D. Á. 2021.02.22 01:00 Frissítve: 2021.02.25 15:43

Heti program: folytatódik a BL és az El, az MK és az NB I

Kedden visszatér a labdarúgó Bajnokok Ligája a televízió képernyőjére: Atlético Madrid–Chelsea és Lazio–Bayern München a kínálatban. Szerdán a Real Madrid az Atalantával csatázik, míg a Mönchengladbach a Manchester Cityvel találkozik a Puskás Arénában. Jön a Magyar Kupa nyolcaddöntője, amelyben FTC–Mol Fehérvár rangadó lesz. Csütörtökön ismét Európa-liga, pályán az MU, az Arsenal, a Milan és a Roma. Hétvégén ezúttal is NB I, a Ferencváros az MTK vendégeként játszik. Vasárnap parádés meccsek várnak ránk – a PL-ben Leicester City–Arsenal és Chelsea–Manchester United, míg a Serie A-ban Roma–Milan! A férfi kézi BL-ben csütörtökön lép pályára a Szeged és a Veszprém. Ezen a héten sem maradunk jégkorong, kosárlabda és téli sportok nélkül. Magyarországon minden sportesemény zárt kapus.

FEBRUÁR 22., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
25. FORDULÓ
21.00:
Brighton & Hove Albion–Crystal Palace (Tv: Digi Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
22. FORDULÓ
20.30:
Greuther Fürth–Holstein Kiel (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
23. FORDULÓ
20.45:
Juventus–Crotone (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
24. FORDULÓ
21.00:
Osasuna–Sevilla (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
23. FORDULÓ
15.00:
Topolyai SC–Bacska Palanka – élőben az NSO-n!

FUTSAL NB I
RÁJÁTSZÁS, FELSŐHÁZ
18.30:
FC Veszprém–Debreceni EAC
ALSÓHÁZ
19.10:
Aramis SE–Dunaferr
20.30: Nyírgyulaj KSE–Ferencváros

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Újpesti TE–Opten Vasas HC
KHL, ALAPSZAKASZ
17.30:
Jokerit–Vityaz (Tv: Sport2)
NHL, ALAPSZAKASZ
1.30:
Boston Bruins–Philadelphia Flyers (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
11.45:
Emírségek körversenye (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
4. FORDULÓ
16.00:
Csurgói KK–Dabasi KC VSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
6. FORDULÓ
F-CSOPORT (KIJEV)
18.00:
Magyarország–Ukrajna (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1037 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00:
Fino Kaposvár–Kecskeméti RC

SZNÚKER
19.55:
The Player Championship (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-torna, Córdoba, Szingapúr, Montpellier
Kedd, 1.30: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport1)


FEBRUÁR 23., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
21.00:
Atlético Madrid (spanyol)–Chelsea (angol), Bukarest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Lazio (olasz)–Bayern München (német) (Tv: Spíler2)  – élőben az NSO-n!

MAGYAR KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
17.30:
Mezőkövesd Zsóry FC–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport)   – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
18. FORDULÓ
19.00:
Leeds United–Southampton (Tv: Digi Sport1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
32. FORDULÓ
20.45:
Rotherham–Nottingham (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30: Corona Brasov Wolves (romániai)–Gyergyói HK (romániai)
OSZTRÁK LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
19.45:
HCB Südtirol Alperia (olasz)–Hydro Fehérvár AV19
SVÉD BAJNOKSÁG, ALAPSZAKASZ
19.00:
Örebro–Djurgarden (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
11.45:
Emírségek körversenye (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
20.30:
Kiel (német)–Aalborg (dán) (Tv: Sport1)
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
9. FORDULÓ
D-CSOPORT
18.45:
Grundfos Tatabánya KC–Kadetten Schaffhausen (svájci), Győr (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1038 (Tv: Sport2)

SZNÚKER
13.55 és 19.55:
The Player Championship (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-torna, Córdoba, Szingapúr, Montpellier
9.00 és szerda, 1.30: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport1)

FEBRUÁR 24., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS

21.00: Atalanta (olasz)–Real Madrid (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Borussia Mönchengladbach (német)–Manchester City (angol), Puskás Aréna (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

MAGYAR KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
13.00: Paksi FC–Budafoki MTE
13.00: Tállya KSE (NB III)–MTK Budapest
14.00: ZTE FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport)
16.00: Puskás Akadémia FC–Újpest FC
16.00: Debreceni VSC (NB II)–BFC Siófok (NB II)
17.00: Szombathelyi Haladás (NB II)–Kisvárda Master Good
17.30: Ferencvárosi TC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

