D. Á. 2022.07.04 06:30 Frissítve: 2022.07.11 06:54

Heti program: a Ferencváros a BL-selejtezőben; F1

Az előttünk álló héten a Ferencváros a kazah Tobol vendégeként lép pályára a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező 1. fordulójában – a mérkőzést élőben követhetik honlapunkon. Hétvégén jön a Formula–1-es Osztrák Nagydíj, a futam vasárnap 15 órakor rajtol. Lesz még férfi U20-as kézilabda Európa-bajnokság és wimbledoni tenisztorna is a programban.

 

JÚLIUS 4., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Kisvárda Master Good–FC Universitatea Craiova (román)

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
17.00:
Washington Nationals–Miami Marlins (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
Férfi világbajnoki selejtező, 6. forduló
E-csoport
20.30:
Franciaország–Magyarország, Mouilleron-Le-Captif (Tv: M4 Sport)

SAKK
Sakkvilágbajnok-jelölti torna, Madrid, 14. (utolsó) forduló

Rapport Richárd–Teymur Racabov (azeri)

SZNÚKER
13.00:
Championship League, 1. nap, 1. rész, Leicester (Tv: Sport1)
18.00: Championship League, 1. nap, 2. rész, Leicester (Tv: Sport1)

TENISZ
12.00: Wimbledon (Tv: Eurosport2)

 

JÚLIUS 5., KEDD

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ,
1. MÉRKŐZÉS
18.00:
Pjunik (örmény)–CFR (román)
19.00: Malmö (svéd)–Víkingur Reykjavík (izlandi)
19.45: Ludogorec (bolgár)–Szutjeszka Niksics (montenegrói)
20.00: KF Ballkani (koszovói)–Zalgiris Vilnius (litván)
20.00: Lech Poznan (lengyel)–Qarabag (azeri)
20.00: The New Saints (walesi)–Linfield (északír)
20.30: Shamrock Rovers (ír)–Hibernians (máltai)
20.45: Skupi (északmacedón)–Lincoln Red Imps (gibraltári)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉS

19.00: Gzira United (máltai)–Atletic Club d'Escaldes (andorrai)
19.00: Larne (északír)–St Joseph's FC (gibraltári)

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Kisvárda Master Good–AEK Larnaca (ciprusi)

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00:
San Diego Padres–Seattle Mariners (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
TOUR DE FRANCE

4. szakasz, Dunkerque–Calais, 171.5 km

SZNÚKER
13.00:
Championship League, 2. nap, 1. rész, Leicester (Tv: Sport1)
18.00: Championship League, 2. nap, 2. rész, Leicester (Tv: Sport1)

TENISZ
12.00: Wimbledon (Tv: Eurosport2)

 

JÚLIUS 6., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ,
1. MÉRKŐZÉS
16.00:
Tobol (kazah)–Ferencváros (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00:
Bodö/Glimt (norvég)–KÍ (feröeri)
18.00: HJK (finn)–RFS (lett)
19.30: Dudelange (luxemburgi)–KF Tirana (albán)
20.00:
Zrinjski Mostar (bosnyák)–Sheriff (moldovai)
20.15: Maribor (szlovén)–Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)
20.30: Slovan Bratislava (szlovák)–Dinamo Batumi (grúz)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉS
17.00:
Inter Turku (finn)–KF Drita (koszovói)
20.00: Víkingur (feröeri)–Europa FC (gibraltári)

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
17.00:
Mezőkövesd Zsóry FC–Kolorcity Kazincbarcika SC (NB II)
17.30: Slovenska Bistrica (szlovén II.)–Kecskeméti TE, Szlovénia
18.30: Mol Fehérvár FC–Fenerbahce (török)
Paksi FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)
Puskás Akadémia–St. Pölten (osztrák II.), Ausztria
Vasas FC–Komáromi FC (szlovák II.)

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00:
Anglia–Ausztria, Manchester

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
21.30:
Oakland Athletics–Toronto Blue Jays (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
TOUR DE FRANCE

5. szakasz, Lille Métropole–Arenberg Porte du Hainaut, 154 km

SZNÚKER
13.00:
Championship League, 3. nap, 1. rész, Leicester (Tv: Sport1)
18.00: Championship League, 3. nap, 2. rész, Leicester (Tv: Sport1)

TENISZ
12.00: Wimbledon (Tv: Eurosport2)

ÚSZÁS
Modern Városok Kupa, Sopron

 

