Ajax: „Köszönünk neked mindent” – Van der Sar érzelmes búcsúja Ten Hagtól

B. D. K.B. D. K.
2022.05.24. 14:00
Mint ismert, Erik ten Hag lett az angol rekordbajnok Manchester United új menedzsere, a holland edző az elmúlt négy és fél évet az Ajax élén töltötte. Edwin van der Sar, az amszterdami klub vezérigazgatója, valamint a „vörös ördögök” egykori kiváló kapusa nyílt levélben elbúcsúzott az 52 éves szakembertől.


„Azt kívánom neked, hogy még annál is sikeresebb legyél az új klubodnál, mint amilyen az Ajaxnál voltál az elmúlt négy és fél évben. Az elhivatottságoddal, a szemléletmódoddal és a képességeiddel erre minden esélyed megvan a Manchester United menedzsereként. Sok sikert kívánok neked, és még egyszer köszönünk mindent, amit Amszterdamban tettél!” – olvasható Edwin van der Sar bejegyzése az Instagramon.

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
15 órája

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
22 órája

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
23 órája

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
23 órája

A holland drukkerek már vonulnak, Sneijder és Van der Sar a buli kellős közepén...

Foci vb 2026
2026.06.20. 16:30

Két nemzedék, egy hivatás – Balogh Laci és fia fotókiállítása

Képes Sport
2026.06.19. 15:29

Newcastle–Liverpool, Man. City–Bournemouth a Premier League augusztusi rajtján

Angol labdarúgás
2026.06.19. 11:08

Öröm és bánat, telt házas stadionok – a vb-csoportkör 1. fordulójának legjobb pillanatai

Foci vb 2026
2026.06.18. 15:58
Ezek is érdekelhetik