D. Á. 2021.09.20 06:30 Frissítve: 2021.09.24 23:45

Heti program: hétvégén FTC–Újpest derbi; rangadók a topligákban

Az előttünk álló héten a Ferencvárosra két nagy mérkőzés is vár: szerdán a Fehérvárral találkozik, vasárnap pedig az Újpestet fogadja. Az angol Premier League-ben Arsenal–Tottenham, a Serie A-ban Lazio–Roma városi derbit rendeznek. Láthatjuk a két BL-döntős csapatot is egymás ellen: Chelsea–Manchester City élőben az NSO-n! A héten lesz Formula–1 és kézi BL, s folytatódik az NFL alapszakasza is.

 

SZEPTEMBER 20., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
20.45:
Udinese–Napoli (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ
21.00:
Barcelona–Granada (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

FUTSAL
VILÁGBAJNOKSÁG
17.00:
Spanyolország–Angola (Tv: M4 Sport)
18.55: Irán–Argentína (Tv: M4 Sport)
NB I
18.30:
Debreceni EAC–Haladás, Debrecen
19.00: Kecskemét–Veszprém, Kecskemét
19.20: Aramis–Kistarcsa, Budaörs
20.45: Újpest FC-220Volt–Nyírgyulaj, UTE Labdarúgó Akadémia

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
Kedd, 2.20:
Green Bay Packers–Detroit Lions (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
SC Csíkszereda (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Újpesti TE
17.30: Brasov Wolves (romániai)–Titánok
KHL
18.00:
Lokomotiv Jaroszlavl–Jokerit Helsinki (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
10.35:
világbajnokság, U23, férfiak, Belgium (Tv: Eurosport1)
14.35: világbajnokság, nők, elit, Belgium (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-TORNA

Nur-Szultan, Metz
WTA-TORNA
12.00: Ostrava (Tv: Digi Sport2)

 

SZEPTEMBER 21., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NŐI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ
B-CSOPORT
2. FORDULÓ
20.00:
Magyarország–Spanyolország, Új Hidegkuti Nándor Stadion (Tv: M4 Sport)

ANGOL LIGAKUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.45:
Brentford–Oldham
20.45: Burnley–Rochdale
20.45: Fulham–Leeds United
20.45: Manchester City–Wycombe (Tv: Digi Sport2)
20.45: Norwich–Liverpool (Tv: Digi Sport1)
20.45: Preston–Cheltenham
20.45: QPR–Everton (Tv: Digi Sport3)
20.45: Sheffield United–Southampton
20.45: Watford–Stoke City
20.45: Wigan–Sunderland

OLASZ SERIE A
5. FORDULÓ
18.30:
Bologna–Genoa (Tv: Sport1)
20.45: Atalanta–Sassuolo (Tv: Sport2)
20.45: Fiorentina–Internazionale (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
6. FORDULÓ
19.30:
Getafe–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
22.00: Athletic Bilbao–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)
22.00: Levante–Celta Vigo

SZERB SZUPERLIGA
10. FORDULÓ
16.30:
Radnik–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA-SELEJTEZŐ
A-CSOPORT (Sepsiszentgyörgy)
1. FORDULÓ
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Kayseri (török)
FÉRFI NB I
18.00: Falco Vulcano Energia KC Szombathely–Pécsi VSK-Veolia

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-TORNA

Nur-Szultan, Metz
WTA-TORNA
12.00: Ostrava (Tv: Digi Sport1)

 

SZEPTEMBER 22., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB I
A 2. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
20.00:
Mol Fehérvár FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
8. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.00:
Diósgyőri VTK II–Békéscsaba II
16.00: BKV Előre–Füzesgyarmat
16.00: Debreceni EAC–Kisvárda II
16.00: Hidasnémeti–Hajdúszoboszló
16.00: Jászberényi FC–Eger SE
16.00: Putnok VSE–Tiszaújváros
16.00: SBTC–Tiszafüred
16.00: Sényő–Debreceni VSC II
16.00: Tállya–Újpest II
16.00: Törökszentmiklós–Kazincbarcika
KÖZÉP-CSOPORT
16.00:
Cegléd–Ferencvárosi TC II
16.00: Dunaújváros PASE–Honvéd FC II
16.00: FC Dabas–Monor
16.00: Hódmezővásárhely–Balassagyarmat
16.00: Iváncsa–Dabas-Gyón
16.00: Kozármisleny–Gerjen
16.00: Mohács–ESMTK
16.00: MTK II–Paks II
16.00: Rákosmenti KSK–Vác
16.00: Szekszárdi UFC–Makói FC
NYUGATI CSOPORT
13.00:
Kelen SC–Veszprém FC
16.00: Andráshida–Komáromi VSE
16.00: Balatonfüred–Kaposvár
16.00: Gárdony–Zalaegerszeg II
16.00: Gyirmót II–Bicske
16.00: Győri ETO II–Érd
16.00: Tatabánya–BVSC-Zugló
17.00: Pápa–Nagykanizsa
18.00: SC Sopron–Mol Fehérvár FC II

