Videó: A portugálok szintjéhez kell felnőnünk - Kalmár
A labdarúgó U19-es Európa-bajnokság csoportkörének 3. fordulójában Magyarország 2–1-re legyőzte Izraelt, így a magyar válogatott ott lesz a jövő évi U20-as világbajnokságon. A meccs után Székely György, Kalmár Zsolt és Nagy Dominik nyilatkozott a Nemzeti Sport Online-nak.
Legfrissebb hírek

Magyar játékvezető is lesz az U19-es Eb-n
Minden más foci
2026.06.23. 21:52
Ezek is érdekelhetik







