FIFA 15: két nagymama, egy Xbox, 10 meccs – a gólöröm mindent visz

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.08.08. 11:42
Erre a napra vártak az angol futball szerelmesei, szombaton elrajtol a Premier League 2015–2016-os szezonja.

Ahogy ilyenkor lenni szokott, az érdekeltek a végső sorrendre és az első forduló eredményeire tippelnek. Egy brit fogadóiroda különleges módját választotta a jóslásnak: leültetett két nagymamakorú hölgyet egy Xbox elé, a kezükbe adtak egy-egy kontrollert és bekapcsolták nekik a FIFA 15 futballszimulációs játékot, amellyel korábban ők ketten még sohasem játszottak.

A vállalkozó szellemű hölgyek jól bírták a (ki)képzést, lejátszották az első PL-forduló összes párosítását, így megjósolva a mérkőzések végeredményét.

Őszinteségük, hozzá nem értésük aranyos és szórakoztató egyszerre. Kezdésként az öngól fogalmával sem voltak tisztában, majd Wayne Rooneyt és Diego Maradonát is a Liverpool történetének legjobb játékosai közé sorolták, elbűvölő magabiztossággal.

Időközben azért belejöttek a „fifázásba”, és néhány szemrevaló találatot is szereztek. Születtek vaskos meglepetések, köztük a Manchester United és a Chelsea veresége, de a legjobb pillanatokat a hölgyek gólörömei szolgáltatják.

Legfrissebb hírek

Szoboszlai szabadrúgásgólja csak egy pontot ért a Spurs ellen

Angol labdarúgás
18 órája

Szoboszlai újabb szabadrúgásgólt szerzett – videó

Légiósok
19 órája

„Egyszerűen nem normális” – Mikel Arteta a PL legfiatalabb gólszerzőjét, Max Dowmant méltatta

Angol labdarúgás
Tegnap, 11:31

A kiesés elől menekülő Spurs legyőzésével feledtetné a hétközi BL-botlást a Liverpool

Angol labdarúgás
Tegnap, 11:01

A Bournemouth Tóth Alex nélkül nem rúgott gólt a Burnley-nek

Angol labdarúgás
2026.03.14. 18:05

„Jövőre a BL-ben szeretnénk játszani, szóval van miért küzdenünk” – Szoboszlai a Spurs elleni mérkőzés tétjéről

Angol labdarúgás
2026.03.14. 12:34

„Beárazták a Premier League-et, csak nem úgy, ahogy sokan gondolnák” – véli a Premier League-kommentátor

Angol labdarúgás
2026.03.14. 09:29

„Kerkez jó, de mindenképpen tisztességes teljesítményt nyújtott” – Arne Slot az NS-nek

Angol labdarúgás
2026.03.13. 11:42
Ezek is érdekelhetik