon körverseny, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1174 (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
MAGYAR KUPA, NŐK
B-CSOPORT
17.00:
Dunaújvárosi Egyetem–Honvéd
18.30: III. Kerületi TVE–SZNVE

 

AUGUSZTUS 18., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ
21.00:
RB Leipzig (német)–Paris Saint-Germain (francia), Lisszabon (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ
18.00:
Qarabag (azeri)–FK Szileksz (északmacedón)
19.00: Legia Warszawa (lengyel)–Linfield FC (északír)
20.00: Dinamo Breszt (fehérorosz)–Asztana (kazah)
20.45: Celtic FC (skót)–KR (Knattspyrnufélag Reykjavíkur, izlandi)
21.00: Crvena zvezda (szerb)–Europa FC (gibraltári) (Tv: Sport1)

EURÓPA-LIGA, ELŐSELEJTEZŐ
18.00:
Lincoln Red Imps (gibraltári)–KF Prishtina (koszovói)
20.00:
UE Engordany (andorrai)–Zeta Golubovci (montenegrói)

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.00:
Ajax (holland)–Wolfsburg (német) (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
Los Angeles Angels–San Francisco Giants (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
NHL, RÁJÁTSZÁS
21.00:
Montreal Canadiens–Philadelphia Flyers (Tv: Arena4)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1175 (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
MAGYAR KUPA, NŐK
B-CSOPORT
18.30:
UVSE–TVSE
19.00: Eger–Szentes

AUGUSZTUS 19., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ
21.00:
Lyon (francia)–Bayern München, Lisszabon (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ
17.00:
Ararat-Armenia (örmény)–Omonia Nicosia FC (ciprusi) (Tv: Sport1)
18.00: Molde (norvég)–Kuopio PS (finn)
18.30: Flora (észt)–Suduva (litván)
19.00: Ferencváros–Djurgarden (svéd) (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!
19.00: Celje (szlovén)–Dundalk (ír)
19.00: Dinamo Tbiliszi (grúz)–Tirana (albán)
19.00: Maccabi Tel Aviv (izraeli)–Riga FC (lett)
20.00: Buducnost (montenegrói)–Ludogorec (bolgár)
20.00: Connah's Q. (walesi)–Sarajevo (bosnyák)
20.00: Klaksvik (feröeri)–Slovan Bratislava (szlovák)
20.00: Sheriff Tiraspol (moldovai)–Fola (luxemburgi)
21.00: Floriana (máltai)–CFR Cluj (román)

SZLOVÁK KUPA
2. FORDULÓ
17.00:
Pöstyén–Dunaszerdahely (DAC) elhalasztva!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
12.15:
Gyulai Memorial Atlétikai Magyar Nagydíj, Székesfehérvár

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
Los Angeles Angels–San Francisco Giants (Tv: Sport2)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1176 (Tv: Sport2)

AUGUSZTUS 20., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
ELŐSELEJTEZŐ
17.30:
St. Josephs (gibraltári)–B36 Torshavn (feröeri)
19.00: Runavik (feröeri)–Barry (walesi)
19.30: FC Santa Coloma (andorrai)–Iszkra (montenegrói)
20.00: Glentoran (északír)–HB Torshavn (feröeri)
20.30: Coleraine (északír)–La Fiorita (San Marinó-i)

ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Chicago White Sox–Detroit Tigers (Tv: Sport2)

DÍJUGRATÁS
8.00:
világkupa, Nemzeti Lovarda 

JÉGKORONG
NHL, RÁJÁTSZÁS
22.00:
Calgay Flames–Dallas Starts (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
15.45:
FTC–Szombathely (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA, RÁJÁTSZÁS
19.00:
Indiana Pacers–Miami Heat (Tv: Sport1)

AUGUSZTUS 21., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
2. FORDULÓ
16.30:
Mezőkövesd–Zalaegerszeg (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.00: MTK–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ

18.00: Klaksvík (feröeri)–Slovan Bratislava (szlovák) 

EURÓPA-LIGA
DÖNTŐ
20.45:
Sevilla–Inter (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
ELŐSELEJTEZŐ

20.00:
Tre Prenne (San Marinó-i)–Gjilani (koszovói)

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ

19.00: Bordeaux–Nantes (Tv: Digi Sport1)
Marseille–St.-Étienne – elhalasztva

SZERB SZUPERLIGA
5. FORDULÓ
19.00:
Topolya–Metalac – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
15.30:
Győri Audi ETO–Siófok (Tv: Sport1)
17.45: Telekom Veszprém–Kielce (Tv: Sport1)

LÓSPORT
20.00:
Agárderby, Kincsem park (Tv: Sport2)

MOTOGP
STÁJER NAGYDÍJ
9.00:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Aréna4)
9.55: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Aréna4)
10.55: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Aréna4)
13.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Aréna4)
14.10: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Aréna4)
15.10: Moto2, 2. szabadedzés(Tv: Aréna4)

TENISZ
WTA-torna, Cincinnati (helyszín: New York)

 

AUGUSZTUS 22., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
2. FORDULÓ

21.00: Mol Fehérvár FC–Paks (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Kisvárda–Puskás Akadémia – elhalasztva!
Ferencváros–DVTK – elhalasztva!

NŐI NB I
2. FORDULÓ
15.00:
FTC–Kelen
17.00: MTK–ETO FC Győr

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ

17.00: Dijon–Angers (Tv: Digi Sport1)
21.00:
Lille–Rennes (Tv: Digi Sport1)


ROMÁN LIGA I
1. FORDULÓ
17.00:
Sepsi OSK–CS Universitatea Craiova – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
4. FORDULÓ
18.00:
Dunaszerdahely (DAC)–Trnava (Nagyszombat) – élőben az NSO-n!

