Válogatott: egy éve jutottunk ki az Európa-bajnokságra
A magyar labdarúgó-válogatott 2015. november 15-én győzte le 2–1-re Norvégiát az Eb-pótselejtezőn a Groupama Arénában. Bernd Storck csapata így 3–1-es összesítéssel, 30 év után jutott ki ismét nagy tornára. A sors fintora, hogy egy esztendővel később, 2016. november 15-én Király Gábor és Juhász Roland is búcsúzik a nemzeti csapattól.
Így ünnepelt a csapat az öltözőben
Így ünnepelt a csapat az öltözőben
Legfrissebb hírek

Vívó Eb: ötödik a férfi tőrcsapat
Egyéb egyéni
2026.06.21. 17:46

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik




