D. Á. 2021.04.19 12:17 Frissítve: 2021.04.24 23:57

Heti program: Mol Fehérvár–Ferencváros az NB I-ben; topligák

Kedd este a Ferencváros az Újpesttel találkozik a labdarúgó NB I 30. fordulójában, a találkozót élőben követheti az NSO-n! Hétközi fordulót rendeznek a német Bundesligában, az olasz Serie A-ban és a spanyol La Ligában is. Hétvégén sem maradunk csúcsfutball nélkül, szombaton pályán a Liverpool, a Bayern München és a Real Madrid, vasárnap az MU és a Barcelona meccsét nézhetjük végig. Ezen a héten is lesz kézilabda, kosárlabda és tenisz a programban. Magyarországon minden sportesemény zárt kapus.

 

ÁPRILIS 19., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
21.00:
Leeds United–Liverpool (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

FUTSAL NB I
FELSŐHÁZI RÁJÁTSZÁS, 5. FORDULÓ
19.00:
Kecskemét–Veszprém
20.00: Berettyóújfalu–Haladás (Tv: M4 Sport)
ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS, 5. FORDULÓ
20.00:
FTC–Aramis
20.45: Újpest–Nyírgyulaj

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB
17.00:
Boston Red Sox–Chicago White Sox (Tv: Sport2)

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG (Varsó)
11.30:
selejtezők, negyeddöntők – szabadfogás 57, 65, 70 (Antal Dániel), 79, 97 kg
18.00: elődöntők

DARTS
20.00:
Premier League, 6. állomás, Milton Keynes (Tv: Sport1)
Rob Cross (angol)–Gary Anderson (skót)
José de Sousa (portugál)–James Wade (angol)
Jonny Clayton (walesi)–Dimitri Van den Bergh (belga)
Glen Durrant (angol)–Michael Van Gerwen (holland)
Nathan Aspinall (angol)–Peter Wright (skót)

JÉGKORONG
NHL, ALAPSZAKASZ
kedd, 3.00:
Edmonton Oilers–Montreal Canadiens (Tv: Arena4)

SZNÚKER
11.00:
világbajnokság, 1. forduló, Sheffield (Tv: Eurosport1)
15.25: világbajnokság, 1. forduló, Sheffield (Tv: Eurosport1)
19.45: világbajnokság, 1. forduló, Sheffield (Tv: Eurosport1)

TENISZ
10.00:
WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport1)
15.00: ATP-torna, Barcelona (Tv: Eurosport2)
17.00: WTA-torna, Stuttgart (Tv: Digi Sport2)
18.00: WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport3)

 


ÁPRILIS 20., KEDD

FUTBALLPROGRAM

NB I
30. FORDULÓ
17.30:
Zalaegerszegi TE FC–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Ferencvárosi TC–Újpest FC  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
21.00:
Chelsea–Brighton & Hove Albion (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
43. FORDULÓ
19.00:
Norwich City–Watford (Tv: Arena4)

NÉMET BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
18.30:
 1. FC Köln–RB Leipzig (Tv: Sport2)
20.30: Bayern München–Bayer Leverkusen (Tv: Sport2)
20.30: Arminia Bielefeld–Schalke 04
20.30: Eintracht Frankfurt–Augsburg

OLASZ SERIE A
32. FORDULÓ
20.45:
Verona–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)

TÖRÖK SÜPER LIG
36. FORDULÓ
15.00:
Karagümrük–Göztepe (Tv: Sport1)
18.00: Sivasspor–Besiktas (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
7. állomás, Milton Keynes (Tv: Sport1)
Glen Durrant (angol)–José de Sousa (portugál)
Rob Cross (angol)–Dimitri van den Bergh (belga)
Nathan Aspinall (angol)–Jonny Clayton (walesi)
Peter Wright (skót)–James Wade (angol)
Michael van Gerwen (holland)–Gary Anderson (skót)

