D. Á. 2021.05.03 12:21 Frissítve: 2021.05.08 19:59

Heti program: utolsó forduló az NB I-ben, topligák; Spanyol Nagydíj

Az előttünk álló héten jön a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének a visszavágója: Chelsea–Real Madrid és Manchester City–PSG élőben az NSO-n! Csütörtökön a Manchester United a Romával, az Arsenal a Villarreallal találkozik az Európa-liga elődöntőjében. Szombaton jön az NB I utolsó fordulója, vasárnap NB II-es meccseket rendeznek. Ezen a héten is lesz Formula–1, kézilabda és kosárlabda is. A magyarországi sportesemények szombattól már látogathatók – ismert részletek itt!

MÁJUS 3., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
DÖNTŐ
20.00:
Mol Fehérvár FC–Újpest FC, Budapest, Puskás Aréna (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FUTSAL NB I
FELSŐHÁZ
18.30:
Debreceni EAC–MVFC Berettyóújfalu
18.30: FC Veszprém–Haladás VSE
ALSÓHÁZ
19.35:
Aramis SE–Nyírgyulaj KSE

ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ
19.00:
West Bromwich Albion–Wolverhampton Wanderers (Tv: Digi Sport2)
21.15: Burnley–West Ham United

NÉMET BUNDESLIGA
29. FORDULÓ
18.00:
Mainz–Hertha BSC (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

NÉMET 2. BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
20.30:
Fortuna Düsseldorf–Karlsruhe (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
34. FORDULÓ
20.45:
Torino–Parma (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
34. FORDULÓ
21.00:
Sevilla–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
39. FORDULÓ
15.00:
Kasimpasa–Alanyaspor (Tv: Sport2)
19.30: Fenerbahce–Erzurumspor (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
NHL, ALAPSZAKASZ
Kedd, 2.00:
Minnesota Wild–Vegas Golden Knights (Tv: Arena4)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1089 (Tv: Sport1)

SZNÚKER
13.45 és 19.45: világbajnokság, Sheffield (Tv: Eurosport1)  

TENISZ
11.00:
ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)  
13.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport2)

 

MÁJUS 4., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00:
Manchester City (angol)–Paris Saint-Germain (francia) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzés eredménye: 2–1

NÉMET 2. BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
18.30:
Kiel–Sandhausen (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Veszprémi KKFT–Dabasi KC VSE
18.00: Grundfos Tatabánya KC–Telekom Veszprém

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB
ELŐDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
18.00:
Debreceni EAC–Szolnoki Olajbányász
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
NŐI NB I
DÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
16.30:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Sopron Basket
FÉRFI EUROLIGA
NEGYEDDÖNTŐ
18.45:
Anadolu Efes (török)–Real Madrid (spanyol)
20.45: Milano (olasz)–Bayern (német)
21.00: Barcelona (spanyol)–Zenit (orosz)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1090 (Tv: Sport2)

TENISZ
11.00:
ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)  
13.00 és 20.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport1)

MÁJUS 5., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ

21.00: Chelsea (angol)–Real Madrid (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzés eredménye: 1–1

NB III
KÖZÉP-CSOPORT
28. FORDULÓ
17.30:
Vác–Körösladány

AMATŐR KUPA
DÖNTŐ
12.00:
Tarpa SC–Fémalk-Dunavarsányi TE, Új Hidegkuti Nándor Stadion 

NŐI MAGYAR KUPA
DÖNTŐ
17.45:
Astra-ALEF HFC-Üllő–FTC-Telekom, Új Hidegkuti Nándor Stadion

ROMÁN LIGA 1
RÁJÁTSZÁS, 6. FORDULÓ
18.00:
Sepsi OSK–Universitatea Craiova – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
35. FORDULÓ
16.00:
Partizan–Topolyai SC – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
18.30:
Cincinnati Reds–Chicago White Sox (Tv: Sport2)

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
10. állomás, Milton Keynes (Tv: Sport1)

KAJAK-KENU
Olimpiai pótkvalifikációs válogató- és tájékoztató verseny, Szeged

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Mol-Pick Szeged–Ferencvárosi TC
NŐI NB I
16.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Győri Audi ETO KC
NÉMET BUNDESLIGA
18.30:
Göppingen–Flensburg (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
A 9–14. HELYÉRT
18.00:
PVSK-Veolia–Jászberényi KSE
18.00: OSE Lions–Zalakerámia ZTE KK

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1091 (Tv: Sport2) 

VÍZILABDA
E.ON férfi ob I, elődöntő első mérkőzések

TENISZ
11.00:
ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)  
11.00 és 19.00: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport1)

