Szerb Szuperliga: vereséggel kezdte az évet a bajnokságban a Topolya
Vereséggel indította az évet a bajnokságban a Topolya: 2–0-ra kikapott a Mladoszt otthonában a szerb Szuperliga 22. fordulójában.
A mérkőzésről bővebben ide kattintva olvashat.A mérkőzésről bővebben ide kattintva olvashat.
SZERB SZUPERLIGA
22. FORDULÓ
Mladoszt–Topolyai SC 2–0 (Tumbaszevics 29., 55.)
Legfrissebb hírek

A Crvena zvezdától érkezett a Topolya új edzője
Minden más foci
2026.06.10. 19:56

Nem volt elég a döntetlen, kiesett a Topolya
Minden más foci
2026.05.24. 21:34

Kétgólos hátrányból szerzett pontot a Topolya
Minden más foci
2026.05.03. 21:29
Ezek is érdekelhetik