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, VARSÓ
11.30:
szabadfogás 61, 74, 86, 92, 125 kg selejtezők, negyeddöntők
11.30: szabadfogás 57, 65, 70, 79, 97 kg vigaszág
16.45: elődöntők
18.00: helyosztók

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
17.00:
Alba Fehérvár–Debreceni EAC
18.00: Atomerőmű SE–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: Egis Körmend–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: Sopron KC–Szolnoki Olajbányász

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1078 (Tv: Sport2)

SZNÚKER
11.00, 15.25 és 19.45:
Világbajnokság, Sheffield, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
10.00:
WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport1)
15.00: ATP-torna, Barcelona (Tv: Eurosport2)
17.00: WTA-torna, Stuttgart (Tv: Digi Sport2)
17.00: ATP-torna, Barcelona (Tv: Eurosport2)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
26. FORDULÓ
11.30:
  PVSK Mecsek Füszért–Szolnoki Dózsa
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 3. TORNA
B-CSOPORT (BUDAPEST)
14.00:
FTC-Telekom Waterpolo–Waspo Hannover (német) (Tv: M4 Sport)
16.30: Jadran Herceg Novi (montenegrói)–Dinamo Tbiliszi (grúz)
19.00: Barceloneta (spanyol)–Brescia (olasz)

 


ÁPRILIS 21., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

NB I
30. FORDULÓ
15.15:
MTK Budapest–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.30: Diósgyőri VTK–Puskás Akadémia FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.00: Mezőkövesd Zsóry FC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
20.15: Paksi FC–Budapest Honvéd   (Tv: Duna World) – élőben az NSO-n!

NB III
KÖZÉP-CSOPORT
27. FORDULÓ
17.00:
Körösladány–Budapest Honvéd II

NŐI NB I
18. FORDULÓ

16.00: Haladás–MTK

ANGOL PREMIER LEAGUE
29. FORDULÓ
19.00:
Tottenham–Southampton (Tv: Spíler1)
32. FORDULÓ
21.15:
Aston Villa–Manchester City (Tv: Digi Sport1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
43. FORDULÓ
19.00:
Rotherham–Middlesbrough (Tv: Arena4)

FRANCIA KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
18.45:
PSG–Angers
21.10: Lyon–Monaco

HORVÁT 1. HNL
30. FORDULÓ
20.30:
NK Osijek (Eszék)–Dinamo Zagreb – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
30. FORDULÓ

Hertha BSC–Freiburg – elhalasztva
20.30: Borussia Dortmund–Union Berlin (Tv: Sport2)
20.30: Hoffenheim–Mönchengladbach
20.30: VfB Stuttgart–Wolfsburg
20.30: Werder Bremen–Mainz

OLASZ SERIE A
32. FORDULÓ
18.30:
Milan–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
20.45: Bologna–Torino
20.45: Crotone–Sampdoria
20.45: Genoa–Benevento
20.45: Juventus–Parma (Tv: Digi Sport3)
20.45: Spezia–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
20.45: Udinese–Cagliari

ROMÁN LIGA 1
RÁJÁTSZÁS, 2. FORDULÓ
20.30:
Sepsi OSK–CFR Cluj – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
31. FORDULÓ
19.00:
Levante–Sevilla
19.00: Osasuna–Valencia
20.00: Betis–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
21.00: Alavés–Villarreal
21.00: Elche–Valladolid
22.00: Cádiz–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
36. FORDULÓ
18.00:
Galatasaray–Trabzonspor (Tv: Sport1)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Európai egyéni olimpiai kvalifikációs verseny, Guimaraes

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
Csütörtök, 0.30:
New York Yankees–Atlanta Braves (Tv: Sport1)

BIRKÓZÁS
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, VARSÓ

11.30: 50, 55, 59, 68, 76 kg selejtezők, negyeddöntők
11.30: szabadfogás 61, 74, 86, 92, 125 kg vigaszág
16.45: elődöntők
18.00: helyosztók