EURÓPA-LIGA
A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Tottenham Hotspur (angol)–Wolfsberger AC (osztrák) (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
21. FORDULÓ
19.00:
Nimes–Lorient (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
AZ 1. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00:
FC Barcelona–Elche (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
17.30:
Fedettpályás verseny, Belgrád (Tv: Eurosport1)

ÉSZAKI SÍ
VILÁGBAJNOKSÁG, OBERSTDORF
SÍFUTÁS
12.30:
női szabadstílusú 5 km selejtező
14.30: férfi szabadstílusú 10 km selejtező
SÍUGRÁS
18.00:
női normálsánc selejtező (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30: Corona Brasov Wolves (romániai)–Gyergyói HK (romániai)
18.30: Titánok–Opten Vasas HC, Győr

KERÉKPÁR
11.45:
Emírségek körversenye (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
18.30:
Meskov Breszt (fehérorosz)–Porto (portugál) (Tv: Sport1)
20.30:
Celje (szlovén)–Barcelona (spanyol) (Tv: Sport1)
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
16.45:
Timo Trebnje (szlovén)–GOG (dán) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
16.00:
Érd–Siófok KC
18.00: Kisvárda Master Good SE–Boglári Akadémia-SZISE
18.00: Váci NKSE–DVSC Schaeffler
18.30: MTK Budapest–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.30: Motherson Mosonmagyaróvári KC–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
NŐI MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
13.00:
VBW CEKK Cegléd–PEAC-Pécs
15.30: UNI Győr-Mély-Út–Aluinvent DVTK
18.00: TFSE-MTK–Atomerőmű KSC Szekszárd
20.30: Ludovika-FCSM Csata–Sopron Basket
FÉRFI NB I
18.00:
PVSK-Veolia–Zalakerámia ZTE KK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1039 (Tv: Sport2) 

RÖPLABDA
NŐI CHALLENGE KUPA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
19.00:
CSM Volei Alba Blaj (román)–1. MCM-Diamant Kaposvár, Marosvásárhely

SZNÚKER
13.55 és 20.00:
The Player Championship (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-torna, Córdoba, Szingapúr, Montpellier
9.00 és csütörtök, 1.30: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
ALAPSZAKASZ, 20. FORDULÓ
19.00:
Metalcom Szentes–Szolnoki Dózsa


FEBRUÁR 25., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT, VISSZAVÁGÓ

18.55: AFC Ajax (holland)–Lille OSC (francia) (Tv: Digi Sport3)
18.55: Sahtar Doneck (ukrán)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli), Kijev
18.55: SSC Napoli (olasz)–Granada CF (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
18.55: TSG 1899 Hoffenheim (német)–Molde FK (norvég)
18.55: Villarreal CF (spanyol)–FC Salzburg (osztrák)
18.55: Rangers FC (skót)–Royal Antwerp (belga)
18.55: Arsenal FC (angol)–Benfica (portugál), Pireusz (Tv: Digi Sport1)
21.00: PSV Eindhoven (holland)–Olympiakosz Pireusz (görög)
21.00: Bayer Leverkusen (német)–Young Boys (svájci) (Tv: Digi Sport1)
21.00: Dinamo Zagreb (horvát)–FK Krasznodar (orosz)
21.00: AS Roma (olasz)–SC Braga (portugál)
21.00: Leicester City (angol)–Slavia Praha (cseh) (Tv: Digi Sport3)
21.00: AC Milan (olasz)–Crvena zvezda (szerb) (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
21.00: Manchester United (angol)–Real Sociedad (spanyol) (Tv: Digi Sport2)
21.00: FC Bruges (belga)–Dinamo Kijev (ukrán)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ÉSZAKI SÍ
VILÁGBAJNOKSÁG, OBERSTDORF
SÍFUTÁS
9.00:
férfi és női klasszikus stílusú sprint selejtező (Tv: Arena4)
11.30: döntő (Tv: Eurosport2, Arena4)
SÍUGRÁS
17.00:
női normálsánc (Tv: Eurosport2, Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.00: MAC HKB Újbuda–Újpesti TE (Tv: M4 Sport)
KHL, ALAPSZAKASZ
17.30:
Avangard Omszk–Szalavat Julajev (Tv: Sport2)
NHL, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.00:
Washington Capitals–Pittsburgh Penguins (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
11.45:
Emírségek körversenye (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
13. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Mol-Pick Szeged–Lomza Vive Kielce (lengyel) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
20.45:
PPD Zagreb (horvát)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Csütörtök, 3.30:
Milwaukee Bucks–New Orleans Pelicans (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1039 (Tv: Sport2)  