JÚLIUS 7., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉS
17.00:
Alaskert (örmény)–Hamrun Spartans (máltai)
17.00: UE Santa Coloma (andorrai)–Breidablik (izlandi)
18.00: Borac Banja Luka (bosnyák)–B36 Tórshavn (feröeri)
18.00: Panevezys (litván)–Milsami Orhei (moldovai)
18.00: Flora Tallinn (észt)–SJK (finn)
18.00: KuPS (finn)–Dila Gori (grúz)
18.00: FCB Magpies (gibraltári)–Crusaders Belfast (északír)
18.00: Pogon Szczecin (lengyel)–KR (izlandi)
18.00: Szaburtalo Tbiliszi (grúz)–Partizani (albán)
18.30: MFK Ruzomberok (szlovákiai)–Kauno Zalgiris (litván)
19.00: Dinamo Tbiliszi (grúz)–Paide Linnameeskond (észt)
19.00: Floriana (máltai)–Petrocub Hincesti (moldovai)
19.00: Olimpija Ljubljana (szlovén)–Differdange (luxemburgi)
19.00: Sfantul Gheorghe (moldovai)–Mura (szlovén)
20.00: Bala Town (walesi)–Sligo Rovers (ír)
20.00: Dinamo Minszk (fehérorosz)–FK Decsics Tuzi (montenegrói)
20.00: Flora Esch (luxemburgi)–Tre Fiori (San Marinó-i)
20.00: SC Gjilani (koszovói)–FK Liepaja (lett)
20.00: HB Tórshavn (feröeri)–Newtown (walesi)
20.00: KF Laci (albán)–Iszkra Danilovgrad (montenegrói)
20.00: FK Skendija (északmacedón)–Ararat Jereván (örmény)
20.15: Lechia Gdansk (lengyel)–Akademija Pandev (északmacedón)
20.30: Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–KF Llapi (koszovói)
20.30: Dunaszerdahely (szlovákiai)–Cliftonville (északír)
20.45: Derry City (ír)–Riga FC (lett)
20.45: Tre Penne (San Marinó-i)–Tuzla City (bosnyák)

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00:
Norvégia–Észak-Írország, Southampton

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR
TOUR DE FRANCE
6. szakasz, Binche–Longwy, 220 km

KÉZILABDA
FÉRFI U20-AS EURÓPA-BAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR
13.00:
Dánia–Feröer (Tv: Sport1)
15.15: Szlovénia–Magyarország (Tv: Sport1)
17.45: Spanyolország–Norvégia (Tv: Sport1)
20.30: Portugália–Lengyelország (Tv: Sport1)

SPORT
Világjátékok, Birmingham (Egyesült Államok)

SZNÚKER
13.00:
Championship League, 4. nap, 1. rész, Leicester (Tv: Sport2)
18.00: Championship League, 4. nap, 2. rész, Leicester (Tv: Sport2)

TENISZ
12.00: Wimbledon (Tv: Eurosport2)

ÚSZÁS
Modern Városok Kupa, Sopron

 

JÚLIUS 8., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
1. FORDULÓ
B-CSOPORT

18.00: Spanyolország–Finnország, Milton Keynes
21.00: Németország–Dánia, London

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
17.00: Admira Wacker (osztrák II.)–Kisvárda Master Good, Ausztria
18.00: Újpest–SV Ried (osztrák), Ausztria

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CSELGÁNCS
17.00: olimpiai kvalifikációs Grand Slam-verseny, Papp László Sportaréna (Tv: Sport2)

FORMULA–1
OSZTRÁK NAGYDÍJ, SPIELBERG
13.30:
1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
TOUR DE FRANCE
7. szakasz, Tomblaine–La Planche des Belles Filles, 176.5 km, hegyi befutó

KÉZILABDA
FÉRFI U20-AS EURÓPA-BAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR
12.45:
Feröer–Szlovénia (Tv: Sport1)
15.15: Magyarország–Dánia (Tv: Sport1)
17.45: Lengyelország–Spanyolország (Tv: Sport1)
20.15: Norvégia–Portugália (Tv: Sport1)

SPORT
Világjátékok, Birmingham (Egyesült Államok)

TENISZ
12.00: Wimbledon (Tv: Eurosport2)

TORNA
10.00: országos bajnokság, egyéni összetett verseny, Központi Tornacsarnok

ÚSZÁS
Modern Városok Kupa, Sopron

 

JÚLIUS 9., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
1. FORDULÓ
C-CSOPORT

