D. Á. 2020.11.30 16:46 Frissítve: 2020.12.04 19:54

Heti program: Ferencváros–Barcelona BL-meccs; indul a női kézi Eb

Kedden és szerdán ismét a labdarúgó Bajnokok Ligájáé lesz a főszerep, szerdán a Ferencváros a Barcelonát fogadja a Puskás Arénában, Gulácsi Péter és Willi Orbán csapata (RB Leipzig) pedig a török Basaksehir ellen lép pályára idegenben. Csütörtökön ismét Európa-liga, láthatjuk a Romát, a Napolit, a Milant, a Spurst és az Arsenalt. Pénteken a női magyar kézilabda-válogatott Horvátország ellen megkezdi szereplését az Európa-bajnokságon, majd a hét utolsó napján Szerbiával találkozik. Szombaton ezúttal is a futball NB I és a -topligák viszik a prímet. Az F1 Szahíri Nagydíja vasárnap 18.10-kor rajtol, este és éjszaka ismét az NFL lesz reflektorfényben.

 

NOVEMBER 30., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
10. FORDULÓ
18.30:
Leicester City–Fulham (Tv: Digi Sport2)
21.00: West Ham United–Aston Villa (Tv: Spíler1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
9. FORDULÓ

20.30: Bochum–Düsseldorf (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ
18.30:
Torino–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
20.45: Genoa–Parma (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
11. FORDULÓ
21.00:
Betis–Eibar (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
Philadelphia Eagles–Seattle Seahawks (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30: Corona Brasov Wolves (romániai)–UTE

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
A 2. fordulóból elhalasztott mérkőzés
18.45:
Grundfos Tatabánya–Rhein-Neckar Löwen (német), Győr (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00: Zalakerámia ZTE KK–Alba Fehérvár
18.00: Atomerőmű SE–Jászberényi KSE
18.00: Kaposvári KK–Egis Körmend
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Szolnoki Olajbányász

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1253 (Tv: Sport2)

SZNÚKER
14.00:
brit bajnokság, 3. forduló (Tv: Eurosport1)
19.45: brit bajnokság, 3. forduló (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
A 12. fordulóból elhalasztott mérkőzés
12.00:
Tatabányai Vízmű SE–Szegedi VE
A 10. fordulóból elhalasztott mérkőzés
19.00:
Metalcom-Szentes–Debreceni VSE

 

DECEMBER 1., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.55:
Lokomotiv Moszkva (orosz)–Salzburg (osztrák) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: Atlético Madrid (spanyol)–Bayern München (német) (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
B-CSOPORT
18.55:
Sahtar Doneck (ukrán)–Real Madrid (spanyol), Kijev (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
21.00: Borussia Mönchengladbach (német)–Internazionale (olasz) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
C-CSOPORT
21.00:
Olympique Marseille (francia)–Olympiakosz (görög)
21.00: Porto (portugál)–Manchester City (angol)
D-CSOPORT
21.00:
Liverpool (angol)–Ajax (holland) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Atalanta (olasz)–Midtjylland (dán)

NŐI EB-SELEJTEZŐ
15.30:
Magyarország–Izland, Szusza Ferenc Stadion (Tv: M4 Sport)

ANGOL CHAMPIONSHIP
15. FORDULÓ
21.00:
Rotherham–Brentford (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BILIÁRD
MOSCONI-KUPA
19.30:
Európa–Egyesült Államok, Coventry, 1. nap (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.30:
Titánok–Dunaújvárosi Acélbikák, Győr
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
19.15:
EC Red Bull Salzburg (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
18.30:
PSG (francia)–Vardar Szkopje (északmacedón) (Tv: Sport1)
FÉRFI EHL
20.30:
Sporting (portugál)–Nimes (francia) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
D-CSOPORT, SOPRON
1. FORDULÓ
18.00:
Sopron Basket–Bourges (francia) (Tv: M4 Sport)
FÉRFI NB I
18.00:
PVSK-VEOLIA–Sopron KC
NŐI NB I
18.30:
VBW CEKK Cegléd–PINKK-Pécsi 424