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Vegyész RC Kazincbarcika–Kecskeméti RC
20.00: Fino Kaposvár–LV Sport Pénzügyőr SE (Tv: M4 Sport)
NŐI EXTRALIGA, NEGYEDDÖNTŐ
MÁSODIK MÉRKŐZÉS
17.00:
Szent Benedek RA–Swietelsky-BRSE
19.00: Diósgyőri VTK–Fatum Nyíregyháza

SZNÚKER
13.55 és 19.55:
The Player Championship (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
ATP-torna, Córdoba, Szingapúr, Montpellier
9.00 és péntek, 5.30: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport1)

FEBRUÁR 26., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
23. FORDULÓ
20.00:
Diósgyőri VTK–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

EURÓPA-LIGA
13.00:
a nyolcaddöntő sorsolása (Tv: Digi Sport1, Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
27. FORDULÓ
21.00:
Rennes–Nice (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
20.30:
Werder Bremen–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
24. FORDULÓ
Torino–Sassuolo – elhalasztva

SPANYOL LA LIGA
25. FORDULÓ
21.00:
Levante–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
27. FORDLÓ
17.00:
Besiktas–Denizlispor (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
11.45:
női lesiklás, Val di Fassa (Tv: Eurosport2)

ÉSZAKI SÍ
VILÁGBAJNOKSÁG, OBERSTDORF
ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.15:
férfi normálsánc
16.00: 10 km sífutás (Tv: Eurosport2)
SÍUGRÁS
17.15:
női csapatverseny (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Corona Brasov Wolves (romániai)
18.40: Opten Vasas HC–Titánok
OSZTRÁK LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–HCB Südtirol Alperia (olasz) (Tv: Digi Sport2)
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.30:
Slovan Bratislava (szlovák)–DVTK Jegesmedvék

KERÉKPÁR
12.30:
Emírségek körversenye (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
NŐI MAGYAR KUPA
15.00:
első elődöntő (Tv: M4 Sport)
17.30: második elődöntő

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, NEGYEDDÖNTŐ
MÁSODIK MÉRKŐZÉS
18.00: Újpesti TE–Vasas Óbuda

SZNÚKER
13.55 és 21.30:
The Player Championship (Tv: Eurosport1) 

TENISZ
9.00 és szombat, 1.30: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport1)
19.00: ATP-torna, Córdoba, Szingapúr, Montpellier (Tv: Sport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
20. FORDULÓ
17.30:
BVSC Zugló–FTC-Telekom Waterpolo (Tv: M4 Sport)

FEBRUÁR 27., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
23. FORDULÓ
:
14.45: Budafoki MTE–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Puskás Akadémia FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
19.30: MTK Budapest–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
26. FORDULÓ
13.30:
Manchester City–West Ham United (Tv: Digi Sport1)
16.00: West Bromwich Albion–Brighton (Tv: Spíler1)
18.30: Leeds United–Aston Villa (Tv: Digi Sport3)
21.00: Newcastle United–Wolverhampton (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
27. FORDULÓ
13.00:
Bordeaux–Metz (Tv: Digi Sport2)
17.00: Dijon–PSG (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Köln (Tv: Sport1)
15.30: Borussia Dortmund–Bielefeld (Tv: Sport2)
15.30: VfB Stuttgart–Schalke 04
15.30: Wolfsburg–Hertha BSC
18.30: RB Leipzig–Mönchengladbach (Tv: Sport1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
13.30:
Hannover–Fürth (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
24. FORDULÓ
15.00:
Spezia–Parma (Tv: Digi Sport2)
18.00: Bologna–Lazio (Tv: Digi Sport1)
20.45: Verona–Juventus (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
25. FORDULÓ
14.00:
Eibar–Huesca (Tv: Spíler2)
16.15: Sevilla–FC Barcelona (Tv: Spíler2)
18.30: Alavés–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Getafe–Valencia (Tv: Spíler2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.00 és 13.00:
férfi óriás-műlesiklás, Banszko (Tv: Eurosport1)
11.00: női lesiklás, Val di Fassa (Tv: Eurosport1)

ÉSZAKI SÍ
VILÁGBAJNOKSÁG, OBERSTDORF
SÍFUTÁS
11.45:
női síatlon (2x7,5 km)
13.30: férfi síatlon (2x15 km) 13.30 (Tv: Eurosport1)
ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.00:
női normálsánc (Tv: Eurosport2)
15.30: 5 km sífutás (Tv: Eurosport1)
SÍUGRÁS
16.30:
férfi normálsánc (Tv: Eurosport1)