18.00: Portugália–Svájc, Leigh
21.00: Hollandia–Svédország, Sheffield

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
10.00:
Vasas FC–DVSC
10.00:
Mezőkövesd Zsóry FC–Diósgyőri VTK (NB II)
11.00:
Rudar Velenje (szlovén II.)–Kecskeméti TE, Szlovénia
11.00: Paksi FC–III. Kerületi TVE (NB III)
17.00, Telki: Vasas FC–Maccabi Netanya (izraeli)

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
ELF
15.00:
Istanbul Rams–Hamburg Sea Devils (Tv: Arena4)
18.00: Barcelona Dragons–Vienna Vikings (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00:
St. Louis Cardinals–Philadelphia Phillies (Tv: Sport2)

CSELGÁNCS
17.00:
olimpiai kvalifikációs Grand Slam-verseny, Papp László Sportaréna (Tv: Sport2)

EVEZÉS
Világkupaverseny, Luzern

FORMULA–1
OSZTRÁK NAGYDÍJ, SPIELBERG
12.30:
2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.30: sprintfutam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
TOUR DE FRANCE

8. szakasz, Dole–Lausanne, 186.5 km

KOSÁRLABDA
NŐI U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, DEBRECEN
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.30:
Magyarország–Belgium

STRANDRÖPLABDA
10.00: országos bajnokság, 3. mesterverseny, Abádszalók

SPORT
Világjátékok, Birmingham (Egyesült Államok)

TENISZ
12.00: Wimbledon (Tv: Eurosport2)
• JUNIOR NŐK, DÖNTŐ
12.00:
Liv Hovde (amerikai, 1.)–Udvardy Luca (magyar, 7.)

TORNA
10.00: országos bajnokság, szerenkénti döntők, Központi Tornacsarnok

TRIATLON
Vasi Vasember, Szombathely
13.35 és 15.35:
világbajnoki sorozat, női és férfi egyéni verseny, Hamburg

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 3.00:
Rafael dos Anjos–Rafael Fiziev (Tv: Sport1)

 

JÚLIUS 10., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Puskás Akadémia–Slavia Praha (cseh), Ausztria
17.30: Mol Fehérvár FC–Arisz Limassol (ciprusi)

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ANGLIA
1. FORDULÓ
D-CSOPORT

18.00: Belgium–Izland, Manchester
21.00: Franciaország–Olaszország, Rotherham

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
ELF
15.00:
Rhein Fire–Köln Centurions (Tv: Arena4)

AUTÓSPORT
NASCAR
21.00:
Quaker State 400, Atlanta (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.30:
Texas Rangers–Minnesota Twins (Tv: Sport2)

CSELGÁNCS
17.00:
olimpiai kvalifikációs Grand Slam-verseny, Papp László Sportaréna (Tv: Sport2)

EVEZÉS
Világkupaverseny, Luzern

FORMULA–1
OSZTRÁK NAGYDÍJ, SPIELBERG
15.00:
futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

KERÉKPÁR
TOUR DE FRANCE

9. szakasz Aigle–Les Portes du Soleil, 193 km, hegyi befutó

KÉZILABDA
FÉRFI U20-AS EURÓPA-BAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR
12.45:
Magyarország–Feröer (Tv: Sport1)
15.15: Szlovénia–Dánia (Tv: Sport1)
17.45: Norvégia–Lengyelország (Tv: Sport1)
20.15: Spanyolország–Portugália (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, DEBRECEN
1. FORDULÓ
A-CSOPORT

17.30: Magyarország–Japán

SPORT
Világjátékok, Birmingham (Egyesült Államok)

TENISZ
12.00: Wimbledon (Tv: Eurosport2)

TORNA
10.00: országos bajnokság, szerenkénti döntők, Központi Tornacsarnok

TRIATLON
15.00:
világbajnoki sorozat, vegyes váltó, Hamburg

2022.08.08 15:47:11

Minden más foci B. D. K.

Már több mint 3.1 milliárd forintot gyűjtött össze a modell, akit egykoron CR-rel is összeboronáltak.

2022.08.07 14:26:44

Minden más foci DUDUCZ TIBOR (összefoglaló), RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

Mindkét csapat nyerhetett volna, annyi helyzet volt, végül egy sem ment be...

2022.08.06 22:52:41

Minden más foci BOROS MIKLÓS (összefoglaló), CSELŐTEI MÁRK (percről percre)

A hajrában emberelőnybe kerültek a sepsiszentgyörgyiek, de a helyzetek ezt követően is kimaradtak.

2022.08.06 18:35:08

Minden más foci TŐKE JÁNOS BACSKAI JÁNOS (percről percre)

A Novi Pazar a Partizan Beograd után megverte a TSC-t is, egyetlen jól eltalált lövés döntött a bajnokin.