A román labdarúgó-válogatott támadója, Ciprian Marica szerint megpróbálnak előnyt kovácsolni abból, hogy a magyar válogatott elleni márciusi világbajnoki selejtezőt zárt kapuk mögött rendezik meg, és ígéri, nem veszítenek Budapesten.
„Reméljük, előnyt kovácsolhatunk a magyar szurkolók hiányából, bár a közönség nem mindig látja el a 12. játékos szerepét, az eredmény alakulásától függően a hazai csapat ellen is fordulhat” – vélekedett a német élvonalbeli labdarúgós-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Schalkét erősítő támadó.„Hogy Magyarországot tartom-e a fő ellenfélnek? Igen. Ez a legfontosabb mérkőzés a csoportban, de bármi is lesz az eredmény, mindkét csapat reménykedni fog a továbbjutásban. De nem veszítünk Budapesten, ezt megígérem!” – mondta Marica.
Legfrissebb hírek

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB
Minden más foci
2026.06.19. 20:46

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK
Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi
Minden más foci
2026.06.11. 17:04
Ezek is érdekelhetik