KERÉKPÁR
11.45:
Emírségek körversenye (Tv: Eurosport2) 

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Budakalász–Orosházi FKSE-Linamar
18.00: Sport36-Komló–Dabasi KC VSE
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Csurgói KK
18.00: Ceglédi KKSE–Balatonfüredi KSE
18.00: Telekom Veszprém–SBS-Eger
NŐI NB I
18.00:
Siófok KC–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.00: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Boglári Akadémia-SZISE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00:
Alba Fehérvár–Debreceni EAC
17.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Soproni KC
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–OSE Lions
18.00: Kaposvári KK–Szolnoki Olajbányász
18.00: PVSK-Veolia–Atomerőmű SE
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: Egis Körmend–Jászberényi KSE
NBA, ALAPSZAKASZ
Vasárnap, 2.30:
Brooklyn Nets–Dallas Mavericks  (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
Peridot magyar nyílt fedett pályás verseny, Budapest
  9.30:
női selejtező
19.30: utolsó csoport kombinált száma  (BVSC Laky Károly Uszoda, BOK Csarnok)

TENISZ
  8.30: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport1)
23.00: ATP-torna, Córdoba, Szingapúr, Montpellier (Tv: Sport1)

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 3.00:
Jairzinho Rozenstruik–Ciryl Gane (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
20. FORDULÓ
11.00:
KSI SE–A-Híd VasasPlaket
16.00: Debreceni VSE–Tigra-ZF-Eger 16.00
16.00: Tatabánya–PVSK Mecsek Füszért 16.00
16.00: UVSE Hunguest Hotels–Budapesti Honvéd SE 16.00
16.00: Kaposvári VK–Szegedi VE 16.00
EUROKUPA, NYOLCADDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00:
Primorac Kotor (montenegrói)–Szolnoki Dózsa
18.00: Pays D'Aix Natation (francia)–OSC

FEBRUÁR 28., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
23. FORDULÓ
14.30:
Paksi FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: ZTE FC-Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II – ÉLŐ EREDMÉNYKÖVETŐ
26. FORDULÓ

14.00: Aqvital FC Csákvár-Soroksár SC – élőben az NSO-n!
14.00: Szentlőrinc-Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
14.00: Budaörs-FC Ajka, Tatabánya – élőben az NSO-n!
14.00: BFC Siófok - Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
14.00: Szolnoki MÁV FC-Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
14.00: Békéscsaba 1912 Előre-Dorogi FC – élőben az NSO-n!
14.00: WKW ETO FC Győr-DEAC – élőben az NSO-n!
17.00: Szombathelyi Haladás-Kaposvári Rákóczi FC – élőben az NSO-n!
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC-Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
19.30: Debreceni VSC-Vasas FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB III
22. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.00:
Mezőkövesd II–Sényő
14.00: Putnok–Salgótarján
14.00: Tállya–Tiszafüred
14.00: Hatvan–Balassagyarmat
14.00: Füzesgyarmat–Tiszakécske
14.00: Gyöngyös–Cegléd
14.00: Jászberény–Kisvárda II
14.00: DVTK II–Sajóbábony
14.00: DVSC II–Tiszaújváros
14.00: BVSC–Eger
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Újpest II–FTC II
11.00: Honvéd II–Vác
11.00: Paks II–Kecskemét
14.00: Majos–Kozármisleny
14.00: Monor–Taksony
14.00: FC Dabas–Körösladány
14.00: Dunaújváros–Dabas-Gyón
14.00: Szegedi VSE–ESMTK
14.00: Rákosmente–Szekszárd
14.00: Iváncsa–Hódmezővásárhely
NYUGATI CSOPORT
11.00: Fehérvár II–Balatonfüred
11.00: THSE-Szabadkikötő–III. Kerületi TVE
11.00: Gárdony–Komárom
13.00: ZTE II–Érd
14.00: Mosonmagyaróvár–BKV Előre
14.00: Nagykanizsa–Puskás Akadémia II
14.00: Bicske–Veszprém
14.00: Ménfőcsanak–Nagyatád
14.00: Pápa–Tatabánya
14.00: Lipót–Sopron