SKÓT BAJNOKSÁG
5. FORDULÓ
18:30:
Dundee United–Celtic (Tv: Arena4)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
15.45:
Salzburg (osztrák)–Ajax (holland) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.00: PSV (holland)–Eintracht Frankfurt (német) (Tv: Sport1)

EURÓPA-LIGA
ELŐSELEJTEZŐ
18.00:
Lincoln Red Imps (gibraltári)–KF Prishtina (koszovói) 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL, RÁJÁTSZÁS
vasárnap, 2.00:
Colorado Avalanche–Dallas Stars (Tv: Arena4)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Indiana Pacers–Miami Heat (Tv: Sport1)

LÓSPORT
14.00:
Magyar Ügetőderby, Kincsem Park (Tv: Sport2)

MOTOGP
STÁJER NAGYDÍJ
9.00:
Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Aréna4)
9.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Aréna4)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Aréna4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Aréna4)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés(Tv: Aréna4)
14.10: MotoGP, időmérő (Tv: Aréna4)
15.10: Moto2, időmérő (Tv: Aréna4)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
20.00:
Dillian White–Alekszandr Povetkin (Tv: Sport2)

TENISZ
17.00:
WTA-torna, Cincinnati (helyszín: New York) (Tv: Digi Sport2)

UFC
Vasárnap, 2.00:
Fight Night, Las vegas (Tv: Sport1)

 

AUGUSZTUS 23.,VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
Döntő
21.00:
Paris Saint-Germain–Bayern München (Tv: M4 Sport, Spíler2) – élőben az NSO-n!

NB I
2. FORDULÓ
17.45:
Újpest–Budafok (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
5. FORDULÓ
15.00:
Vasas FC–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
17.30: Soroksár SC–Kazincbarcika SC – élőben az NSO-n!
17.30: Dorogi FC–WKW ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
17.30: DEAC–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
19.00: Pécsi MFC–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
19.00: Kaposvári Rákóczi FC–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
19.00: FC Ajka–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
19.00: SzegedCsanád Grosics Akadémia–Budaörs – élőben az NSO-n!
19.00: Gyirmót FC Győr–Debreceni VSC – élőben az NSO-n!
19.00: Szolnoki MÁV FC–BFC Siófok – élőben az NSO-n!

NB III
5. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

17.30: Mezőkövesd II–Tállya
17.30: Salgótarján–Hatvan
17.30: Tiszafüred–Füzesgyarmat
17.30: Balassagyarmat–Gyöngyös
17.30: Cegléd–DVTK II
17.30: Kisvárda II–DVSC II
17.30: Sajóbábony–Tiszaújváros
17.30: BVSC–Putnok
17.30: Eger–Sényő
19.00: Tiszakécske–Jászberény
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Paks II–Majos
11.30: FTC II–Monor
17.30: Kozármisleny–FC Dabas
17.30: Taksony–Dunaújváros
17.30: Körösladány–Szegedi VSE
17.30: Dabas-Gyón–Rákosmente
17.30: ESMTK–Iváncsa
17.30: Szekszárd–Honvéd II
17.30: Hódmezővásárhely–Vác
19.00: Kecskemét–Újpest II
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Ménfőcsanak
17.30: Érd–Fehérvár II
17.30: BKV Előre–Nagykanizsa
17.30: Balatonfüred–Bicske
17.30: Veszprém–Pápa
17.30: Nagyatád–THSE-Szabadkikötő
17.30: Gárdony–ZTE II
17.30: Tatabánya–Lipót
17.30: III. Kerületi TVE–Sopron
17.30: Komárom–Mosonmagyaróvár

NŐI NB I
2. FORDULÓ
17.00:
Szent Mihály–DVTK
17.30: Astra–Haladás

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ
13.00:
Monaco–Reims (Tv: Digi Sport1)
15.00: Dijon–Angers (Tv: Digi Sport3)
15.00: Lorient–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
15.00: Nimes–Brest
17.00: Nice–Lens (Tv: Digi Sport2)

HORVÁT 1. HNL
2. FORDULÓ
17.55:
NK Osijek (Eszék)–Hajduk Split – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
8.00:
Seiko Golden Grand Prix, World Athletics Continental Tour Gold meetings, Tokió (Tv: Sport2)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Cleveland Indians–Detroit Tigers (Tv: Sport2)

DÍJUGRATÁS
8.30:
világkupa, Nemzeti Lovarda 

MOTOGP
STÁJER NAGYDÍJ, SPIELBERG
8.30:
Moto3, bemelegítő edzés (Tv: Aréna4)
8.50: Moto2, bemelegítő edzés (Tv: Aréna4)
9.20: MotoGP, bemelegítő edzés (Tv: Aréna4)
11.00: Moto3, futam (Tv: Aréna4)
12.20:
Moto2, futam (Tv: Aréna4)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Aréna4, Galaxy4)

STRANDRÖPLABDA
WORLD TOUR, BADEN
10.00:
női elődöntő (Tv: Sport1)
12.00: férfi elődöntő (Tv: Sport1)
14.00: női bronzmérkőzés (Tv: Sport1)
15.00: női döntő (Tv: Sport1)
16.00: férfi bronzmérkőzés (Tv: Sport1)
17.00: férfi döntő (Tv: Sport1)

SZABADIDŐSPORT
10.50:
25. Aldi női futógála (Népliget)

TENISZ
17.00:
WTA-torna, Cincinnati (helyszín: New York) (Tv: Digi Sport2)

2020.11.26 00:09:05

Minden más foci CSILLAG PÉTER

Csillag Péter balerinákkal töltött estékről, bezárt bordélyházról és könnyekről írt 2011-ben, felkeresve a „Maradona-kultusz” ikonikus színhelyeit.

2020.11.25 23:35:48

Minden más foci S. T. J.