A DVSC-Teva labdarúgócsapata hivatalos honlapján bejelentette, hogy válogatott szélsője, Bódi Ádám sérülés miatt nem állhat a nemzeti csapat rendelkezésére a Görögország elleni , vasárnapi Eb-selejtezőn.
A Feröer ellen a válogatottban bemutatkozó – a félidőben lecserélt – Bódi kisebb sérülést szenvedett és visszatért klubjához, Debrecenbe.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik





