Feröeri-magyar: a cséká csalódott az elmaradt pontszerzés miatt
Fródi Benjaminsen, a feröeri válogatott csapatkapitánya szerint meccsről meccsre fejlődik csapatuk, s csalódott, hogy nem tudtak pontot szerezni a Magyarország elleni Eb-selejtezőn.
„Meccsről meccsre fejlődünk, de ez még ma nem volt elég a pontszerzéshez. Hatalmas biztatást kaptunk a szurkolóinktól. Csalódás ez számunkra, de hiszünk benne, hogy hamarosan meglesz (a pontszerzés). Van néhány fiatal játékos a csapatban, ők remekül teljesítettek. Nagyon örülünk neki” – mondta Benjaminsen a mérkőzés után.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik





