FIFA: Marozsán idén sem került be a legjobb háromba
A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) nyilvánosságra hozta, hogy melyik három futballista maradt versenyben az év női játékosa díj elnyerésére. A jelöltek között a német Melanie Behringer, az amerikai Carli Lloyd és a brazil Marta kapott helyet.
AZ ÉV LEGJOBB NŐI FUTBALLISTÁJA, A VERSENYBEN MARADT JELÖLTEK
Melanie Behringer (német, Bayern München)
Carli Lloyd (amerikai, Houston Dash)
Marta (brazil, FC Rosengard – Svédország)
Legfrissebb hírek

Az UEFA nem tervezi átvenni az ivószüneteket
Minden más foci
2026.06.21. 17:44

Így fest a konföderációk tabellája az első forduló után
Foci vb 2026
2026.06.18. 10:13

Újabb furcsa FIFA-szabály: a hosszú csók tilos!
Foci vb 2026
2026.06.18. 09:24
Ezek is érdekelhetik