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
8. állomás, Milton Keynes (Tv: Sport1)
Rob Cross (angol)–Nathan Aspinall (angol)
Gary Anderson (skót)–Dimitri van den Bergh (belga)
Michael van Gerwen (holland)–José de Sousa J. (portugál)
James Wade (angol)–Jonny Clayton (walesi)
Peter Wright (skót)–Glen Durrant (angol)

KERÉKPÁR
11.05:
world tour, országúti verseny, nők, Belgium (Tv: Eurosport1)
12.30: pro sorozat, Alpesi körverseny (Tv: Eurosport1)
14.15: world tour, országúti verseny, férfiak, Belgium  (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
16.00:
Budakalász–Ferencvárosi TC
18.00: Mol-Pick Szeged–Balatonfüredi KSE
18.00: Csurgói KK–Grundfos Tatabánya KC
18.00: Veszprémi KKFT–Orosházi FKSE-Linamar
18.00: Ceglédi KKSE–SBS-Eger, Abony
18.30: Dabasi KC VSE–Sport36-Komló
NŐI NB I
16.00:
Érd–Győri Audi ETO KC 

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
A 9–14. HELYÉRT
18.00:
PVSK-Veolia–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00: OSE Lions–Kaposvári KK
18.00: Jászberényi KSE–Zalakerámia ZTE KK
NŐI NB I
AZ 5. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS
16.00:
Ludovika-FCSM Csata–Vasas Akadémia
A 9–12. HELYÉRT
19.00:
ELTE BEAC Újbuda–VBW CEKK Cegléd
FÉRFI EUROLIGA
PLAYOFF, A LEGJOBB NÉGY KÖZÉ KERÜLÉSÉRT
1. MÉRKŐZÉSEK

19.00: CSZKA Moszkva (orosz)–Fenerbahce (török)
21.00: Barcelona (spanyol)–Zenit Szentpétervár (orosz)

SZNÚKER
11.00, 17.00 és 19.45:
 világbajnokság, Sheffield, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
11.30, 17.00 és 20.15: WTA-torna, Stuttgart (Tv: Digi Sport2, Digi Sport3)
12.00: WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport1)
15.00: ATP-torna, Barcelona (Tv: Eurosport2)

TORNA
10.00: Európa-bajnokság, Bázel, női selejtezők

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
28. FORDULÓ
13.15:
UVSE Hunguest Hotels–OSC
NŐI NB I
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
17.30:
DUE-Maarsk Graphics–UVSE Hunguest Hotels
A 3. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
12.00: FTC Telekom Waterpolo–BVSC Zugló
AZ 5. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
19.00:
III. Kerületi TVE–Hungerit-Szentes
A 7. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
12.30:
SZTE-Szeged–Tigra-ZF-Eger
A 9. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
13.00:
Budapesti Honvéd SE–Tatabányai Vízmű SE
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 3. TORNA
B-CSOPORT (BUDAPEST)

14.00: Dinamo Tbiliszi (grúz)–Waspo Hannover (német)
16.30: Brescia (olasz)–Jadran Herceg Novi (montenegrói)
19.00: Barceloneta (spanyol)–FTC-Telekom Waterpolo (Tv: Duna World)

 


ÁPRILIS 22., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
21.00:
Leicester City–West Bromwich Albion (Tv: Spíler1)

OLASZ SERIE A
32. FORDULÓ
18.30:
Roma–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
20.45: Napoli–Lazio (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
31. FORDULÓ
19.00:
Atlético Madrid–Huesca (Tv: Spíler2)
21.00: Granada–Eibar
21.00: Real Sociedad–Celta Vigo
22.00: Barcelona–Getafe (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
35. FORDULÓ
15.00:
Alanyaspor–Gaziantepsor (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Európai egyéni olimpiai kvalifikációs verseny, Guimaraes

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Detroit Tigers–Pittsburgh Pirates (Tv: Sport2)

BIRKÓZÁS
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, VARSÓ
11.30:
53, 57 (Galambos Ramóna), 62 (Sastin Marianna), 65, 72 kg selejtezők, negyeddöntők
16.45: elődöntők
11.30: 50, 55, 59, 68, 76 kg vigaszág
18.00: helyosztók (Tv: M4 Sport)

