Románia: leváltották a Sepsi edzőjét a kupavereség után

BOROS MIKLÓSBOROS MIKLÓS
2017.10.25. 15:18
A kedd esti kupavereség után az edzőváltás mellett döntött a Sepsi OSK labdarúgócsapatának vezetősége, menesztve a csapatot négy éve irányító és ezalatt három osztályt ugró Valentin Suciut.

A 37 éves szakember legutóbbi nyolc mérkőzésén mindössze két pontot tudott szerezni a román Liga 1 újonca, így Diószegi László tulajdonos menesztette állásából, új tisztséget ajánlva fel neki a székelyföldi klub keretében.

Az új vezetőedző kinevezéséig Suciu eddigi segítői, Nagy Sándor és Kulcsár László foglalkoznak a csapat felkészítésével. A döntés bejelentésekor Diószegi László kijelentette, hogy azon játékosoknak is távozniuk kell majd, akik nem tesznek meg mindent a kijelölt cél, a bennmaradás érdekében, és a télen új futballistákat igazolnak a helyükre.

Legfrissebb hírek

Szabó István a Sepsi ellen mutatkozott be a Csíkszereda kispadján

Minden más foci
2026.06.20. 13:40

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB

Minden más foci
2026.06.19. 20:46

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK

Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi

Minden más foci
2026.06.11. 17:04

Szabó István: Dolgozik bennem a bizonyítási vágy a Csíkszeredánál

Minden más foci
2026.06.04. 15:52

Socca: kikaptunk a románoktól, de folytatjuk az Eb-t

Magyar válogatott
2026.05.22. 20:45

Hazai döntetlennel visszajutott a román élvonalba a Sepsi OSK!

Minden más foci
2026.05.16. 11:59

Kikapott a Voluntari-tól, az utolsó fordulóban dől el, visszajut-e az élvonalba a Sepsi

Minden más foci
2026.05.12. 21:00
Ezek is érdekelhetik