Válogatott: Egy kicsit sok ez, átestünk a ló túloldalára – Böde
A magyar labdarúgó-válogatott szombat reggel elutazott Görögországba, az utolsó Európa-bajnoki selejtezőre. Az indulás előtt a Feröer ellen két gólt szerző Böde Dániel és Tőzsér Dániel válaszolt az újságírók kérdéseire.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56
Ezek is érdekelhetik







