Videó: felrúgták, az edzőnek és a bírónak is nekiment

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.02.18. 14:51
Ritkán látunk példát arra, hogy egyetlen játékos miatt kell félbeszakítani egy futballmérkőzést. Ez történt a kazah Kajrat és az ukrán Metalurg Zaporizzsja felkészülési találkozóján a 36. percben.

A Kajrat labdarúgója, Mihail Bakajev egy kemény szabálytalanság elszenvedője volt. A játékvezető a javára ítélt, de Bakajev nem tudta csillapítani az indulatait.

Mérgében ellenfeléhez szorította a homlokát, és heves reakciójáért piros lapot kapott. Ekkor szabadultak el az indulatok. Csapattársai próbálták távol tartani a bírótól és lekísérni a pályáról. Útközben az ellenfél edzőjével is nézeteltérésbe keveredett, kétszer is nekiment, sőt másodszor már kezet is emelt rá. Ezt követően a bírót vette üldözőbe.

Pár perccel később csillapodtak a kedélyek, de a mérkőzés nem folytatódott tovább, a játékvezető véget vetett a meccsnek.

Legfrissebb hírek

Futsal Eb-felkészülés: a litvánokkal játszik edzőmeccseket a válogatott

Magyar válogatott
1 órája

Női futball: idegenben nyertünk a szlovákok ellen felkészülési mérkőzésen

Magyar válogatott
2025.10.28. 18:09

Török bundabotrány: 3700 játékost vizsgál meg a hatóság

Minden más foci
2025.10.28. 14:38

Vinícius Júnior: Jobb, ha elmegyek innen

Spanyol labdarúgás
2025.10.27. 15:23

Százas nagyságrendben fogadnak mérkőzésekre török játékvezetők

Minden más foci
2025.10.27. 13:31

Beismerte bűnösségét az egykori Premier League-játékvezető

Angol labdarúgás
2025.10.14. 12:39

Hiába vezetett két góllal az Újpest, a DAC nyerte meg a felkészülési mérkőzést

Labdarúgó NB I
2025.10.09. 18:13

Már nem százszázalékosak Andorra ellen az észtek

Minden más foci
2025.09.09. 20:23
Ezek is érdekelhetik