Puskás Aréna: pénteken lejátszották az első tesztmeccset
Pénteken lejátszották az első labdarúgó tesztmérkőzéseket az új Puskás Arénában.
A stadion közösségi oldalának szombati beszámolója szerint a minitornán az építésben részt vevő szervezetek képviseltették magukat. A győztesnek járó serleget Fürjes Balázs, az építés irányításáért felelős kormánybiztos emelhette a magasba, miután munkaszervezete, a Kiemelt Kormányzati Beruházások Központja Nonprofit Zrt. és a Nemzeti Sportközpontok közös csapata drámai végjátékban, büntetőkkel nyerte meg az elődöntőt és a döntőt is.
A minitornát több száz néző mellett a helyszínen tekintette meg Orbán Viktor miniszterelnök is.
Legfrissebb hírek

Az álomsziget – Csillag Péter publicisztikája
Minden más foci
2026.06.04. 23:53

Korszakos csapat-e már Luis Enrique PSG-je?
Bajnokok Ligája
2026.06.02. 10:09

Marco Rossi az NS-nek: Budapest jelesre vizsgázott!
Bajnokok Ligája
2026.06.01. 08:37

„Joker” sem hagyhatta ki a budapesti BL-döntőt
Bajnokok Ligája
2026.05.31. 13:05
Ezek is érdekelhetik