ANGOL LIGAKUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
20.30:
Brighton–Swansea
20.45: Arsenal–Wimbledon
20.45: Chelsea–Aston Villa (Tv: Digi Sport3)
20.45: Manchester United–West Ham United (Tv: Digi Sport1)
20.45: Millwall–Leicester City
20.45: Wolverhampton–Tottenham

FRANCIA LIGUE 1
7. FORDULÓ
19.00:
Lille–Reims
19.00: Monaco–St.-Étienne (Tv: Digi Sport2)
19.00: Montpellier–Bordeaux
19.00: Nantes–Brest
19.00: Rennes–Clermont
21.00: Angers–Olympique Marseille
21.00: Lens–Strasbourg
21.00: Lorient–Nice
21.00: Lyon–Troyes
21.00: Metz–PSG (Tv: Digi Sport2)

OLASZ SERIE A
5. FORDULÓ
18.30:
Salernitana–Hellas Verona
18.30: Spezia–Juventus (Tv: Sport2)
20.45: Milan–Venezia (Tv: Sport2)
20.45: Cagliari–Empoli

SPANYOL LA LIGA
6. FORDULÓ
19.30:
Espanyol–Alavés
19.30: Sevilla–Valencia (Tv: Spíler2)
22.00: Real Madrid–Mallorca (Tv: Spíler2)
22.00: Villarreal–Elche

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Pick Szeged–PPD Zagreb (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
21.00:
THW Kiel (német)–Elverum (norvég) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
18.00:
Érd–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.00: Alba Fehérvár KC–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA-SELEJTEZŐ
A-CSOPORT (Sepsiszentgyörgy)
2. FORDULÓ
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Sepsi SIC (romániai)
FÉRFI NB I
17.30:
Egis Körmend–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Kaposvári KK
18.00: DEAC-Tungsram–Hübner Nyíregyháza BS
18.00: Atomerőmű SE–Alba Fehérvár
18.00: Szolnoki Olajbányász–Naturtex-SZTE-Szedeák
19.00: Sopron KC–MVM-OSE Lions

TENISZ
ATP-TORNA

Nur-Szultan, Metz
WTA-TORNA
12.00: Ostrava (Tv: Digi Sport1)

 

SZEPTEMBER 23., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

OLASZ SERIE A
5. FORDULÓ
18:30:
Sampdoria–Napoli
18:30: Torino–Lazio (Tv: Sport2)
20:45: Roma–Udinese (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
6. FORDULÓ
19:30:
Granada–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
19:30: Osasuna–Real Betis
22:00: Cádiz–Barcelona (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
6. FORDULÓ
16.00:
Konyaspor–Trabzonspor (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ
Péntek, 2.20:
Houston Texans–Carolina Panthers (Tv: Arena4)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
B-CSOPORT
18.45:
Lomza Vive Kielce (lengyel)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1)
20.45: Porto (portugál)–Flensburg (német) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA-SELEJTEZŐ
A-CSOPORT (Sepsiszentgyörgy)
3. FORDULÓ
18.00:
Sepsi SIC (romániai)–Kayseri (török)
NŐI EURÓPA-KUPA-SELEJTEZŐ
1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Lefkada (görög)–PEAC-Pécs

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-TORNA

Nur-Szultan, Metz
WTA-TORNA
12.00: Ostrava (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ
B-CSOPORT (Podgorica)
  9.00:
OSC Újbuda–Apollon Szmirnisz (görög)
18.00: OSC Újbuda–Szintyez Kazany (orosz)

 

