Román-magyar: Dzsudzsák megfeszül azért, hogy igazolja Dárdait

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.10.07. 16:44
A Dinamo Moszkvában játszó Dzsudzsák Balázs szerint mindenki pozitív irányba mozdult el, önbizalom növelő volt a játékosok számára, ahogyan Dárdai Pál szövetségi kapitány beszélt a keretről. Elmondása szerint előny lehet, hogy sokan vannak a tavaly Bukarestben vereséget szenvedő csapatból, akik nem akarják majd elkövetni ugyanazt a hibát. A 27 éves szélső szeretne rászolgálni Dárdai dicséretére.

„Pozitív a változás. Olyan visszhang volt a csapatoknál, játékosoknál, picit elmozdult mindenki a pozitív irányba – vélekedett erről már Dzsudzsák Balázs. – Önbizalom növelő volt, hogy a csapatról, a keretről beszélt, ezt megerősítette az elmúlt nap. Semmi olyan dolgot nem kért, amit nem tudtunk volna teljesíteni, ha tudjuk követni azt az irányvonalat, amelyet ő és a stábja kért, abból profitálhatunk, olyan lendületet hozott, amire alapozhatunk.”

„Lehet előny, hogy többen vagyunk ott a tavalyi csapatból, olyan élményekkel megyünk vissza, amire nem szívesen emlékezünk, lett új karaktere a csapatnak, ami talán nem jellemezte, a stáb olyan emberekkel bővült, akiktől bármilyen véleményt el lehet és kell fogadni, gondolok például Nyilasi Tiborra – tette hozzá a Dinamo Moszkva szélsője. – A tavalyi rosszul sikerült meccs volt, amit rögtön az elején elrontottunk, egy évvel tapasztaltabbak lettünk, még egyszer nem követjük el azokat a hibákat.”Dzsudzsák Balázs. – Önbizalom növelő volt, hogy a csapatról, a keretről beszélt, ezt megerősítette az elmúlt nap. Semmi olyan dolgot nem kért, amit nem tudtunk volna teljesíteni, ha tudjuk követni azt az irányvonalat, amelyet ő és a stábja kért, abból profitálhatunk, olyan lendületet hozott, amire alapozhatunk.”

„Lehet előny, hogy többen vagyunk ott a tavalyi csapatból, olyan élményekkel megyünk vissza, amire nem szívesen emlékezünk, lett új karaktere a csapatnak, ami talán nem jellemezte, a stáb olyan emberekkel bővült, akiktől bármilyen véleményt el lehet és kell fogadni, gondolok például Nyilasi Tiborra – tette hozzá a Dinamo Moszkva szélsője. – A tavalyi rosszul sikerült meccs volt, amit rögtön az elején elrontottunk, egy évvel tapasztaltabbak lettünk, még egyszer nem követjük el azokat a hibákat.”

„Pali megismételte a sajtótájékoztatót, a jelzőket. Csak azért, mert azt a jelzőt megkapta valaki, nem részesül semmiféle kiváltságban, nem teheti meg, hogy nem edz a héten, csak kijön a meccsre. Olyan terhet rakott rám, aminek igyekszem megfelelni, azért megfeszülni, örülök, hogy ő így látja, amivel engem illetett – mondta Dzsudzsák, akit Dárdai zseninek nevezett.

„A nyáron klubot váltottam, sikerült a beilleszkedésem – vette át a szót a Hamburghoz szerződő Stieber Zoltán. – Sok játéklehetőséget kapok, megérte a váltás. Az eredmények nem jöttek az elején, emiatt maradt bennem hiányérzet, de elégedett vagyok. Örülök, hogy a kapitány Huszti Szabolcshoz hasonlított, igyekszem olyan karriert befutni. A német vonallal erősödött a válogatott, igyekszem hozzátenni a magamét.”

Dárdainak már fejében van a csapat a „sumák románok” ellen

Legfrissebb hírek

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB

Minden más foci
2026.06.19. 20:46

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira

Minden más foci
2026.06.18. 08:56

Cristiano Ronaldo követte Messit, Pelé zseniálisat húzott – vb-videók

Minden más foci
2026.06.17. 13:54

Messinek annak idején 13 perc elég volt az első vb-gólhoz – vb-videók

Minden más foci
2026.06.16. 15:03

NB I: Fenyő Noah végleg az Újpesté

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 18:16

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK

Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi

Minden más foci
2026.06.11. 17:04

Schäfer András: Rosszul játszottunk, nem volt meg a kellő intenzitás

Magyar válogatott
2026.06.10. 07:56
Ezek is érdekelhetik