Lengyelország: parádés hajrágóllal nyerte a nyitómeccset az újonc

2018.07.20. 20:49
Lengyelországban egy nappal gyorsabbak, mint idehaza: míg nálunk szombaton, a lengyeleknél már péntek kora este megkezdődött a 2018–2019-es bajnoki pontvádaszat – melyben a Legia Warszawában szereplő Nagy Dominik az egyedüli magyar labdarúgó. Az új idény első meccsét az abszolút újonc Miedz Legnica és az előző kiírásban 12. helyen végző Pogon Szczecin vívta. A friss feljutó meglepetésre 1–0-s győzelmet aratott, mégpedig Petteri Forsell 91. percben rúgott, kapufáról bepattanó lövésével.

Legfrissebb hírek

Szalai Attila: Szeretnék hosszú távú szerződést kötni egy csapattal

Légiósok
2026.05.30. 08:30

„Meglátjuk, lesz-e lehetőségünk megtartani”– Szalai Attila jövőjéről beszélt edzője

Légiósok
2026.05.24. 09:37

Légiósok: Szalai Attila nem zárkózik el attól, hogy Lengyelországban maradjon

Légiósok
2026.05.19. 19:43

Molnár Rajmund a nyári felkészülésbe már szeretne bekapcsolódni a Pogon Szczecinnél

Légiósok
2026.04.24. 09:15

Szalai Attila: Ha újra dönthetnék, ismét a Bundesligába szerződnék

Magyar válogatott
2026.03.18. 19:09

Videó: ritkán látható öngóllal kerültek hátrányba Szalai Attiláék

Minden más foci
2026.03.16. 21:46

A cseh és a lengyel ligára is érdemes figyelnie Marco Rossinak

Légiósok
2026.03.13. 07:05

Szalai Attila megsérült, bízik a nagyon gyors visszatérésben

Légiósok
2026.02.08. 13:54
Ezek is érdekelhetik