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti (Tv: Sport2) 

SZNÚKER
13.45:
brit bajnokság, 3. forduló (Tv: Eurosport1)
19.45: brit bajnokság, 3. forduló (Tv: Eurosport1)

 

DECEMBER 2., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ

E-CSOPORT
18.55:
Krasznodar (orosz)–Rennes (francia) (Tv: Spíler1)
21.00: Sevilla (spanyol)–Chelsea (angol)
F-CSOPORT
21.00:
Borussia Dortmund (német)–Lazio (olasz)
21.00: FC Bruges (belga)–Zenit (orosz)
G-CSOPORT
21.00:
FERENCVÁROS–Barcelona (spanyol), Puskás Aréna (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Juventus (olasz)–Dinamo Kijev (ukrán) (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
H-CSOPORT
18.55:
Basaksehir (török)–RB Leipzig (német) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: Manchester United (angol)–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

NB III
KELETI CSOPORT
18. FORDULÓ
13.00:
Tiszafüred–Mezőkövesd II
KÖZÉP-CSOPORT
17. FORDULÓ
13.00:
FTC II–Körösladány
NYUGATI CSOPORT
18. FORDULÓ
13.00:
Lipót–Ménfőcsanak
13.00: Tatabánya–Mol Fehérvár

ANGOL CHAMPIONSHIP
15. FORDULÓ
20.45:
Sheffield Wednesday–Reading (Tv: Arena4)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
12. FORDULÓ
16.00:
Sered–Dunaszerdahely (DAC) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
21.40:
Pittsburgh Steelers–Baltimore Ravens (Tv: Arena4)

BILIÁRD
MOSCONI-KUPA
19.30:
Európa–Egyesült Államok, Coventry, 2. nap (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
17.15:
FTC-Telekom–DEAC (Tv: M4 Sport)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
9. FORDULÓ
18.45:
Telekom Veszprém–THW Kiel (német) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
16.00:
Ludovika-FCSM Csata–Atomerőmű KSC Szekszárd
17.00: Uni Győr MÉLY-ÚT–Aluinvent DVTK
18.00: TFSE-MTK–ZTE Női Kosárlabda Klub

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
21.00:
James Dickens–Ryan Walsh (Tv: Sport1)

SZNÚKER
13.45:
brit bajnokság, 3. forduló (Tv: Eurosport1)
19.45: brit bajnokság, 3. forduló (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
A 10. fordulóból elhalasztott mérkőzés
19.00:
Budapest Honvéd SE–Kaposvári VK

 

DECEMBER 3., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00:
Roma (olasz)–Young Boys (svájci) (Tv: Digi Sport2)
21.00: CFR Cluj (román)–CSZKA Szófia (bolgár)
B-CSOPORT
21.00:
Molde (norvég)–Dundalk (ír)
21.00: Arsenal (angol)–Rapid Wien (osztrák) (Tv: Sport2)
C-CSOPORT
21.00:
Nice (francia)–Leverkusen (német)
21.00: Slavia Praha (cseh)–Hapoel Beer-Seva (izrael)
D-CSOPORT
21.00:
Rangers (skót)–Standard Liege (belga)
21.00: Benfica (portugál)–Lech Poznan (lengyel)
E-CSOPORT
21.00:
Granada (spanyol)–PSV (holland) (Tv: Digi Sport3)
21.00: Omonia Nicosia (ciprusi)–PAOK (görög)
F-CSOPORT
21.00:
AZ Alkmaar (holland)–Napoli (olasz) (Tv: Digi Sport1)
21.00: Real Sociedad (spanyol)–Rijeka (horvát)
G-CSOPORT
18.55:
AEK Athén (görög)–Sporting Braga (portugál)
18.55: Zorja Luhanszk (ukrán)–Leicester City (angol)
H-CSOPORT
18.55:
Milan (olasz)–Celtic (skót) (Tv: Digi Sport1)
18.55: Lille (francia)–Sparta Praha (cseh)
I-CSOPORT
18.55:
Sivasspor (török)–Villarreal (spanyol)
18.55: Qarabag (azeri)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)
J-CSOPORT
18.55:
LASK (osztrák)–Tottenham (angol) (Tv: Digi Sport2)
18.55: Royal Antwerp (belga)–Ludogorec (bolgár)
K-CSOPORT
18.55:
Feyenoord (holland)–Dinamo Zagreb (horvát) (Tv: Digi Sport3)
18.55: CSZKA Moszkva (orosz)–Wolfsberg (osztrák)
L-CSOPORT
18.55:
Crvena zvezda (szerb)–Hoffenheim (német)
18.55: Gent (belga)–Slovan Liberec (cseh)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Női Bajnokok Ligája, buboréktorna, Linz – csoportmérkőzések (Budaörs)