MÁJUS 6., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
21.00:
Arsenal (angol)–Villarreal (spanyol) (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzés eredménye: 1–2
21.00: AS Roma (olasz)–Manchester United (angol) (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzés eredménye: 2–6

NÉMET BUNDESLIGA
30. FORDULÓ
18.30:
Hertha–Freiburg (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
Olimpiai világkvalifikációs verseny, Szófia, szabadfogás
10.00:
selejtezők
18.00: elődöntők

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
11. állomás, Milton Keynes (Tv: Sport1)

GOLF
21.00:
PGA Tour, 1. nap (Tv: Eurosport2)

KAJAK-KENU
Olimpiai válogató- és tájékoztató verseny, Szeged

KÉZILABDA
17.00: a jövő januári magyar-szlovák közös rendezésű férfi Európa-bajnokság csoportsorsolása

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 4.00:
Los Angeles Clippers–Los Angeles Lakers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1092 (Tv: Sport2)  

TENISZ
11.00:
ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)  
13.00 és 20.30: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2)

MÁJUS 7.,PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NB I
33. FORDULÓ
20.00: Mezőkövesd–MTK Budapest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
21.00:
Leicester City–Newcastle United (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
36. FORDULÓ
21.00:
Lens–Lille (Tv: Digi Sport2)

HORVÁT 1. HNL
33. FORDULÓ
19.10:
Gorica–NK Osijek (Eszék) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
32. FORDULÓ
20.30:
VfB Stuttgart–Augsburg (Tv: Sport2) 

SPANYOL LALIGA
35. FORDULÓ
21.00:
Real Sociedad–Elche (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BIRKÓZÁS
Olimpiai világkvalifikációs verseny, Szófia, nők

10.00: selejtezők
18.00: elődöntők

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
11. állomás, Milton Keynes (Tv: Sport1) 

GOLF
23.00:
PGA Tour, 2. nap (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
SPANYOL NAGYDÍJ, BARCELONA
11.30:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Mol-Pick Szeged–Sport36-Komló
NŐI NB I
16.00:
Érd–Kisvárda Master Good SE
18.00: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Alba Fehérvár KC

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
DÖNTŐ, 5. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
17.00:
Sopron Basket–Atomerőmű KSC Szekszárd
FÉRFI NB I
ELŐDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
17.00:
Szolnoki Olajbányász–DEAC
17.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Naturtex-SZTE-Szedeák
A 9–14. HELYÉRT
17.00:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–PVSK-Veolia

RITMIKUS GIMNASZTIKA
8.30: Világkupa, Baki, selejtező (karika, labda)

RÖPLABDA
EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
FÉRFIAK
1. FORDULÓ
G-CSOPORT, LUDOVIKA ARÉNA
16.00:
Fehéroroszország–Portugália
19.00: Magyarország–Norvégia
NŐK
E-CSOPORT, BELFORT
17.00:
Izrael–Magyarország
20.00: Dánia–Franciaország

TEKVONDÓ
Európai olimpiai selejtező, Szófia

TENISZ
13.00:
ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)

MÁJUS 8.,SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
33. FORDULÓ
17.00: Budapest Honvéd–Ferencváros (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
19.30: Újpest FC–Zalaegerszegi TE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NŐI NB I
20. FORDULÓ
13.00: Győr–Szent Mihály
16.00: Haladás–DVTK

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
13.30:
Leeds United–Tottenham (Tv: Digi Sport1)
16.00:
Sheffield United–Crystal Palace (Tv: Digi Sport3)
18.30:
Manchester City–Chelsea (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
21.15:
Liverpool–Southampton (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
36. FORDULÓ
13.00:
Nantes–Bordeaux (Tv: Digi Sport2)
17.00: Lyon–Lorient (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
32. FORDULÓ
15.30:
Borussia Dortmund–RB Leipzig (Tv: Sport2)  – élőben az NSO-n!
15.30: Hoffenheim–Schalke 04
15.30: Werder Bremen–Leverkusen
15.30: Wolfsburg–Union Berlin
18.30: Bayern München–Mönchengladbach (Tv: Sport2) 

NÉMET 2. BUNDESLIGA
32. FORDULÓ
13.00:
Fürth–Karlsruhe (Tv: Sport2) 

OLASZ SERIE A
35. FORDULÓ
15.00:
Spezia–Napoli (Tv: Digi Sport2)
15.00: Udinese–Bologna
18.00: Inter–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
20.45: Fiorentina–Lazio (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
35. FORDULÓ
14.00:
Alavés–Levante (Tv: Spíler2)
16.15: FC Barcelona–Atlético Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
18.30: Cádiz–Huesca (Tv: Spíler2)
21.00: Athletic Bilbao–Osasuna (Tv: Spíler2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Dobó Európa Kupa, Split