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
9. állomás, Milton Keynes (Tv: Sport1)
Jonny Clayton (walesi)–Michael van Gerwen (holland)
Glen Durrant (angol)–Rob Cross (angol)
José de Sousa J. (portugál)–Peter Wright (skót)
Nathan Aspinall (angol)–Gary Anderson (skót)
Dimitri Van den Bergh (belga)–James Wade (angol)

GOLF
21.30:
PGA Tour, 1. nap (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
NHL, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.00:
New York Islanders–Washington Capitals (Tv: Arena4)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
A 7. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
18.00:
PEAC-Pécs–TFSE-MTK
FÉRFI EUROLIGA
NEGYEDDÖNTŐ
19.00:
Anadolu Efes (török)–Real Madrid (spanyol)
20.45: Milano (olasz)–Bayern (német)
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 1.00:
Milwaukee Bucks–Philadelphia 76ers (Tv: Sport1)

ÖTTUSA
New Format nemzetközi tesztverseny
15.00:
Női rangsoroló vívás, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok 

SZNÚKER
14.00 és 19.45:
 világbajnokság, Sheffield, 1. forduló (Tv: Eurosport1) 

TENISZ
11.30, 17.00: WTA-torna, Stuttgart (Tv: Digi Sport2)
12.00 és 18.00: WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport1, Digi Sport3)
15.00: ATP-torna, Barcelona (Tv: Eurosport2)

TORNA
10.00:
Európa-bajnokság, Bázel, férfi selejtezők

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 3. TORNA
B-CSOPORT (BUDAPEST)
14.00:
Barceloneta (spanyol)–Jadran Herceg Novi (montenegrói)
16.30: FTC-Telekom Waterpolo–Dinamo Tbiliszi (grúz) (Tv: M4 Sport)
19.00: Waspo Hannover (német)–Brescia (olasz)

 

ÁPRILIS 23., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB II
34. FORDULÓ
20.00:
Vasas FC–Pécsi MFC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
33. FORDULÓ
21.00:
Arsenal–Everton (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
34. FORDULÓ
21.00:
Reims–Marseille (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
31. FORDULÓ
20.30:
Augsburg–Köln (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Európai egyéni olimpiai kvalifikációs verseny, Guimaraes

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, VARSÓ
11.30:
kötöttfogás 55, 63, 77, 87, 130 kg selejtezők, negyeddöntők
11.30: nők 53, 57, 62, 65, 72 kg vigaszág
16.46: elődöntők
18.00: helyosztók

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Sport36-Komló–Telekom Veszprém

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
NEGYEDDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
18.00:
DEAC–Alba Fehérvár
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Atomerőmű SE
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Egis Körmend
18.00: Szolnoki Olajbányász–Sopron KC
FÉRFI EUROLIGA
NEGYEDDÖNTŐ
19.00:
CSZKA Moszkva (orosz)–Fenerbahce (török)
21.00: Barcelona (spanyol)–Zenit (orosz)

TENISZ
ATP: Barcelona, Belgrád, WTA: Stuttgart, Isztambul

TORNA
Európa-bajnokság, Bázel, egyéni összetett döntők
13.30:
nők 13.30
17.00: férfiak

 


ÁPRILIS 24., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
31. FORDULÓ
14.45:
Puskás Akadémia FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Kisvárda Master Good–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
19.30: Újpest FC–MTK Budapest  (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
18. FORDULÓ
12.00:
Győr–FTC
13.00: Kelen SC–KÉSZ-St. Mihály FC
15.30: Astra-Alef-HFC-Üllő–DVTK