BIATLON
13.20:
világkupa, férfi sprint (Tv: Eurosport1)
16.20: világkupa, női sprint (Tv: Eurosport1)

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–EC VSV (osztrák)
KHL, ALAPSZAKASZ
15.00:
Metalurg–SZKA (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKÁG, CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
B-CSOPORT (HERNING)
18.15:
Oroszország–Spanyolország (Tv: Sport2)
20.30: Svédország–Csehország
D-CSOPORT (KOLDING)
18.00:
Románia–Németország
20.30: Norvégia–Lengyelország (Tv: Sport1)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
9. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45:
Flensburg-Handewitt (német)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
D-CSOPORT, SOPRON
2. FORDULÓ
18.00:
Sopron Basket–Galatasaray (Tv: M4 Sport)
21.00: Landes (francia)–Bourges (francia)
FÉRFI NB I
18.00:
Szolnoki Olajbányász–Kaposvári KK 

LÓSPORT
13.45:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
MTK Budapest–1. MCM-Diamant Kaposvár, Budaörs (Illyés-Aramis Sportcsarnok)
17.00: Vasas Óbuda–Szent Benedek RA (Balaton Szabadidő és Konferencia Központ)

SZNÚKER
13.45:
brit bajnokság, 4. forduló (Tv: Eurosport2)
19.45: brit bajnokság, 4. forduló (Tv: Eurosport1)

 

DECEMBER 4., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
13. FORDULÓ
20.15:
Budafok–Újpest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
11. FORDULÓ
Aston Villa–Newcastle United – elhalasztva

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
21.00:
Nimes–Marseille (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
10. FORDULÓ
20.30:
Hertha–Union Berlin (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
12. FORDULÓ
21.00:
Athletic Bilbao–Celta Vigo (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
11. FORDULÓ
17.30:
Besiktas–Kasimpasa (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Női Bajnokok Ligája, buboréktorna, Linz – csoportmérkőzések (Budaörs)

BILIÁRD
MOSCONI-KUPA
19.30:
Európa–Egyesült Államok, Coventry, 4. nap (Tv: Sport2)

FORMULA–1
SZAHÍRI NAGYDÍJ
14.30:
F1, 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.30: F1, 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
20.00:
DEAC–Dunaújvárosi Acélbikák
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
HC 07 Detva (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Innsbruck (osztrák) (Tv: Digi Sport2)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR, DÁNIA
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.15:
Franciaország–Montenegró
20.30: Dánia–Szlovénia
C-CSOPORT (KOLDING)
18.15:
Magyarország–Horvátország (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
D-CSOPORT (SOPRON)
3. FORDULÓ
16.30:
Sopron Basket–Landes (francia) (Tv: M4 Sport)
FÉRFI NB I
18.30:
DEAC–Alba Fehérvár

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Vasas Óbuda–Szent Benedek RA, Balaton Szabadidő és Konferencia Központ

SÍAKROBATIKA
18.00:
világkupa, Ruka (Tv: Arena4)

SÍUGRÁS
15.25:
világkupa, Oroszország (Tv: Eurosport1)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
16.45:
világkupa, Ruka (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
13.45:
brit bajnokság, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
16.45:
brit bajnokság, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
19.45: brit bajnokság, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