SZEPTEMBER 24., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
7. FORDULÓ
20.00:
Zalaegerszegi TE FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
20.30:
Greuther Fürth–Bayern München (Tv: Aréna4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Chicago Cubs–St. Louis Cardinals (Tv: Sport2)

FORMULA–1
OROSZ NAGYDÍJ, SZOCSI
10.30:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–SC Csíkszereda (romániai)
18.00: DVTK Jegesmedvék–Újpesti TE
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–UNI Győr ETO HC
19.00: MAC HKB Újbuda–FTC-Telekom
OSZTRÁK LIGA (ICEHL)
19.15:
Vienna Capitals (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Kecskeméti TE–Fejér-B.Á.L. Veszprém
18.00: Balatonfüredi KSE–Dabas KC VSE
NŐI NB I
18.00:
DVSC Schaeffler–Moyra-Budaörs

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA-SELEJTEZŐ
1. MÉRKŐZÉS
20.30:
Ludovika-FCSM Csata–Umea (svéd)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ
B-CSOPORT (Podgorica)
18.00:
OSC Újbuda–Jadran Split (horvát)

RÖPLABDA
18.00:
a Bajnokok Ligája csoportkörének sorsolása, Ljubljana

TENISZ
ATP-TORNA

Nur-Szultan, Metz
WTA-TORNA
14.00: Ostrava (Tv: Digi Sport2)
Laver-kupa, Boston

TORNA
15.00: Grand Prix-verseny, Szombathely, Arena Savaria – selejtezők

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ
20.00:
FTC-Telekom Waterpolo–Tigra-ZF-Eger

 

SZEPTEMBER 25., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
7. FORDULÓ
14.45:
MTK Budapest–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Gyirmót FC Győr–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: Mol Fehérvár FC–Puskás Akadémia FC  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
KELETI CSOPORT
9. FORDULÓ
16.00:
Kisvárda II–BKV Előre

NŐI NB I
6. FORDULÓ
14.00:
Diósgyőri VTK–MTK
15.00: Győr–Puskás Akadémia
16.00: Haladás–Soroksár

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ
13.30:
Chelsea–Manchester City (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
13.30: Manchester United–Aston Villa (Tv: Digi Sport2)
16.00: Everton–Norwich City
16.00: Leeds United–West Ham United
16.00: Leicester–Burnley
16.00: Watford–Newcastle United
18.30: Brentford–Liverpool (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
8. FORDULÓ
17.00:
St.-Étienne–Nice (Tv: Digi Sport2)
19.00: Strasbourg–Lille (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lyon–Lorient (Tv: Digi Sport2)
21.00: PSG–Montpellier (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
10. FORDULÓ
19.05:
Sibenik–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
15.30:
Eintracht Frankfurt–1. FC Köln
15.30: Hoffenheim–Wolfsburg
15.30: Bayer Leverkusen–Mainz
15.30: RB Leipzig–Hertha BSC (Tv: Arena4)
15.30: Union Berlin–Arminia Bielefeld
18.30: Mönchengladbach–Borussia Dortmund (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ
15.00:
Spezia–Milan (Tv: Sport2)
18.00: Internazionale–Atalanta (Tv: Sport2)
20.45: Genoa–Hellas Verona (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
14.00:
 Deportivo Alavés–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
16.15: Valencia–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
18.30: Sevilla–Espanyol (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Villarreal (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
11. FORDULÓ
16.00:
Topolyai SC–Vojvodina – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

FORMULA–1
OROSZ NAGYDÍJ, SZOCSI
11.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
14.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
Börzsöny Ring teljesítménytúra, Szob és környéke, 90 km

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00:
Rosztov-Don (orosz)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1)
18.00: Dortmund (német)–Brest (francia) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
17.00:
Pick Szeged–Csurgói KK
17.00: Budakalász KZRT–NEKA
18.00: HE-DO B.Braun Gyöngyös–Ferencvárosi TC
18.00: SBS Eger–Grundfos Tatabánya KC
NŐI NB I
17.00:
Dunaújvárosi Kohász KA–Váci NKSE
17.00: Vasas SC–Kisvárda Master Good SE
18.00: MTK Budapest–Motherson Mosonmagyaróvári KC
18.00: Siófok KC–Hungast Szombathelyi KKA