ANGOL PREMER LEAGUE
33. FORDULÓ
13.30:
Liverpool–Newcastle United (Tv: Spíler1)
18.30: West Ham United–Chelsea (Tv: Digi Sport1)
21.00: Sheffield United–Brighton (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
44. FORDULÓ
13.30:
Bournemouth–Brentford (Tv: Arena4)
16.00: Watford–Milwall (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
34. FORDULÓ
13.00:
St.-Étienne–Brest  (Tv: Digi Sport1)
17.00: Metz–PSG (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
Schalke–Hertha BSC – elhalasztva
15.30:
Freiburg–Hoffenheim
15.30: Mainz–Bayern München (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
15.30: Union Berlin–Werder Bremen
15.30: Wolfsburg–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)
18.30: Leverkusen–Frankfurt (Tv: Sport1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
31. FORDULÓ
13.00:
Regensburg–Hamburg (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
33. FORDULÓ
15.00:
Genoa–Spezia (Tv: Digi Sport1)
18.00: Parma–Crotone
20.45: Sassuolo–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
32. FORDULÓ
14.00:
Elche–Levante (Tv: Spíler2)
16.15: Valladolid–Cádiz (Tv: Spíler2)
18.30: Valencia–Alavés (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Betis (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
33. FORDULÓ
20.00:
Mladoszt–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 28. FORDULÓ
14.30:
Moravce-Vrable–DAC – élőben az NSO-n!

TÖRÖK SÜPER LIG
37. FORDULÓ
18.00:
Antalyaspor–Galatasaray (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Európai egyéni olimpiai kvalifikációs verseny, Guimaraes
17.40:
kieséses szakasz, második torna (Szudi Ádám)
FÉRFI EXTRALIGA
11.00:
Floratom Szegedi AC I–Utánpótlás-válogatott
11.00: Honvéd Szondi SE I–Hed-Land Sport-csarnok SE
13.00: DVTK SE–Szerva ASE I

ATLÉTIKA
Vasárnap, 0.00:
USAFT Grand Prix, Oregon (Tv: Sport2)

AUTÓSPORT
20.30:
IndyCar, 2. futam, Firestone Nagydíj, időmérő, Szentpétervár (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
St. Louis Cardinals–Cincinnati Reds (Tv: Sport2)

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, VARSÓ
11.30:
kötöttfogás 60, 67, 72, 82, 97 kg selejtezők, negyeddöntők
11.30: kötöttfogás 55, 63, 77, 87, 130 kg vigaszág
16.45: elődöntők
18.00: helyosztók

DUATLON
13.30 és 15.25:
Női és férfi sprint országos bajnokság, Balatonboglár

FORMULA–E
14.30: világbajnoki futam, Valencia (Tv: Eurosport1)

GOLF
PGA TOUR
21.30:
TPC of Louisiana, New Orleans, 3. nap (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Ferencvárosi TC–Dabasi KC VSE
NŐI NB I
16.00:
Győri Audi ETO KC–Siófok KC
16.00: Hungast Szombathelyi KKA–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.00: MTK Budapest–Érd
18.00: Váci NKSE–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
A 9–14. HELYÉRT
17.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Zalakerámia ZTE KK
18.00: OSE Lions–Jászberényi KSE
18.00: Kaposvári KK–PVSK-Veolia
NŐI NB I
A 9–12. HELYÉRT
18.00:
PINKK-Pécsi 424–ZTE Női Kosárlabda Klub
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Milwaukee Bucks–Philadelphia 76ers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1081 (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
New Format nemzetközi tesztverseny
10.30:
Férfiak, elődöntő, Ludovika Aréna
17.00: nők, döntő, Ludovika Aréna

SAKK
Sakkvilágbajnok-jelölti torna, Jekatyerinburg, 12. forduló

SPORTLÖVÉSZET
9.00: 3. Európa-bajnoki válogatóverseny, 25, 50 m (Fehér úti Nemzeti Lőtér)

SZNÚKER
11.00, 16.00 és 19.45: világbajnokság, Sheffield, 2. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
15.30, 17.00 és 18.30: WTA-torna, Stuttgart (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2, Digi Sport3)
14.00: WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport1)
13.30: ATP-torna, Barcelona (Tv: Eurosport2)