 

DECEMBER 5., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
13. FORDULÓ
14.45:
ZTE–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.00: DVTK–Ferencváros (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
19.30: Puskás Akadémia–Kisvárda (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
11. FORDULÓ
13.30:
Burnley–Everton (Tv: Digi Sport2)
16.00: Manchester City–Fulham (Tv: Digi Sport2)
18.30: West Ham United–Manchester United (Tv: Digi Sport2)
21.00: Chelsea–Leeds United (Tv: Spíler1)

ANGOL CHAMPIONSHIP
16. FORDULÓ
13.30:
Reading–Nottingham Forest (Tv: Arena4)

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
17.00:
Rennes–Lens
21.00: Montpellier–PSG (Tv: Digi Sport2)

HORVÁT 1. HNL
14. FORDULÓ
15.00:
NK Osijek (Eszék)–Varazdin – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
10. FORDULÓ
15.30:
Arminia Bielefeld–Mainz
15.30: Eintracht Frankfurt–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)
15.30: Freiburg–Mönchengladbach
15.30: Köln–Wolfsburg
18.30: Bayern München–RB Leipzig (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

NÉMET 2. BUNDESLIGA
10. FORDULÓ
13.00:
Hamburg–Hannover (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
10. FORDULÓ
15.00:
Spezia–Lazio (Tv: Digi Sport1)
18.00: Juventus–Torino (Tv: Digi Sport1)
20.45: Internazionale–Bologna (Tv: Digi Sport1)

OSZTRÁK BUNDESLIGA
10. FORDULÓ
17.00:
Admira–RB Salzburg (Tv: Arena4)

ROMÁN LIGA 1
12. FORDULÓ
13.30:
Sepsi OSK–Botosani – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
14.00:
Levante–Getafe (Tv: Spíler2)
16.15: Sevilla–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Atlético Madrid–Valladolid (Tv: Spíler2)
21.00: Cádiz–Barcelona (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.30 és 13.30:
férfi óriás-műlesiklás, Santa Caterina Valfurva (Tv: Eurosport1)
11.30: női szuperóriás-műlesiklás, St. Moritz (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ
Női Bajnokok Ligája, buboréktorna, Linz - csoportmérkőzések (Budaörs)

BIATLON
15.00: világkupa, női váltó, Finnország (Tv: Eurosport1)

FORMULA–1
SZAHÍRI NAGYDÍJ, SZAHÍR
15.00:
F1, 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: F1, időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
KHL, ALAPSZAKASZ
12.30:
Szalavat–Dinamo (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, DÁNIA
CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
C-CSOPORT

20.30: Hollandia–Szerbia
2. FORDULÓ
B-CSOPORT (HERNING)
18.15:
Oroszország–Csehország
20.30: Spanyolország–Svédország (Tv: Sport1)
D-CSOPORT (KOLDING)
16.00:
Románia–Lengyelország (Tv: Sport1)
18.15: Norvégia–Németország (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
16.15:
Telekom Veszprém–HE-DO B.Braun Gyöngyös (Tv: M4 Sport)
18.00: SBS-Eger–Dabasi KC VSE
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Sport36-Komló
18.00: Csurgói KK–Budakalász

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–Zalakerámia ZTE KK
18.00: Atomerőmű SE–PVSK-VEOLIA
18.00: Jászberényi KSE–Egis Körmend
18.00: OSE Lions–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: Sopron KC–Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
NŐI NB I
17.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–VBW CEKK Cegléd
18.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–Uni Győr MÉLY-ÚT
18.00: PEAC-Pécs–TFSE-MTK

LÓSPORT
15.00:
Lóverseny, Kincsem+ Tuti (Tv: Sport1)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA
Vasárnap, 3.00:
Errol Spence–Danny Garcia (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
15.00:
DEAC–LV Sport Pénzügyőr SE
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
MTK Budapest–Fatum Nyíregyháza, Illyés-Aramis Sportcsarnok, Budaörs
17.00: Swietelsky-BRSE–UTE