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Zalakerámia ZTE KK–Kaposvári KK
18.00: MVM-OSE Lions–Egis Körmend
19.00: Alba Fehérvár–Falco Vulcano Energia KC Szombathely
19.00: Hübner Nyíregyháza BS–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
NŐI NB I
17.00:
ELTE BEAC Újbuda–VBW CEKK Cegléd
18.00: PINKK Pécsi 424–UNI Győr MÉLY-ÚT
18.00: Vasas Akadémia–Sopron Basket

TENISZ
ATP-TORNA
Nur-Szultan, Metz
WTA-TORNA
14.00: Ostrava (Tv: Digi Sport3)
Laver-kupa, Boston

TORNA
15.00:
Grand Prix-verseny, Szombathely, Arena Savaria – szerenkénti döntők

TRIATLON
Európa-bajnokság, Valencia

UFC
UFC 266, LAS VEGAS
Vasárnap, 4.00:
Alexander Volkanovski–Brian Ortega (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
Nyílt vízi úszó Európa-kupa, 2. állomás, Barcelona

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ
15.30:
Szegedi VE–Metalcom Szentes
16.00: Szolnoki Dózsa–Kaposvári VK
16.00: Debreceni VSE–PVSK-Mecsek Füszért
17.00: BVSC-Zugló–UVSE Hunguest Hotels
18.00: A-Híd VasasPlaket–Budapesti Honvéd SE
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ
B-CSOPORT (Podgorica)
16.00:
OSC Újbuda–EVK Zaibas (litván)

 

SZEPTEMBER 26., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
7. FORDULÓ
14.15:
Kisvárda Master Good–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Ferencvárosi TC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
9. FORDULÓ – élő eredménykövető
16.00:
III. kerületi TVE–FC Ajka – élőben az NSO-n!
16.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
16.00: Dorogi FC–Budaörs – élőben az NSO-n!
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Diósgyőri VTK – élőben az NSO-n!
17.00: Pécsi MFC–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
17.00: Szolnoki MÁV FC–Kecskeméti TE Hufbau – élőben az NSO-n!
17.00: Tiszakécskei LC–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
17.00: Budafoki MTE–Szombathelyi Haladás – élőben az NSO-n!
19.30: WKW ETO FC Győr–Vasas FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
9. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Békéscsaba II–Törökszentmiklós
11.00: Újpest II–Sényő
13.30: Hajdúszoboszló–Putnok VSE
16.00: Debreceni VSC II–SBTC
16.00: Eger SE–Debreceni EAC
16.00: Füzesgyarmat–Tállya
16.00: Kazincbarcika–Hidasnémeti
16.00: Tiszafüred–Diósgyőri VTK II
16.00: Tiszaújváros–Jászberényi FC
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Ferencvárosi TC II–Dunaújváros PASE
11.00: Honvéd FC II–FC Dabas
11.00: Paks II–Rákosmenti KSK
16.00: Balassagyarmat–Kozármisleny
16.00: Dabas-Gyón–MTK II
16.00: ESMTK–Cegléd
16.00: Gerjen–Mohács
16.00: Makói FC–Hódmezővásárhely
16.00: Monor–Iváncsa
16.00: Vác–Szekszárdi UFC
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Mol Fehérvár FC II–Pápa
11.00: Puskás Akadémia II–Gyirmót II
16.00: Bicske–Kelen SC
16.00: BVSC-Zugló–Balatonfüred
16.00: Érd–SC Sopron
16.00: Komáromi VSE–Gárdony
16.00: Nagykanizsa–Tatabánya
16.00: Zalaegerszeg II–Mosonmagyaróvári TE
19.00: Kaposvár–Andráshida

NŐI NB I
6. FORDULÓ
16.00:
Astra–Ferencváros

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ
15.00:
Southampton–Wolverhampton (Tv: Digi Sport1)
17.30: Arsenal–Tottenham (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
8. FORDULÓ
13.00:
Bordeaux–Rennes (Tv: Digi Sport1)
15.00: Brest–Metz
15.00: Reims–Nantes
15.00: Troyes–Angers
17.00: Clermont–Monaco (Tv: Digi Sport1)
20.45: Olympique Marseille–Lens (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
6. FORDULÓ
15.30:
Bochum–VfB Stuttgart (Tv: Arena4)
17.30: Freiburg–Augsburg (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ

12.30: Juventus–Sampdoria (Tv: Sport2)
15.00:
Empoli–Bologna
15.00: Sassuolo–Salernitana
15.00: Udinese–Fiorentina (Tv: Sport2)
18.00: Lazio–Roma (Tv: Sport2)
20.45: Napoli–Cagliari (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
14.00:
Mallorca–Osasuna (Tv: Spíler2)
16.15: Barcelona–Levante (Tv: Spíler2)
18.30: Rayo Vallecano–Cádiz
18.30: Real Sociedad–Elche (Tv: Spíler2)
21.00: Real Betis–Getafe (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
9. FORDULÓ
17.00:
DAC–Trnava (Nagyszombat) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ
19.00:
Buffalo Bills–Washington Football Team
19.00: Cleveland Browns–Chicago Bears
19.00: Detroit Lions–Baltimore Ravens
19.00: Jacksonville Jaguars–Arizona Cardinals
19.00: Kansas City Chiefs–Los Angeles Chargers (Tv: Arena)
19.00: New England Patriots–New Orleans Saints
19.00: New York Giants–Atlanta Falcons
19.00: Pittsburgh Steelers–Cincinnati Bengals
19.00: Tennessee Titans–Indianapolis Colts
22.05: Denver Broncos–New York Jets
22.05: Las Vegas Raiders–Miami Dolphins
22.25: Los Angeles Rams–Tampa Bay Buccaneers (Tv: Arena)
22.25: Minnesota Vikings–Seattle Seahawks
Hétfő, 2.20: San Francisco 49ers–Green Bay Packers (Tv: Arena)

ATLÉTIKA
9.00:
Berlini maratoni (Tv: Sport2)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
Oakland Athletics–Houston Astros (Tv: Sport1)

DUATLON
Rövid távú országos bajnokság, Ajka

FORMULA–1
OROSZ NAGYDÍJ, SZOCSI
14.00:
futam

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.00:
Dunaújvárosi Acélbikák–DVTK Jegesmedvék
17.30: UNI Győr ETO HC–Titánok
18.30: Debreceni EAC–MAC HKB Újbuda
19.15: FTC-Telekom–Újpesti TE
OSZTRÁK LIGA (ICEHL)
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–Villach (osztrák) (Tv: Digi Sport2)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
B-CSOPORT
13.45:
Esbjerg (dán)–Buducsnoszt (montenegrói) (Tv: Sport1)
16.00:
Győri Audi ETO KC–CSZKA Moszka (orosz) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

18.00: Pécsi VSK-Veolia–DEAC-Tungsram
19.30: Atomerőmű SE–Szolnoki Olajbányász
NŐI NB I
17.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–BKG-Prima Szigetszentmiklós
18.00: TFSE-MTK–PEAC-Pécs

SZABADIDŐSPORT
8.30: Kishegy Trail terepfutóverseny, Balatonlelle, Kishegy (Szt. Donát kápolna)

TENISZ
ATP-TORNA
Nur-Szultan, Metz
WTA-TORNA
14.30: Ostrava (Tv: Digi Sport3)
Laver-kupa, Boston

TORNA
15.00: Grand Prix-verseny, Szombathely, Arena Savaria – szerenkénti döntők

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ
B-CSOPORT (Podgorica)
13.00:
OSC Újbuda–Jadran Herceg Novi (montenegrói)

2021.10.19 15:53:31

Minden más foci nemzetisport.hu

Alábbi cikkünkben összeállítottunk egy listát négy kedvenc játékosunk fényűző házáról. (x)

2021.10.17 21:31:37

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Remek tervek, kár, hogy esély sincs a megvalósításukra. Persze hogy a pénz miatt. Hiszen az a játékos, aki nem lép pályára, kevesebb jövedelemre tehet szert, nem beszélve arról, hogy az egyik pillanatról a másikra felbukkanó Nemzetek Ligája és a Konferencialiga fantázianevű sorozat jelzi, hogy a futballhatalmak mennyire adnak az érdekvédelemre.

2021.10.17 12:42:55

Minden más foci TŐKE JÁNOS (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Nem játszott jó formában a Proleter otthonában a TSC, a jövő héten a Partizan ellen ennél sokkal-sokkal több kell.

2021.10.17 15:02:10

Minden más foci VÉGH JÁNOS

Az NK Osijek magabiztosan hozta el a három pontot a Slaven Belupo otthonából.