TORNA
13.30: Európa-bajnokság, Bázel, szerenkénti döntők (férfiak: talaj, lólengés, gyűrű; nők: ugrás, felemáskorlát) (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
FÉRFI EUROKUPA
DÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
1915:
Szolnoki Dózsa–OSC
NŐI OB I
DÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
16.30:
UVSE Hunguest Hotels–DUE-Maarsk Graphics, Hajós Alfréd Uszoda (Tv: M4 Sport)
AZ 5. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS
18.00:
Hungerit-Szentes–III. Kerületi TVE

VÍVÁS
Európai olimpiai zónakvalifikációs verseny, Madrid
  9.00:
női párbajtőr
12.00: férfi tőr
14.20 és 17.20: döntő

UFC
UFC 261, JACKSONVILLE
Vasárnap, 4.00:
Kamaru Usman–Jorge Masvidal (Tv: Sport1)


ÁPRILIS 25., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
31. FORDULÓ
14.30:
Budafoki MTE–Paksi FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: Mol Fehérvár FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
19.30: Budapest Honvéd–Mezőkövesd Zsóry FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion  (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

NB II
34. FORDULÓ
– élőben az NSO-n!
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Soroksár SC
17.00: FC Ajka–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Szombathelyi Haladás–Aqvital FC Csákvár
17.00: Budaörs–Békéscsaba 1912 Előre, Tatabánya
17.00: Debreceni VSC–Kolorcity Kazincbarcika SC
17.00: BFC Siófok–WKW ETO FC Győr
17.00: Szolnoki MÁV FC–Nyíregyháza Spartacus FC
17.00: Gyirmót FC Győr–Dorogi FC
17.00: Szentlőrinc–DEAC, Kozármisleny

NB III
31. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.00:
Eger–Tiszakécske
17.00: Balassagyarmat–Cegléd
17.00: Tiszafüred–Kisvárda II
17.00: Salgótarján–Sajóbábony
17.00: Mezőkövesd II–Tiszaújváros
17.00: BVSC–DVSC II
17.00: Sényő–DVTK II
17.00: Putnok–Jászberény
17.00: Tállya–Gyöngyös
17.00: Hatvan–Füzesgyarmat
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
FTC II–Vác
11.00: Paks II–Honvéd II
11.00: Újpest II–Iváncsa
17.00: Körösladány–ESMTK
17.00: Taksony–Szekszárd
17.00: Kozármisleny–Hódmezővásárhely
17.00: FC Dabas–Dunaújváros
17.00: Majos–Rákosmente
17.00: Monor–Szegedi VSE
18.00: Kecskemét–Dabas-Gyón
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Puskás Akadémia II–Nagyatád
11.00: ZTE II–THSE-Szabadkikötő
11.00: Fehérvár II–Ménfőcsanak
17.00: Komárom–Lipót
17.00: Mosonmagyaróvár–Pápa
17.00: Nagykanizsa–Bicske
17.00: Gárdony–Veszprém
17.00: Balatonfüred–Tatabánya
17.00: BKV Előre–III. Kerületi TVE
17.00: Érd–Sopron

NŐI NB I
18. FORDULÓ
13.00:
Kelen–Szent Mihály
15.30: Astra–DVTK

ANGOL PREMIER LEAGUE
33. FORDULÓ
13.00:
Wolverhampton–Burnley (Tv: Digi Sport2)
15.00: Leeds United–Manchester United (Tv: Spíler1)
20.00: Aston Villa–West Bromwich Albion (Tv: Spíler1)

ANGOL LIGAKUPA
DÖNTŐ
17.30:
Manchester City–Tottenham (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

