Görög Kupa: lelátói balhé miatt szakadt meg Megyeriék meccse

User UserUser User
2012.12.19. 20:53
A 83. percben félbe kellett szakítani a játékvezetőnek a Panahaiki–Olympiakosz labdarúgó Görög Kupa-mérkőzést lelátói rendbontás miatt.

A már szinte tét nélküli meccsen – az állás 1–1 volt, az Olympiakosz 2–0-ra nyert az első találkozón – előbb bedobálás miatt kellett megállítani a játékot, majd több fanatikus bement randalírozni a pályára. A játékvezető félbeszakította a mérkőzést, amelyet „takarítást" követően befejeztek. Az Olympiakosz kapuját a magyar Megyeri Balázs védte.

LABDARÚGÓ GÖRÖG KUPA
3. FORDULÓ, 2. MÉRKŐZÉS
Panahaiki–Olympiakosz 1–1
Tj: az Olympiakosz, 3–1-es összesítéssel
Proodeftiki–Panathinaikosz 1–2
Tj: a Panathinaikosz, 6–1-es összesítéssel

 

 

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
8 órája

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
16 órája

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
16 órája

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
17 órája

Zalánki Gergő távozik az Olympiakosz vízilabdacsapatától

Vízilabda
2026.06.20. 17:29

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben

Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Zalánki Gergő: Extra teljesítményre lesz szükségünk a Fradi ellen

Vízilabda
2026.06.13. 13:14
Ezek is érdekelhetik