Női foci: pozitív tesztek, az MTK-játékosok kihagyják az Eb-selejtezőt

MTI MTIMTI MTI
2020.09.12. 19:39
A koronavírus-járvány miatt nem számíthat az MTK Budapest játékosaira Markó Edina, az Európa-bajnoki selejtezőkre készülő női labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.

Az MLSZ szombaton számolt be arról, hogy a pénteki tesztelések során a kék-fehérek két játékosának is pozitív lett a mintája, ezért ők és klubtársaik sem csatlakozhatnak a nemzeti csapat keretéhez.

A női válogatott tagjai vasárnap találkoznak egymással, hogy néhány edzés után kedden elutazzanak Svédországba, ahol a csapat csütörtökön méri össze erejét a világbajnoki bronzérmes házigazdákkal. A mérkőzés után, pénteken utazik tovább a keret Lettországba, ahol szeptember 22-én, kedden szerepel Eb-selejtező mérkőzésen.

Legfrissebb hírek

Felkészülés: Jurek Gábor mesternégyesével az MTK legyőzte a Kazincbarcikát

Labdarúgó NB I
2026.06.26. 21:50

Közel az egyezség, az MTK-hoz igazolhat a Honvéd támadója – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 11:21

Ellenfelet kapott a Ferencváros női együttese a Bajnokok Ligájában

Bajnokok Ligája
2026.06.19. 09:13

Női labdarúgó-vb-selejtező: Hollandiával játszik a magyar válogatott

Magyar válogatott
2026.06.18. 13:33

Az Európa-bajnokot is megkaphatja a magyar női labdarúgó-válogatott

Magyar válogatott
2026.06.17. 17:07

MTK: korábbi játékos csatlakozik Pinezits Máté stábjához

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 15:34

Fölényes győzelemmel zárt a magyar válogatott a női labdarúgó-vb-selejtezőben

Magyar válogatott
2026.06.09. 21:24

Élményekkel és érmekkel újra kék-fehérben Hinora Kristóf

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 08:55
Ezek is érdekelhetik