SÍUGRÁS
16.30:
világkupa, Nyizsnyij Tagil (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.00:
brit bajnokság, elődöntő (Tv: Eurosport2)
19.50:
brit bajnokság, elődöntő (Tv: Eurosport1) 

UFC
Vasárnap, 2.00:
Fight Night, Las Vegas (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
14. FORDULÓ
11.30:
KSI SE–Budapesti Honvéd SE
16.00: Kaposvári VK–UVSE Hunguest Hotels
16.00: Szeged–PVSK Mecsek Füszért
18.00: A-Híd VasasPlaket–Debreceni VSE
20.45: PannErgy-Miskolci VLC–Metalcom Szentes (Tv: M4 Sport)

 

DECEMBER 6., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
13. FORDULÓ
15.15:
Budapest Honvéd–MTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.30: Paks–Mol Fehérvár (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
20. FORDULÓ
13.00:
DEAC–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
13.00: Dorogi FC–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
13.00: WKW ETO FC Győr–FC Ajka – élőben az NSO-n!
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
13.00: Szentlőrinc–Szolnoki MÁV FC, Kozármisleny – élőben az NSO-n!
13.00: Aqvital FC Csákvár–Gyirmót FC Győr – élőben az NSO-n!
17.00:
Nyíregyháza Spartacus FC–Kaposvári Rákóczi FC – élőben az NSO-n!
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Vasas FC – élőben az NSO-n!
19.30: Budaörs–Debreceni VSC, Tatabánya  – élőben az NSO-n!

NB III
21. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

Tiszaújváros–DVTK II
Sajóbábony–Jászberény
Kisvárda II–Gyöngyös
Cegléd–Füzesgyarmat
Tiszakécske–Hatvan
Balassagyarmat–Tállya
Tiszafüred–Putnok
Salgótarján–Sényő
Mezőkövesd II–BVSC
DVSC II–Eger
KÖZÉP-CSOPORT

Vác–Iváncsa
Hódmezővásárhely–Rákosmente
Szekszárd–Szegedi VSE
ESMTK–Dunaújváros
Dabas-Gyón–FC Dabas
Körösladány–Monor
Taksony–Majos
Kozármisleny–Újpest II
FTC II–Paks II
Honvéd II–Kecskemét
NYUGATI CSOPORT
Nagyatád–Bicske 0–3 – játék nélkül
Sopron–THSE-Szabadkikötő
III. Kerületi TVE–Pápa
Tatabánya–Ménfőcsanak
Veszprém–Nagykanizsa
Puskás Akadémia II–Fehérvár II
Balatonfüred–Mosonmagyaróvár
BKV Előre–ZTE II
Érd–Komárom
Lipót–Gárdony

ANGOL PREMIER LEAGUE
11. FORDULÓ
13.00:
West Bromwich Albion–Crystal Palace (Tv: Spíler1)
15.15: Sheffield United–Leicester City (Tv: Spíler1)
17.30: Tottenham–Arsenal (Tv: Digi Sport)
20.15: Liverpool–Wolverhampton (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
13.00:
Lille–Monaco (Tv: Digi Sport2)
15.00: Angers–Lorient
15.00: Bordeaux–Brest (Tv: Digi Sport3)
15.00: Dijon–St.-Étienne
15.00: Nantes–Strasbourg
17.00: Reims–Nice
21.00: Metz–Lyon (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
10. FORDULÓ
15.30:
Werder Bremen–VfB Stuttgart (Tv: Sport2)
18.00: Schalke–Leverkusen (Tv: Sport2)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
10. FORDULÓ
13.30:
Paderborn–Nürnberg (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
10. FORDULÓ
12.30:
Verona–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
15.00: Roma–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Parma–Benevento
15.00: Udinese–Atalanta (Tv: Digi Sport2)
18.00: Crotone–Napoli (Tv: Digi Sport2)
20.45: Sampdoria–Milan (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
12. FORDULÓ
14.00:
Granada–Huesca (Tv: Spíler2)
16.15: Osasuna–Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Villarreal–Elche (Tv: Spíler2)
21.00: Alavés–Real Sociedad (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
17. FORDULÓ
Javor–Topolyai SC – elhalasztva

