Litvánia: Vilnius polgármestere vacsorára hívta Messit és CR-t

MTI MTIMTI MTI
2019.09.09. 20:04
Remigijus Simasius vilniusi polgármester kezdeményezte, hogy Lionel Messi és Cristiano Ronaldo közös vacsorájára a litván fővárosban kerüljön sor.

„Vilnius gasztronómiai közössége meghallotta, hogy Ronaldo szívesen leülne vacsorázni Messivel” – nyilatkozta hétfőn Simasius.„Vilnius gasztronómiai közössége meghallotta, hogy Ronaldo szívesen leülne vacsorázni Messivel” – nyilatkozta hétfőn Simasius.

A két kiváló labdarúgó a litván főváros legjobb tíz étterme közül választhat, a polgármester ugyanis jelképesen már mindegyikben asztalt foglalt a portugál és az argentin csatár részére. A két kiváló futballista hosszú évek óta rivalizál egymással a pályán, illetve a különböző egyéni elismerésekért. Augusztus 29-én az európai szövetség monacói díjátadó gáláján egymás mellett ültek, ezt követően jegyezte meg Ronaldo, hogy még soha nem vacsoráztak együtt.

A Juventus csatára már kedden megismerkedhet Vilnius kulináris élvezeteivel, ugyanis hazájának válogatottjával Litvánia vendége lesz Európa-bajnoki selejtezőn.

Legfrissebb hírek

Pintér Dániel ismét csereként állt be, elszórakozta kétgólos előnyét, de mégis nyert az Inter Miami – videó

Légiósok
2026.04.18. 23:58

A spanyol ötödosztályban vásárolt klubot Lionel Messi

Spanyol labdarúgás
2026.04.16. 18:22

Neuer százharminchatodszor volt kezdő ugyanazon csapat színeiben a BL-ben, utolérte Messit

Bajnokok Ligája
2026.04.08. 12:49

Messi góllal, csapata döntetlennel avatta fel az Inter Miami új stadionját

Minden más foci
2026.04.05. 12:23

Messi betalált, öt góllal nyert a világbajnok

Foci vb 2026
2026.04.01. 10:49

Felkészülés: Mikautadze duplájával nyertek a grúzok Litvániában

Minden más foci
2026.03.29. 18:01

Sporttörténeti ritkaság: Messi az első aktív játékos, akiről lelátószektort neveztek el

Minden más foci
2026.03.27. 16:57

Messi megelőzte Pelét a szabadrúgásgólok számában

Minden más foci
2026.03.23. 13:06
Ezek is érdekelhetik