Minden bizonnyal sztrájkba lépnek az élvonalbeli skót játékvezetők, miután megítélésük szerint igazságtalanul és durván kritizálják őket.
A munkabeszüntetésről a skót játékvezetők szakszervezete döntött, miután az elmúlt hetekben mind a klubvezetők, mind a menedzserek, mind a játékosok durva kritikákat fogalmaztak meg velük szemben.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






