Válogatott: „Árverésre bocsátom a góllövőmezemet”

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.07.02. 11:34
null
Az árverésre bocsátott mez
Mozgalmas napokat él át mostanság Stieber Zoltán, a magyar válogatott és a német Hamburg labdarúgója, aki meghívásoknak tesz eleget és közben szülővárosáról, Sárvárról sem feledkezett meg.

„Megható pillanatokat élhettem át Sárváron – folytatta Stieber Zoltán, akit a városházán Kondora István polgármester fogadott, és a helyi labdarúgócsapat pályáján közönségtalálkozón vett részt. – Eldöntöttem, hogy az osztrákok elleni meccsen viselt mezemet árverésre bocsátom, a bevételt pedig a sárvári utánpótlás javára fordítom. Tudom, jó helyre kerül a pénz.”

A licit 500 ezer forintról indul, az ajánlatokat július 15-ig telefonon (+36-30-457-5035) lehet megtenni.

Stieber Zoltán a közeljövőjével kapcsolatban elmondta: egyelőre csak az a biztos, hogy két hét múlva jelentkeznie kell Hamburgban, s vélhetően a visszatérése után válik világossá a helyzete. A lehetséges variációk: megtarthatja a Hamburg, eladhatja, újra kölcsönadhatja, vagy pedig szerződést bont vele. A tavaszt nürnbergi kölcsönben töltő magyar szélső minden bizonnyal a nyáron klubot vált.

Legfrissebb hírek

A Hamburg ötgólos pofonba szaladt bele hazai pályán a Mainz ellen

Német labdarúgás
3 órája

A Nyíregyháza szerződést bontott két labdarúgójával

Labdarúgó NB I
Tegnap, 14:57

Az Újpest Tiszakécskére adta kölcsön a védőjét

Labdarúgó NB II
Tegnap, 14:14

ETO: itt a harmadik bejelentés – a Besiktastól jött középpályás

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:50

Svájci center érkezett az ETO FC-hez – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.09.04. 16:38

Két játékos érkezett Újpestről az NB II-es Kozármislenyhez

Labdarúgó NB II
2026.09.04. 15:32

Debrecenben madagaszkári csatárral, Győrben boszniai támadóval erősítettek az utolsó napon – lezárult az átigazolási időszak

Labdarúgó NB I
2026.09.04. 10:05

Utánpótlás-válogatott középpályást szerződtetett a Nyíregyháza

Labdarúgó NB I
2026.09.04. 09:59