Labdarúgás: új kapitány után nézhetnek a „leopárdok”
Claude LeRoy, a Kongói DK labdarúgó-válogatottjának szövetségi kapitánya bejelentette: két év után távozik a „leopárdoknak” becézett nemzeti csapat kispadjáról.
„Nagyszerűen éreztem itt magam, de a Kamerun elleni meccs után már a játékosaimmal is közöltem, hogy távozom a csapattól. A jövőmmel kapcsolatban még nem döntöttem, egyelőre még abban sem vagyok biztos, hogy melyik kontinensen folytatom" – nyilatkozta LeRoy az AFP-nek.
A 65 éves francia szakember azután jelentette be távozását, hogy a Kamerun elleni 0–0-ra végződő vb-selejtezőn biztossá vált, a „leopárdok" nem jutnak ki a 2014-es brazíliai világbajnokságra.
A 65 éves francia szakember azután jelentette be távozását, hogy a Kamerun elleni 0–0-ra végződő vb-selejtezőn biztossá vált, a „leopárdok" nem jutnak ki a 2014-es brazíliai világbajnokságra.
Legfrissebb hírek

„Attól, hogy én lőttem a gólt, még nem vagyok hős”
Foci vb 2026
2026.06.24. 08:44

Daniel Munoz lett a Kolumbia–Kongó meccs legjobbja
Foci vb 2026
2026.06.24. 06:35

Ezt a táncot Shakira is megirigyelné...
Foci vb 2026
2026.06.18. 14:31

Roberto Martínez: A hozzáállással elégedett vagyok
Foci vb 2026
2026.06.17. 22:21
Ezek is érdekelhetik



