Megjöttünk! – Orbán Viktor is gratulált a magyar válogatott győzelméhez

   Munkatársunktól Munkatársunktól
2024.10.15. 06:42
Mint beszámoltunk róla, a magyar labdarúgó-válogatott Szoboszlai Dominik duplájával 2–0-s győzelmet aratott Bosznia-Hercegovina vendégeként. „Megjöttünk” – írta közösségi média oldalán Orbán Viktor miniszterelnök a győzelem után.

 

 

Legfrissebb hírek

A címvédő és házigazda horvátok várnak a magyar válogatottra a strandkézilabda-vb-n

Kézilabda
2026.06.26. 13:22

Legendás lengyel játékvezető: „Magyarország a második hazám”

Minden más foci
2026.06.21. 09:21

Parádés győzelmet arattak férfi röplabdázóink az Eb-résztvevő ellen

Röplabda
2026.06.20. 18:10

Preisinger Sándor: Nem szabad elfelejteni az atlantai csapatunkat

Magyar válogatott
2026.06.14. 17:21

FIFA-világranglista: három helyet javítva 39. a magyar válogatott, Argentína az élen

Magyar válogatott
2026.06.11. 13:40

„Most a feltöltődés kerül előtérbe” – Szoboszlai üzent a szurkolóknak

Magyar válogatott
2026.06.10. 16:10

Marco Rossi: Kazahsztán gyakorlatilag agresszív transzban játszotta végig a mérkőzést

Magyar válogatott
2026.06.09. 22:45

Értékelje a magyar labdarúgó-válogatott játékosainak Kazahsztán elleni teljesítményét!

Magyar válogatott
2026.06.09. 21:08
Ezek is érdekelhetik