Ausztria: kétgólos vezetés után kapott ki a Salzburg

2008.08.11. 00:26
Az osztrák bajnokság hatodik fordulójában elvesztette első helyét a tabellán a Red Bull Salzburg együttese, miután idegenben, 3–2-re kapott ki az Austria Wien csapatától.
Bodnár László a mérkőzés a 33. percben lépett pályára a Salzburg együttesében. Sáfár Szabolcs nem jutott szóhoz a mérkőzésen a nyertes csapatban.

OSZTRÁK BUNDESLIGA, 6. FORDULÓ

Austria Wien–Red Bull Salzburg 2–3 (1–0)

OSZTRÁK BUNDESLIGA, 6. FORDULÓ

Austria Wien–Red Bull Salzburg 2–3 (1–0)
Legfrissebb hírek

Ez egy ilyen nap? Redzic Damir klubja is menesztette edzőjét – hivatalos

Minden más foci
2026.05.18. 10:58

61 év után újra osztrák bajnok a Linzer ASK

Minden más foci
2026.05.17. 16:43

A Juventus, a Chelsea és az Ajax is vinné Kovács Bendegúzt, az Alkmaar hosszabbítana vele – sajtóhír

Minden más foci
2026.05.16. 09:28

A Premier League-be igazolt Redzic Damir salzburgi csapattársa

Angol labdarúgás
2026.05.15. 12:11

Redzic Damir: Bizonyítani akarok Marco Rossinak

Magyar foci
2026.03.23. 15:55

Magyar válogatott igazolás Ausztriában, Csehországban, Szerbiában is, meglepetéscsatár Hollandiából

Légiósok
2026.03.12. 14:41

Első salzburgi góljáról és a beilleszkedésről is beszélt Redzic Damir

Légiósok
2026.02.24. 20:54

A második mérkőzésén Redzic megszerezte az első gólját a Salzburgban – videó

Légiósok
2026.02.22. 20:26
Ezek is érdekelhetik