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
St. Louis Cardinals–Colorado Rockies (Tv: Sport1) 

BIRKÓZÁS
Olimpiai világkvalifikációs verseny, Szófia, kötöttfogás
10.00:
selejtezők
18.00: elődöntők

GOLF
23.00:
PGA Tour, 3. nap (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
SPANYOL NAGYDÍJ, BARCELONA
12.00:
3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny, 1. szakasz, Torino-Torino, 8,6 km, időfutam

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-LIGA
NÉGYES DÖNTŐ, NAGYBÁNYA
ELŐDÖNTŐ
14.45:
Nantes Atlantique HB (francia)–CS Minaur Baia Mare (román) (Tv: Sport1) 
18.00: Siófok KC–Herning-Ikast HB (dán) (Tv: Sport1) 
FÉRFI NB I
17.00:
Budakalász–Dabasi KC VSE
18.00: Csurgói KK–HE-DO B.Braun Gyöngyös
18.00: Ceglédi KKSE–Grundfos Tatabánya KC, Abony
18.00: SBS-Eger–Orosházi FKSE-Linamar
NŐI NB I
11.30:
Boglári Akadémia-SZISE–FTC-Rail Cargo Hungaria
16.00: Győri Audi ETO KC–DVSC Schaeffler
16.00: Hungast Szombathelyi KKA–Motherson Mosonmagyaróvári KC
17.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Váci NKSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
A 9–14. HELYÉRT

18.00: Kaposvári KK–OSE Lions
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Jászberényi KSE
NBA, ALAPSZAKASZ
Vasárnap,4.00:
Denver Nuggets–Brooklyn Nets (Tv: Sport2) 

RITMIKUS GIMNASZTIKA
10.20: Világkupa, Baku, selejtező (buzogány, szalag)

RÖPLABDA
EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
FÉRFIAK
2. FORDULÓ
G-CSOPORT, LUDOVIKA ARÉNA

16.00: Portugália–Norvégia
19.00: Fehéroroszország–Magyarország
NŐK
E-CSOPORT, BELFORT
17.00:
Franciaország–Magyarország
20.00: Dánia–Izrael

TEKVONDÓ
Európai olimpiai selejtező, Szófia

TENISZ
16.00: ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)
18.30: WTA-torna, Madrid (Tv: Digi Sport3)

UFC
FIGHT NIGHT
Vasárnap, 2.00:
Cory Sandhagen–TJ Dillashaw (Tv: Sport1) 

VITORLÁZÁS
Finndingi világbajnokság, Porto

VÍZILABDA
FÉRFI EUROKUPA
DÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ

16.00: OSC–Szolnoki Dózsa (Tv: Digi Sport1)

MÁJUS 9., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I

33. FORDULÓ
17.30: Puskás Akadémia–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!
17.30: Diósgyőri VTK–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.30: Kisvárda–Paksi FC – élőben az NSO-n!

NB II – élőben az NSO-n!
37. FORDULÓ

17.00: Debreceni EAC–Pécsi MFC
17.00: Soroksár SC–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Dorogi FC–FC Ajka, Gyirmót
17.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Vasas FC
17.00: WKW ETO FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Gyirmót FC Győr
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szolnoki MÁV FC
17.00: Aqvital FC Csákvár–BFC Siófok
17.00: Szentlőrinc–Debreceni VSC
17.00: Szombathelyi Haladás–Budaörs

NB III
34. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.30:
DVSC II–Tállya
15.00: Balassagyarmat–Tiszafüred
17.30: Mezőkövesd II–Cegléd
17.30: Tiszakécske–Salgótarján
17.30: Jászberény–Füzesgyarmat
17.30: DVTK II–Hatvan
17.30: Gyöngyös–Eger
17.30: Tiszaújváros–Putnok
17.30: Sajóbábony–Sényő
17.30: Kisvárda II–BVSC
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Honvéd II–Monor
17.30: ESMTK–FTC II
17.30: Dabas-Gyón–Kozármisleny
17.30: Körösladány–Taksony
17.30: Rákosmente–Dunaújváros
17.30: Iváncsa–FC Dabas
17.30: Vác–Majos
17.30: Hódmezővásárhely–Újpest II
17.30: Szekszárd–Paks II
17.30: Szegedi VSE–Kecskemét
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Balatonfüred
11.00: ZTE II–III. Kerületi TVE
11.00: THSE-Szabadkikötő–Nagykanizsa
16.00: Veszprém–BKV Előre
16.00: Sopron–Mosonmagyaróvár
17.30: Lipót–Fehérvár II
17.30: Ménfőcsanak–Gárdony
17.30: Érd–Nagyatád
17.30: Pápa–Bicske
19.00: Tatabánya–Komárom

