NS: „Ezzel a csapattal?” – Mátyus; Nikolics a pokolból a mennybe – hétfő

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.10.24. 00:44
A Nemzeti Sport hétfői számából ajánljuk.

Mátyus Jánosnak két év után az állásába került a Puskás Akadémiától elszenvedett, hazai vereség. A Nyíregyháza (ex)vezetőedzője szerint a vezetőség által támasztott irreális elvárások vezettek a bukásához. Bodnár Tibor írása..

Two-in-one, azaz szombat és vasárnap egy lapban. A nemzeti ünnep másnapján elemzések, érdekességek, vitriolos edzői nyilatkozatok a labdarúgó NB I-ből és NB II-ből.

A magyaroktól volt hangos a hétvégén Európa – a Köln-verő Dárdai Pál vagy éppen a Kádár Tamás Lech Poznanja ellen remeklő Nikolics Nemanja egyaránt arról számolhatott be, hogy fut a szekér.

Mind a négy kézilabda BL-csapatunk pályára lépett a hétvégén, és a Veszprémet leszámítva volt is minek örülniük. Kétoldalas összeállításunkban feltárjuk a csaták hátterét.

Kemény Dénes marad a kormánykeréknél a vízilabdázóknál – újra megválasztották elnöknek, ráadásul az alelnökük sem akárkik – bár, ahogyan Csurka kolléga szokta volt idézni, ahol még a sarokban a fikusznak is van legalább egy Eb-bronzérme… Rác Benedek Balázs tudósítása.

Ha vasárnap, akkor F1 – az austini Amerikai Nagydíj rezdülésein Zsoldos Barna tartotta rajta a kezét.

…és ha hétfő, akkor Népsport melléklet 4 oldalon – több évtizedes Honvéd- és Vasas-sztorikkal, a Mariahilfer Strasse egykori magyar királyaival, no meg a 70 éves Csank Jánossal.

 

Legfrissebb hírek

Tomori Győző a 11. idényét kezdi a Dabas edzőjeként; Pongó Máté Zalaegerszegen kosarazik tovább

E-újság
2026.06.27. 23:55

Leonardo Cuéllar örül, hogy Fekete Árpád és Marik György a gulyást a tacóra cserélte; Lenny Joseph: Kit érdekel a jegyzőkönyv, ez az én gólom volt Marokkó ellen!

E-újság
2026.06.26. 23:50

Jean-Marie Pfaff: Furcsállom, hogy negyven éve nem látjuk vb-n a magyar válogatottat; Fernando Fernández: A spanyoloknak a stílusuk a legveszélyesebb fegyverük

E-újság
2026.06.26. 00:11

A mexikói Pumasnál magyar edzők nevét áldják; az ETO megverte a Fradi ellenfelét

E-újság
2026.06.24. 23:55

Chema Rodríguez levonta a tanulságokat kapitánysága végén; Mexikóban már háromezer éve is labdával játszottak

E-újság
2026.06.23. 23:50

Messi és Messi!!!; Kenéz György: 70

E-újság
2026.06.23. 00:20

Lionel Messi: Amíg jól érzem magam, ott leszek a pályán; Kopasz Bálint: Ez a királyok viadala, a bajnok viselkedjen férfiként!

E-újság
2026.06.21. 23:59

Lamine Yamal még nem áll készen egy teljes mérkőzésre; Siklósi Gergely: Árnyékai vagyunk önmagunknak

E-újság
2026.06.20. 23:14
Ezek is érdekelhetik