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
16. FORDULÓ
15.00:
Dunaszerdahely (DAC)–Zlaté Moravce – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.00 és 13.00:
férfi óriás-műlesiklás, Santa Caterina Valfurva
11.30: női szuperóriás-műlesiklás, St. Moritz

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
19.00:
Atlanta Falcons–New Orleans Saints
19.00: Chicago Bears–Detroit Lions
19.00: Houston Texans–Indianapolis Colts
19.00: Miami Dolphins–Cincinnati Bengals
19.00: Minnesota Vikings–Jacksonville Jaguars
19.00: New York Jets–Las Vegas Raiders
19.00: Pittsburgh Steelers–Washington Football Team
19.00: Tennessee Titans–Cleveland Browns (Tv: Arena4)
22.05: Arizona Cardinals–Los Angeles Rams
22.05: Seattle Seahawks–New York Giants
22.25: Green Bay Packers–Philadelphia Eagles (Tv: Arena4)
22.25: Los Angeles Chargers–New England Patriots
Hétfő, 2.20: Kansas City Chiefs–Denver Broncos (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Női Bajnokok Ligája, buboréktorna, Linz – rájátszás

ATLÉTIKA
8.25:
valenciai maratoni (Tv: Digi Sport1)

BIATLON
12.30: világkupa, férfi váltó, Finnország (Tv: Eurosport1)

FORMULA–1
SZAHÍRI NAGYDÍJ, SZAHÍR
18.10:
F1, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
14.30:
Titánok–Opten Vasas HC, Győr
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
DVTK Jegesmedvék–HC Kosice (szlovák) (Tv: Digi Sport3)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, DÁNIA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT (HERNING)
18.15:
Franciaország–Szlovénia
20.30: Dánia–Montenegró (Tv: Sport1)
C-CSOPORT (KOLDING)
16.00:
Magyarország–Szerbia (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
18.15: Hollandia–Horvátország (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00:
Veszprémi KKFT–Mol-Pick Szeged
FRANCIA BAJNOKSÁG
15.30:
Dunkerque–Nantes (Tv: Arena4)
NÉMET BUNDESLIGA
13.30:
Flensburg–Göppingen (Tv: Sport1)

RALI
MIKULÁS RALI
8.00:
az országos bajnokság 6., utolsó futama, Veszprém (Tv: Digi Sport3)
MONZA RALI
A világbajnokság 7., utolsó futama, Monza

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz
17.30:
Vegyész RC Kazincbarcika–Dunaferr SE

SAKK
A FIDE dönt a 46. sakkolimpia házigazdájáról (online)

SÍUGRÁS
16.00: világkupa, Nyizsnyij Tagil (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
14.00:
brit bajnokság, döntő (Tv: Eurosport2)

2021.01.26 00:09:38

Minden más foci BOROS MIKLÓS

A konstancai együttes háromszor is vezetett, de a szentgyörgyiek mindannyiszor egyenlítettek.

2021.01.26 10:01:33

Minden más foci I. SZ.

Mire menne a magyar bajnoki címvédő a magyar válogatott ellen? (x)

2021.01.25 11:02:17

Minden más foci TÓTH ÁDÁM

A járvány évében vizsgált „nagy hatos” megtorpant a gazdasági fejlődésben, írja a KPMG tanulmánya.

2021.01.22 22:24:24

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

TÉLI ÁTIGAZOLÁSOK Talán soha, talán a nyáron, és Mbappé lesz az ára, egyelőre „csak” Allit és Keant vehetik meg.

2021.01.23 11:18:45

Minden más foci BOROS MIKLÓS, BACSKAI JÁNOS

Tizenkét hiányzó, hóemberek, Himnusz: kevesen fogadtak volna a szentgyörgyiek győzelmére.