Belgium: Nem vagyok elég jó mindenkinek – Nainggolan lemondta a válogatottságot
Radja Nainggolan lemondta a válogatottságot, miután nem került be a belgák 28 fős, bő vb-keretébe sem. Roberto Martínez bejelentése után egy órával a futballista közösségi oldalán tudatta, hogy nem lép pályára többé a válogatottban.
„Fájdalmas, hogy el kell fogadnom: nem vagyok elég jó mindenkinek. Mától én vagyok a csapat első számú szurkolója” – írta a 29-szeres válogatott.
A belgák Panamával, Tunéziával és Angliával találkoznak a G-csoportban a június 14-én rajtoló, oroszországi vb-n. A jelenleg 28 fős keretet június 4-éig kell 23 játékosra redukálnia Martíneznek.
„Fájdalmas, hogy el kell fogadnom: nem vagyok elég jó mindenkinek. Mától én vagyok a csapat első számú szurkolója” – írta a 29-szeres válogatott.
A belgák Panamával, Tunéziával és Angliával találkoznak a G-csoportban a június 14-én rajtoló, oroszországi vb-n. A jelenleg 28 fős keretet június 4-éig kell 23 játékosra redukálnia Martíneznek.
Legfrissebb hírek

A friss apuka Jérémy Doku nem tud 90 percet vállalni
Foci vb 2026
2026.06.26. 13:26
Ezek is érdekelhetik





