U21-es Eb-sel.: ikszelt a magyar csapat Lengyelországban

R. Gy.R. Gy.
2022.03.29. 18:03
U21-es Eb-selejtezőn a B-csoport negyedik helyén álló magyar válogatott a 3. helyezett Lengyelországgal találkozott Zabrzéban. Bár az első félidőben sikerült vezetést szereznie Gera Zoltán csapatának, amely egészen az utolsó pillanatokig őrizte az előnyt, a hazaiak tizenegyesből egyenlítettek (1–1). Ezzel lényegében eldőlt, ami egy ideje már sejthető volt, hogy Magyarország nem lesz ott az U21-es Eb-n.

A találkozó részleteit és összefoglalóját ide kattintva lehet megismerni.A találkozó részleteit és összefoglalóját ide kattintva lehet megismerni.

U21-ES EB-SELEJTEZŐ
B-CSOPORT, 8. FORDULÓ

Lengyelország–Magyarország 1–1(0–1)
Zabrze
LENGYELORSZÁG:
Miszta – Skóras, Platkowski, Poreba, Kiwior, Karbownik – Zalewski (Fornalczyk, a szünetben), Zurawski (Marchwinski, a szünetben), Kozlowski (Kubica, 81.), Kaminski – Benedyczak (Bialek, 66.).Szövetségi edző:Maciej Stolarczyk
MAGYARORSZÁG:Hegyi – Csongvai (Skribek, 76.), Balogh Bo., Mocsi, Iyinbor, Kerkez (Hidi S., 86.) – Szendrei (Radics, 80.), Baráth, Kata, Kiss T. (Tamás O., 76.) – Németh A.Szövetségi edző:Gera Zoltán
Gólszerző:Skóras (90+5. – 11-esből), ill.Németh A. (35.)