Videó: 10 meccse nem nyertek, koporsókat kaptak a játékosok

2015.01.27. 13:18
Hátborzongató üzenetet hagytak a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság sereghajtójának szurkolói a klub stadionjának gyepszőnyegén.

Az Ekstraklasa 16. helyén szerénykedő, 19 forduló alatt mindössze két mérkőzést nyerő, három pontot legutóbb november közepén gyűjtő Zawisza Bydgoszcz drukkereinek egy csoportja az éjszaka leple alatt jutott be a stadionba, ahol 15 darab, fakereszttel ellátott, koporsónak kinéző tákolmányt helyezett a gyepszőnyegre – így kifejezve forrongó elégedetlenségét a klub játékosaival és elnökével, Radoslaw Osuschsal szemben. A koporsókon a címzettek monogramját is feltüntették.Zawisza Bydgoszcz drukkereinek egy csoportja az éjszaka leple alatt jutott be a stadionba, ahol 15 darab, fakereszttel ellátott, koporsónak kinéző tákolmányt helyezett a gyepszőnyegre – így kifejezve forrongó elégedetlenségét a klub játékosaival és elnökével, Radoslaw Osuschsal szemben. A koporsókon a címzettek monogramját is feltüntették.

Legfrissebb hírek

Szalai Attila: Szeretnék hosszú távú szerződést kötni egy csapattal

Légiósok
2026.05.30. 08:30

Lukas Podolski befejezi labdarúgó-pályafutását – hivatalos

Minden más foci
2026.05.22. 19:33

Szabó Levente megtalálta a számítását, és már nemzetközi kupaindulásért küzd a Zaglebie Lubin szerelésében

Légiósok
2026.05.15. 09:17

Lengyelország: a korábbi fehérvári és újpesti szakember lett a Cracovia edzője

Minden más foci
2026.04.22. 06:55

Videó: Szabó Levente megszerezte első gólját lengyel csapatában

Légiósok
2026.02.06. 20:19

Szalai Attila vesztes bajnokin mutatkozott be az új csapatában

Légiósok
2026.02.01. 14:58

Műtét vár Molnár Rajmundra, véget ért számára az idény – hivatalos

Légiósok
2026.01.05. 15:26

Dán edzőt neveztek ki Molnár Rajmund csapatánál

Minden más foci
2025.09.30. 11:17
Ezek is érdekelhetik