Sepsi: szerződést bontottak nyáron igazolt játékosukkal

Rajko Rep közös megegyezéssel távozik
Szerződést bontott egyik nyáron igazolt labdarúgójával a Sepsi OSK: a szlovén válogatott Rajko Rep közös megegyezéssel távozik a székelyföldi csapattól.
A 31 éves középpályás a szezon kezdetén öt mérkőzésen egy gólt szerzett a szentgyörgyi együttesben, augusztus eleje óta azonban sérülései miatt egyszer sem lépett pályára.
Legfrissebb hírek

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK
Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi
Minden más foci
2026.06.11. 17:04

Liga 2: Targovistén nyert a Sepsi OSK
Minden más foci
2026.04.18. 13:21
Ezek is érdekelhetik