ANGOL PREMIER LEAGUE
26. FORDULÓ
13.00:
Crystal Palace–Fulham (Tv: Digi Sport2)
13.00:
Leicester City–Arsenal (Tv: Spíler1)
15.00:
Tottenham–Burnley (Tv: Digi Sport2)
17.30:
Chelsea–Manchester United (Tv: Digi Sport1)
20.15:
Sheffield United–Liverpool (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
27. FORDULÓ
13.00:
Monaco–Brest (Tv: Digi Sport3)
15.00: Angers–Lens (Tv: Digi Sport3)
15.00: Lorient–St.-Étienne
15.00: Nimes–Nantes
15.00: Reims–Montpellier
17.00: Lille–Strasbourg
21.00: Olympique de Marseille–Lyon (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
13.30:
Union Berlin–Hoffenheim (Tv: Sport2)
15.30: Mainz–Augsburg (Tv: Sport2)
18.00: Leverkusen–Freiburg (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
24. FORDULÓ
12.30:
Sampdoria–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
15.00: Crotone–Cagliari
15.00: Inter–Genoa (Tv: Digi Sport1)
15.00: Udinese–Fiorentina
18.00: Napoli–Benevento (Tv: Digi Sport2)
20.45: AS Roma–AC Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
25. FORDULÓ
14.00:
Celta Vigo–Valladolid (Tv: Spíler2)
16.15: Cádiz–Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Granada–Elche (Tv: Spíler2)
21.00: Villarreal–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.00 és 13.00:
férfi óriás-műlesiklás, Banszko (Tv: Eurosport1)
11.00: női szuperóriás-műlesiklás, Val di Fassa (Tv: Eurosport1)

ÉSZAKI SÍ
VILÁGBAJNOKSÁG, OBERSTDORF
SÍFUTÁS
11.00:
férfi és női szabadstílusú csapat sprint elődöntő 11.00
13.00: döntő (Tv: Eurosport2)
ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.00:
csapatverseny – normálsánc (Tv: Eurosport2)
15.00: 4x5 km sífutás (Tv: Eurosport1)
SÍUGRÁS
17.00:
vegyes csapatverseny (normálsánc) (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
16.00:
Vienna Capitals (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19 (Tv: Digi Sport3)
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
DVTK Jegesmedék–HC Banska Bystrica (szlovák)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
A 6. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
A-CSOPORT
18.00:
Mol-Pick Szeged–Flensburg-Handewitt (német) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
NŐI NB I
15.00:
Motherson Mosonmagyaróvári KC–DVSC Schaeffler
18.00: Alba Fehérvár KC–MTK Budapest
18.00: Kisvárda Master Good SE–Győri Audi ETO KC
NÉMET BUNDESLIGA
13.30:
Kiel–Füsche Berlin (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI MAGYAR KUPA
HELYOSZTÓK
17.00:
bronzmérkőzés
19.30: döntő
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Milwaukee Bucks–Los Angeles Clippers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1042 (Tv: Sport1)

ÖTTUSA
Peridot magyar nyílt fedett pályás verseny, Budapest
  8.30:
férfi selejtező
19.30: utolsó csoport kombinált száma  (BVSC Laky Károly Uszoda, BOK Csarnok)

RALI
Sarkvidék-rali, a világbajnokság 2. futama, Rovaniemi

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
16.00:
Fino Kaposvár–Dunaújvárosi KSE
18.00: Kecskeméti RC–Debreceni EAC
NŐI EXTRALGA, NEGYEDDÖNTŐ
MÁSODIK MÉRKŐZÉS
19.00:
MTK Budapest–1. MCM-Diamant Kaposvár
HARMADIK MÉRKŐZÉS
18.00:
Fatum Nyíregyháza–DVTK

SZNÚKER
20.00:
The Players Championship (Tv: Eurosport1)

TENISZ
23.00: ATP-torna, Córdoba, Szingapúr, Montpellier (Tv: Sport2)

 

 

 

 

 

2021.02.22 20:57:55

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Ma már minden csiricsáré a pályán, a színes cipő akkoriban a mai tetoválószenvedéllyel ért fel, s nem feltétlenül aratott sikert.

2021.02.22 13:51:33

Minden más foci TŐKE JÁNOS

A palánkai Bacska már az első félidőben kapitulált, a TSC nagy fölényben játszott.

2021.02.22 13:29:19

Minden más foci nemzetisport.hu

Nemzetközi és hazai rangadókkal várja nézőit az M4 Sport és az m4sport.hu. (x)

2021.02.21 19:39:31

Minden más foci N. PÁL JÓZSEF

ALAPVONAL. Az Aranycsapat csodájában – ami e folyamat csúcsa lett a könyv szerint! – az említett trénerek külhoni hódításának (jó, Bukovi kivételével) vajha mekkora része volt?

2021.02.21 10:59:32

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

A Rijeka ellen is folytatta kiváló hazai sorozatát a bajnokaspiráns Eszék, Miérez duplája döntött.