PSG: a franciák optimisták, Neymar felépülhet a Real Madrid elleni visszavágóig

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2018.02.26. 12:30
null
Neymar arckifejezéséből úgy tűnt, nagy a baj (Fotó: AFP)
Az első hírek szerint Neymar bokasérülése nem súlyos, de kérdéses, hogy a Paris Saint-Germain brazil klasszisa felépül-e a Real Madrid elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésre.

A 26 éves kiválóság a Marseille elleni francia bajnoki rangadó (3–0) hajrájában sérült meg, amikor egy párharc során csúnyán aláfordult a bokája. A PSG hivatalos közleményt még nem adott ki a futballista állapotáról, de az első hírek szerint Neymar bokája nem tört el, és úgy tűnik, hogy nem szenvedett súlyos sérülést.

„Várjuk a vizsgálatok eredményét, optimisták vagyunk. Éppen ezért azt mondanám, hogy felépül a Real Madrid elleni mérkőzésig” – mondta a meccs utáni sajtótájékoztatón Unai Emery, a PSG vezetőedzője.

„Neymarnak bedagadt a bokája. Nem vagyok orvos, de nem gondolom, hogy szerdára felépül. Pihenésre van szüksége” – vélekedett Thiago Silva, aki kizárta annak a lehetőségét, hogy Neymar két nap múlva pályára lépjen a Francia Kupa negyeddöntőjében, amelyben a párizsiak újfent a Marseille-jel találkoznak.

NEYMAR BEJEGYZÉSE AZ INSTAGRAMON


A PSG sztárja magyar idő szerint hétfő éjszaka 1 óra 20 perckor távozott a kórházból, ahová két honfitársa, Marquinhos és Maxwell is elkísérte.

A Paris Saint-Germain március 6-án, kedden 20.45-kor csap össze a Real Madriddal a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján. A spanyolok hazai pályán 3–1-re nyertek.

Legfrissebb hírek

Luis Enrique: A célunk mostantól a BL megnyerése

Bajnokok Ligája
Tegnap, 10:17

A PSG BL-döntős kezdőjéből kilencen pályán, Akliouche bemutatkozik – íme, a Szuperkupa kezdőcsapatai

Minden más foci
2026.08.12. 19:56

Szerencsés szám a 13-as Luis Enrique számára? – jön az európai Szuperkupa-mérkőzés

Minden más foci
2026.08.12. 11:57

Videó: azt hitte, gólt lőtt, majd ünneplés közben beleesett az alagútba a brazil játékos

Minden más foci
2026.08.09. 13:23

Videók: ezekkel a gólokkal győzte le a Real Madrid a Ferencvárost a Groupamában

Minden más foci
2026.08.09. 08:24

Nem bírt egymással a PSG és az MU Göteborgban

Minden más foci
2026.08.08. 19:43

Az U20-as Eb-győzelem hőse: Torma Luca három ötméterest is hárított a döntőben – videó

Vízilabda
2026.08.08. 10:26

Messi két góllal segítette győzelemhez az Inter Miamit a Ligák Kupájában

Minden más foci
2026.08.06. 08:28