ANGOL CHAMPIONSHIP
44. FORDULÓ
13.00:
Reading–Swansea (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
34. FORDULÓ
13.00:
Nice–Montpellier
15.00: Lens–Nimes
15.00: Lorient–Bordeaux
15.00: Rennes–Dijon
15.00: Strasbourg–Nantes
17.05: Angers–Monaco (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lyon–Lille (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
31. FORDULÓ
17.00:
Rijeka–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
31. FORDULÓ
15.30:
RB Leipzig–VfB Stuttgart (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.00: Mönchengladbach–Bielefeld (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
33. FORDULÓ
12.30:
Benevento–Udinese (Tv: Digi Sport1)
15.00: Fiorentina–Juventus (Tv: Digi Sport1)
15.00: Internazionale–Verona (Tv: Digi Sport2)
18.00: Cagliari–Roma (Tv: Digi Sport3)
20.45: Atalanta–Bologna (Tv: Digi Sport2)

ROMÁN LIGA 1
RÁJÁTSZÁS, 3. FORDULÓ
20.30:
FCSB–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
32. FORDULÓ
14.00:
Huesca–Getafe (Tv: Spíler2)
16.15: Villarreal–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Celta Vigo–Osasuna
18.30: Sevilla–Granada (Tv: Spíler2)
21.00: Athletic Bilbao–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Európai egyéni olimpiai kvalifikációs verseny, Guimaraes
FÉRFI EXTRALIGA
11.00:
Félegyházi ASI–Mosonmagyaróvári TE-Hoff er Kst

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, VARSÓ
16.00:
kötöttfogás 60, 67, 72, 82, 97 kg vigaszág
18.00: helyosztók

DUATLON
11.00:
Vegyes váltó országos bajnokság, Balatonboglár

FORMULA–E
13.30: világbajnoki futam, Valencia (Tv: Eurosport2) 

KERÉKPÁR
11.20: Liege–Bastogne–Liege országúti klasszikus viadal (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
17.00:
HE-DO B.Braun Gyöngyös–Mol-Pick Szeged
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Ceglédi KKSE
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Veszprémi KKFT
18.00: Balatonfüredi KSE–Csurgói KK
18.00: SBS-Eger–Budakalász
NŐI NB I
15.00:
DVSC Schaeffler–Dunaújvárosi Kohász KA
18.00: Motherson Mosonmagyaróvári KC–Kisvárda Master Good SE 
FRANCIA BAJNOKSÁG
17.00:
PSG–Nantes (Tv: Arena4)
NÉMET BAJNOKSÁG
13.30:
Melsungen–Flensburg (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS

15.45: Sopron Basket–Atomerőmű KSC Szekszárd (Tv: M4 Sport)
NBA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Charlotte Hornets–Boston Celtics (Tv: Sport2)
21.30: Brooklyn Nets–Phoenix Suns  (Tv: Sport2)

ÖTTUSA
New Format nemzetközi tesztverseny
10.00:
Férfiak, döntő, Ludovika Aréna

SPORTLÖVÉSZET
  9.00:
Európa-bajnoki válogatóverseny, 25, 50 m. Pisztoly, puska. Fehér úti nemzeti lőtér
13.00: döntő

SZNÚKER
11.00 és 17.15: világbajnokság, Sheffield (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

RALI
Horvát rali, a világbajnokság 3. futama, Zágráb és környéke

TENISZ
14.00: WTA-torna, Stuttgart (Tv: Digi Sport3)
16.00: ATP-torna, Barcelona (Tv: Eurosport2)

TORNA
13.00: Európa-bajnokság, Bázel, szerenkénti döntők (férfiak: ugrás, korlát, nyújtó; nők: gerenda, talaj) (Tv: M4 Sport)

2021.05.09 14:50:19

Minden más foci DUDUCZ TIBOR, BACSKAI JÁNOS

A második helyét ezzel bebiztosító DAC egy góllal nyerni tudott a Slovan otthonában.

2021.05.09 14:18:59

Minden más foci TŐKE JÁNOS

Nem adta olcsón a győzelmet a Zentán vendégeskedő Javor-Matisz, de végül csak diadalmaskodott a TSC.

2021.05.08 15:00:25

Minden más foci B. D. K.

A párizsi klub bejelentette: Neymar nem megy sehová!

2021.05.07 16:53:07

Minden más foci H. D.

A nagygoricai csapat egy szöglet utáni fejes góllal begyűjtötte a három pontot.