Videó: elszabadult a pokol – saját társát is eldobta a dühös hátvéd
Ijesztő eset történt a brazil harmadosztályú labdarúgó-bajnokság döntőjének visszavágóján. A hazai pályán játszó Boa Esporte Clube 2–0-ra vezetett a Guarani ellen, amikor a 61. percben a vendégek védője, Antonio Ferreira lekönyökölte egyik ellenfelét – a játékvezető felmutatta neki a piros lapot. Ekkor elszabadult a pokol. A hátvéd ellökte a bírót, majd egy cselgáncsos mozdulattal az őt megállítani akaró saját társát is arrébb dobta. A feldühödött Ferreirát nagy nehezen, több ember segítségével sikerült az öltözőbe vinni, csapata 3–0-ra kikapott a másodosztályba ezzel feljutó Boától.
Legfrissebb hírek

Íme, a hétfői játéknap bírói:
Foci vb 2026
2026.06.15. 14:40

Michael Oliver játékvezető megsérült
Foci vb 2026
2026.06.12. 21:21
Ezek is érdekelhetik





