A Dinamo leverése után a kiesőjelölttől kapott ki az Eszék

V. J.V. J.
2025.02.08. 18:09
Fotó: NK Osijek/FB
Az NK Osijek 1–0-ra kikapott a Goricától a horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (1. HNL) 21. fordulójában.

Az Eszék múlt héten 2–1-re megverte a címvédő Dinamót, most azonban a kiesőjelölt Gorica ellen pont nélkül maradt. Az NK Osijek ezzel továbbra is a 4. helyen áll a tízcsapatos élvonalban.

HORVÁT 1. HNL
21. FORDULÓ
HNK Gorica–NK Osijek 1–0 (Mikanovic 67.)

 

Legfrissebb hírek

Az U-válogatott Bakti Balázs Eszékre szerződött

Légiósok
2026.06.25. 16:48

Sorozatban harmadszor kapott ki, de így is benn maradt az Eszék

Minden más foci
2026.05.16. 18:25

Kikapott az utolsó helyezettől, egyelőre nem tudta bebiztosítani bennmaradását az Eszék

Minden más foci
2026.05.02. 21:15

1. HNL: meglepetésgyőzelmet aratott Splitben az Eszék

Minden más foci
2026.04.21. 21:16

1. HNL: az Eszék meglepte a Rijekát idegenben

Minden más foci
2026.04.12. 18:04

Hatalmas verést kapott Zágrábban az Eszék

Minden más foci
2026.04.04. 16:55

Sportlövő Eb: tizennyolc fős magyar csapat indul Eszéken

Egyéb egyéni
2026.04.02. 19:37

Sorozatban negyedik meccsén sem kapott szabályos gólt az Eszék

Minden más foci
2026.03.22. 17:44
Ezek is érdekelhetik