A japán profi labdarúgó-bajnokság, a J-League klubjainak elöljárói kedden úgy döntöttek, hogy a természeti csapások (földrengés, szökőár), illetve az azok rombolásának következtében fellépő radioaktív sugárzás miatt elhalasztják a következő hetek mérkőzéseit.
„Egyelőre nem tudunk dönteni arról, mikortól folytatódhatnak a küzdelmek" – jelentette ki a klubok keddi tokiói megbeszélése után Ibata Sigeru, a Kasima Antlers elnöke. Nemcsak a márciusi meccsek maradnak el, hanem az április első hétvégéjére kiírt első és másodosztályú találkozók is.
Legfrissebb hírek

Három nap alatt kell csodát tennie Hervé Renard-nak
Foci vb 2026
2026.06.20. 15:41
Ezek is érdekelhetik






