Csupasport: bármit tesz, Ronaldo Brazíliában már csak egy kövér ember

N. ZS.N. ZS.
Vágólapra másolva!
2023.03.16. 19:31
null
Forrás: Csupasport
A brazil csatárzseni, Ronaldo sokat küszködik a súlyával. Igyekszik észszerűen élni és étkezni, ennek ellenére hazájában nem kapja meg a kellő elismerést.

 

Tizenkét éve immár, hogy visszavonult. A térde felmondta a szolgálatot. Hiába szerette mindennél jobban a labdát, hiába tudott bármit megcsinálni vele, hiába gondolta úgy, ő bizony százéves koráig a pályán marad, Ronaldo is kénytelen volt belátni: kész, ennyi volt. Az egészsége közbeszólt, ízületei felmondták a szolgálatot, ám vele kapcsolatban a szurkolóknak ma már nemcsak mesteri szólói, hihetetlen góljai ugranak be, hanem profi karrierje után felszedett pluszkilói is. A labdarúgással 34 éves korában felhagyó volt brazil válogatott támadó esetében nem egy, nem is öt, hanem tíz, húsz kiló súlyfeleslegről beszélünk.

Ronaldo az eltelt években sokféleképp próbált megszabadulni a túlsúlytól, még televíziós műsorban is szerepelt, amelynek az ő lefogyasztása volt a célja, de minden csak ideiglenes sikert hozott. Korábbi válogatottbeli csapattársa, Kaká ráadásul meglehetősen negatív képet festett arról, hogyan tekintenek rá az emberek hazájában. Részletek a csupasport.hu oldalán.

Legfrissebb hírek

A hideg, a köd és a hó ellenére több mint 600-an értek célba a Normafán rendezett futóversenyen

Csupasport
2026.01.26. 18:58

Wings for Life futóverseny a Hungaroringen

Csupasport
2026.01.24. 16:54

Kalandos esztendőn van túl, de már megvannak az idei céljai 

Csupasport
2026.01.19. 17:14

A kilátók bajnoka kedvelt túracélpont lehet 2026-ban

Csupasport
2026.01.18. 14:23

Továbbra is motiválja a magyar színekben elért siker

Csupasport
2026.01.17. 15:45

Jön a leghavasabb, jubileumi Zúzmara Futófesztivál

Csupasport
2026.01.16. 11:21

Szennyai Dorián komolyan tervez a Spartathlonnal

Csupasport
2026.01.15. 18:05

Jégfesztivál és Európa-kupa a Városligetben

Csupasport
2026.01.09. 13:51
Ezek is érdekelhetik