Salzburg: bejelentették Bukta Csaba szerződéshosszabbítását

CS. M.CS. M.
2020.12.04. 16:25
null
Bukta Csaba 2022 nyaráig hosszabbított a Salzburggal (Fotó: Twitter)
Az osztrák élvonalban szereplő Red Bull Salzburg hivatalos oldalán jelentette be, hogy meghosszabbítja a korosztályos magyar válogatott támadó, Bukta Csaba szerződését a 2021–2022-es idény végéig.

A 19 éves támadó a salzburgiak második csapatánál, az FC Lieferingnél szerepel jelenleg. A nyáron súlyos vállsérülést szenvedett, de október 30-án már újra pályára lépett, s a következő bajnokiján gólt szerzett.

„Bukta Csaba szerződését 2022. június 30-ig meghosszabbítottuk. A 19 éves magyar játékosunk 2018-ban került a Red Bull Salzburg Akadémiára Debrecenből. A 2017–2018-as és a 2018–2019-es idényben is bajnok lett az U18-as csapattal, és szerepelt az UEFA Ifjúsági Ligájában (ifjúsági Bajnokok Ligája – a szerk.) is. Bukta 2019 óta a klubunk második csapatánál, az FC Lieferingnél szerepel, amelyben 25 tétmérkőzésen eddig 9 gólt szerzett és 10 gólpasszt adott”– áll a Red Bull Salzburg hivatalos oldalának közleményében.

Card

 

 

 

Legfrissebb hírek

Jégkorong: ponterős hátvédjével hosszabbított a DEAC, marad a Fradinál Horváth Milán

Jégkorong
Tegnap, 18:09

Osztrák jégkorongliga: magyar válogatott hátvédjével hosszabbított az FTC

Jégkorong
2026.06.24. 16:41

Hosszabbított Dzsudzsák Balázzsal a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 13:29

Az Inter meghosszabbította Chivu szerződését – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.18. 20:57

Botka Endrével hosszabbított a Ferencváros – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 18:13

Erste Liga: egyik legjobb csatárával hosszabbított a DEAC

Jégkorong
2026.06.11. 17:27

Újabb játékossal hosszabbított szerződést az NB II-es Videoton

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 15:34

Vb 2026: szerződést hosszabbított a skót szövetségi kapitány

Foci vb 2026
2026.05.28. 14:47
Ezek is érdekelhetik