Törökország: Podolski örülne, ha újraindulhatna a bajnokság

MTI MTIMTI MTI
2020.05.05. 15:07
null
Podolskinak már nagyon hiányzik a futball (Fotó: AFP)
Lukas Podolski, a török élvonalbeli Antalyaspor német labdarúgója örülne annak, ha újra tudnák indítani a koronavírus-járvány miatt félbeszakított bajnokságot.

 

„Hiányzik, hogy a srácokkal együtt edzhessünk és meccseket játsszunk, de itt most nem csak a futballról van szó. Gondoljunk csak azokra, akik a megélhetésük miatt szeretnék minél előbb kinyitni az üzleteiket” – nyilatkozta a 130-szoros német válogatott csatár.

A 34 éves játékos az év eleje óta futballozik az Antalyaspornál, hat mérkőzésen két gólig és két gólpasszig jutott.

„Négy-öt ajánlatom volt, és azért döntöttem Törökország mellett, mert szeretem az ilyen kihívásokat és ismerem az itteni bajnokságot” – jelentette ki Podolski.

A török bajnokság 26 forduló után, március közepén szakadt félbe, az Antalyaspor a legutóbbi nyolc bajnokiján veretlen maradt, és a 11. helyen áll a 18 csapatos ligában.

Legfrissebb hírek

A bányászok új reménye – portré a visszavonult világbajnokról, Lukas Podolskiról

Képes Sport
2026.06.10. 19:03

Mocsi Attila: Nehéz idényem volt, de erősebb lettem

Légiósok
2026.05.29. 11:02

Lukas Podolski befejezi labdarúgó-pályafutását – hivatalos

Minden más foci
2026.05.22. 19:33

Lukas Podolski rekordot állított fel a hétvégi kupagyőzelemmel

Minden más foci
2026.05.05. 08:20

Kiütötték Sallaiékat, még nem bajnok a Galatasaray

Légiósok
2026.05.02. 22:52

Sallaiék győzelme után kirúgták a Fenerbahce vezetőedzőjét

Minden más foci
2026.04.28. 11:13

Sallói Dániel ismét betalált, a Toronto hatgólos döntetlent játszott – videó

Légiósok
2026.04.18. 21:02

Ilyet se látni mindennap: kapusgól, akcióból, Törökországból!

Minden más foci
2026.04.06. 14:07
Ezek is érdekelhetik