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
13.00:
Wolverhampton–Brighton (Tv: Spíler1)
15.05: Aston Villa–Manchester United (Tv: Spíler1)
17.30: West Ham United–Everton (Tv: Spíler1)
20.00: Arsenal–West Bromwich Albion (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
36. FORDULÓ
13.00:
St. Étienne–Olympique de Marseille (Tv: Digi Sport2)
15.00: Angers–Dijon
15.00: Metz–Nimes
15.00: Nice–Brest
15.00: Strasbourg–Montpellier
17.05: Reims–Monaco (Tv: Digi Sport2)
21.00: Rennes–PSG (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
32. FORDULÓ
13.30:
Köln–Freiburg (Tv: Sport2) 
15.30: Frankfurt–Mainz (Tv: Sport2) 
18.00: Hertha–Bielefeld (Tv: Sport2)  – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
35. FORDULÓ
12.30:
Genoa–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Benevento–Cagliari
15.00: Parma–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
15.00: Verona–Torino
18.00: Roma–Crotone (Tv: Digi Sport1)
20.45: Juventus–Milan (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
35. FORDULÓ
14.00:
Getafe–Eibar (Tv: Spíler2)
16.15: Valencia–Valladolid (Tv: Spíler2)
18.30: Villarreal–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Sevilla (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

SZERB SZUPERLIGA
36. FORDULÓ
20.00:
Topolyai SC–Javor

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 30. FORDULÓ
18.00:
Slovan Bratislava–DAC

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK 

ATLÉTIKA
Dobó Európa Kupa, Split
10.00: Ready Steady Tokió  (Tv: Sport2) 

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
Houston Astros–Toronto Blue Jays (Tv: Sport2) 

CURLING
Női világbajnokság, Calgary
16.30:
bronzmérkőzés
21.00: döntő (Tv: Eurosport1)

GOLF
21.00:
PGA Tour, 4. nap (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
SPANYOL NAGYDÍJ, BARCELONA
15.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny, 2. szakasz: Stupinigi–Novara, 179 km

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-LIGA
NÉGYES DÖNTŐ, NAGYBÁNYA
A 3. helyért
14.45: 
CS Minaur Baia Mare (román)–Herning-Ikast HB (dán) (Tv: Sport1) 
Döntő
18.00:
Siófok KC–Nantes Atlantique HB (francia) (Tv: Sport1) 
FÉRFI NB I
18.00:
Veszprémi KKFT–Balatonfüredi KSE

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Los Angeles Clippers–New York Knicks (Tv: Sport1) 

RÖPLABDA
EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ

FÉRFIAK
2. FORDULÓ
G-CSOPORT, LUDOVIKA ARÉNA

16.00: Norvégia–Fehéroroszország
19.00: Portugália–Magyarország
NŐK
E-CSOPORT, BELFORT

15.00: Magyarország–Dánia
18.00: Franciaország–Izrael

TEKVONDÓ
Európai olimpiai selejtező, Szófia

TENISZ
11.00: ATP-torna, Róma (Tv: Eurosport2)
18.30: ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)

VITORLÁZÁS
Finndingi világbajnokság, Porto

 

 

 

 

2021.05.11 23:30:12

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Egyre inkább bebizonyosodik, hogy az sem sokkal jobb, ha egy labdarúgóról már januárban kiderül, hogy nem hosszabbítja meg az évad végén lejáró szerződését.

2021.05.11 12:44:37

Minden más foci CSILLAG PÉTER, L. PAP ISTVÁN, THURY GÁBOR

Holland beteljesülés, spanyol duplázás és az Európa-bajnokságok legnagyobb stratégái.

2021.05.11 18:54:04

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

Kleinheisler László remekbe szabott gólpasszal, Gyurcsó Ádám elegáns góllal vette ki a részét a győzelemből.

2021.05.10 22:33:43

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Több évtizedes ellentmondása az elitfutballnak, hogy a drukkerek érzelmileg, a vezérek pedig gazdaságilag közelítenek a játékhoz.

2021.05.10 13:05:51

Minden más foci BOROS MIKLÓS

A szentgyörgyiek a FCSB és a Craiova után a listavezető CFR-t is legyőzték.