Labdarúgás: barátai nyerték meg a Fülöp Márton-emléktornát

M. D.M. D.
2022.07.03. 17:02
null
Pályán a magyar öregfiúk-válogatott és Fülöp Marci barátai (Fotók: Facebook/Fülöp Márton Alapítvány)
Az egykori kiváló kapus barátaiból összeállított csapat nyerte meg az első alkalommal megrendezett Fülöp Márton-emléktornát Balatonfüreden.

 

A balatonfüredi stadionban lebonyolított jó hangulatú tornán a Fülöp Marci barátai alkotta együttes mellett a magyar öregfiúk-válogatott, a helyi öregfiúkcsapat és a magyar újságíró-válogatott vett részt.

A tornát Fülöp Marci barátai nyerték meg Csank János irányításával, soraikban többek között Petry Zsolttal, Juhász Rolanddal, Czvitkovics Péterrel, Huszti Szabolccsal, Priskin Tamással és Kenesei Krisztiánnal.

Második lett a magyar öregfiúk-válogatott – amelyben Fehér Csaba, Tököli Attila, Arany László és Sowunmi Thomas is pályára lépett –, harmadik a balatonfüredi öregfiúk csapata és negyedik a magyar újságíró-válogatott. Helyezéstől függetlenül minden csapat játékosai aranyérmet kaptak. A mérkőzéseket a korábbi NB I-es bíró, Arany Tamás vezette.

A torna megnyitóján és eredményhirdetésén beszédet mondott Fülöp Márton édesapja, Fülöp Ferenc.

A magyar újságíró-válogatott – a kép bal oldalán Fülöp Márton szülei
A magyar újságíró-válogatott – a kép bal oldalán Fülöp Márton szülei
Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40

Nyolcvanéves a Malév SC, a szombati ünnepségen emléktornát is rendeznek

Labdarúgó NB II
2026.06.12. 09:26

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24
Ezek is érdekelhetik