U17: kétgólos előny után kaptunk ki a horvátoktól

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2019.08.08. 22:16
null
A magyar válogatott 4–2-re elvesztette első meccsét a Telki-kupán (Fotó: mlsz.hu)
Az U17-es magyar labdarúgó-válogatott a Telki-kupa nyitó napján 2–0-s előnyről 4–2-re kikapott Horvátországtól – számol be róla az mlsz.hu.

 

Németh Dániel és Török Kevin góljával Magyarország 2–0-ra vezetett a félidőben a horvátok ellen. A szünet után azonban a vendégek felszívták magukat, és 4–2-re fordítottak, így ők ünnepelhettek a Telki-kupa nyitó napján.

A torna másik meccsén a csehek szintén kétgólos hátrányból fordítva nyertek, éspedig 5–2-re Ciprus ellen. A magyar válogatott szombaton 18 órától a csehekkel játszik Telkiben.

Legfrissebb hírek

Elkezdődött a Panama–Anglia és a Horvátország–Ghána mérkőzés

Foci vb 2026
21 órája

A vb eddigi legjobb meccsén az angolok a duplázó Kane vezérletével győzték le a horvátokat

Foci vb 2026
2026.06.18. 00:00

Josko Gvardiol kommandós gyakorlattal készült a vb-re

Foci vb 2026
2026.06.17. 12:17

Ibrahimovic elárulta, kinek szurkol a vb-n – a bosnyákok nem örültek

Foci vb 2026
2026.06.12. 15:47

A spanyolok 14 gólos győzelemmel szerezték meg az 5. helyet a női vízilabda Eb-n

Vízilabda
2026.02.04. 21:25

Végig vezetett, s legyőzte Izlandot Horvátország a férfi kézi Eb-n

Kézilabda
2026.01.23. 17:27

Hiába nyertek az osztrákok a szerbek ellen, búcsúztak a férfi kézilabda Eb-től

Kézilabda
2026.01.19. 20:03

A horvátok hétgólos győzelemmel szálltak be a versenybe a vb-ért

Foci vb 2026
2025.06.06. 22:56
Ezek is érdekelhetik