nemzetisport.hu 2017.09.24 19:52 Frissítve: 2017.09.26 14:44

Fener: nem bírta az izgalmakat, szétverte a tévét – videó

A török élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Süper Lig) 6. fordulójának rangadóján a Fenerbahce hazai pályán 2–1-re nyert a Besiktas ellen, igaz, a meccs leginkább arról marad emlékezetes, hogy a házigazdától kettő, a vendégektől három játékost állított ki a játékvezető. Az izgalmakat nehezen bírta egy Fenerbahce-drukker, aki mérgében a televízióját is összetörte.

 



A történetnek végül szép is lehet a vége, hiszen a Fener brazil középpályása, Souza Twitter-oldalán közzétett egy bejegyzést, miszerint keresi a televízió tulajdonosát, akinek venne egy új készüléket, hogy a szurkoló és barátai ne maradjanak le egy Fenerbahce-mérkőzésről se.


2021.04.26 07:17:09

Minden más foci BOBORY BALÁZS

Az első korosztály szüleinek csak annyit tudtak mutatni, a gyümölcsös helyén lesz majd a pálya.

2021.04.25 17:12:31

Minden más foci BOROS MIKLÓS

Az egykori Steauával Gyurgyevóban találkozott a sepsiszentgyörgyi csapat, és történelmi sikert ért el.

2021.04.24 14:32:34

Minden más foci FEHÉR MIKLÓS

A szünet előtt vezetést szerzett a TSC, de egy piros lap és egy büntető után nagyot fordult a mérkőzés.

2021.04.24 13:55:46

Minden más foci DUDUCZ TIBOR

Több helyzete volt az Aranyosmarótnak, de nem tudott betalálni, így a DAC megerősítette második helyét a tabellán.

2021.04.20 23:34:23

Minden más foci BACSKAI JÁNOS, POLGÁR LÁSZLÓ

A tabella élére ugorhatott volna az NK Osijek, de odahaza csak egy egyet játszott a címvédő Dinamo Zagrebbel.