Edzősors: Belga vagy német csapathoz is aláírhatok – Storck

Vágólapra másolva!
2019.05.13. 09:20
Bernd Storck, a belga élvonalban szereplő Royal Excel Mouscron vezetőedzője még nem tudja, hol folytatja a pályafutását.

Storck, miután 2017 októberében távozott a magyar válogatott kispadjáról, csaknem egy évig nem vállalt munkát, majd tavaly szeptemberben a bajnokságot pocsékul indító, akkor a belga élvonal utolsó helyén álló Mouscron edzője lett, a gárdát aztán sikeresen az élvonalban tartotta.

Az 56 éves német szakember néhány nappal ezelőtt bejelentette, nem hosszabbítja meg az idény végén lejáró szerződését a klubnál, s azóta több csapattal is összeboronálták már – lehetett olvasni a Hertháról, de a belga FC Bruges-ről is.

Bernd Storck most elárulta, nem tudja, hol folytatja, de több országból is keresték már.

„Való igaz, hogy más, belga vagy német csapathoz is aláírhatok, vannak megkereséseim. Az igaz, hogy láttak engem Bruges-ben, de ez csak azért van, mert a családommal arra jártam, a klub vezetőségével viszont egyáltalán nem beszéltem” – árulta el a magyar válogatott korábbi kapitánya a La Derniere Heure-nek.

Legfrissebb hírek

Győzelemmel kezdett a hétszeres győztes spanyol válogatott a futsal Eb-n

Minden más foci
2026.01.23. 21:39

Hatalmas ünneplésben részesült Fazekas László az Antwerp kupameccsén

Magyar válogatott
2026.01.14. 14:48

Xabi Alonso távozik a Real Madridtól, Arbeloa váltja – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.01.12. 18:22

Mátyus János Belgiumban lett sportigazgató – hivatalos

Légiósok
2026.01.10. 20:23

Vignjevicstől hat hét után elköszönt a görög Iraklisz

Minden más foci
2026.01.07. 10:15

Marián Sluka: Nagy álmom, hogy Magyarországon dolgozzak

Minden más foci
2025.12.27. 09:43

Ismét Dejan Sztankovics a Crvena zvezda vezetőedzője

Minden más foci
2025.12.22. 18:19

Ellentmondások a Hungária körúton – Bodnár Zalán jegyzete

Labdarúgó NB I
2025.12.16. 23:52
Ezek is érdekelhetik