Válogatott: Egerváriban az öt évvel ezelőtti játékom maradt meg - Tőzsér

Vágólapra másolva!
2011.05.22. 21:57
Tőzsér Dániel a Sport2 televízió Harmadik Félidő című műsorában úgy nyilatkozott, el kell fogadnia, hogy nem tagja a válogatottnak, de véleménye szerint Egervári Sándor szövetségi kapitány úgy emlékszik rá, ahogyan öt évvel ezelőtt a Ferencvárosban játszott.

„Bosszús lennék, ha a rossz játékom miatt nem kerülnék be a válogatottba. A lelkiismeretem tiszta: játszom a klubcsapatomban, szerintem jól. El kell fogadni, hogy a kapitány hirdet keretet, és az övé a felelősség. Bár szerintem benne az öt évvel ezelőtti Tőzsér maradt meg, aki a Fradiban a bal szélen játszott. Ebben az idényben két meccsemet látta, amikor Juhászék ellen játszottunk. Nagy álmom, hogy bekerüljek a válogatottba" – mondta Tőzsér Dániel.

A Genk futballistáját azután kérdezték meg a válogatottságról, hogy az Egervári Sándorral készült interjút levetítették, amelyben a szövetségi kapitány úgy nyilatkozott, jelenleg Tőzsérnél előrébb vannak azok a játékosok, akik a helyén szerepelnek a nemzeti csapatban, és ezek a labdarúgók többet nyújtanak védekezésben.

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: csaknem 1300 fiatalperc az NB I 13. fordulójában

Utánpótlássport
11 órája

Ülésezett a FIFA, megvédenék a profi labdarúgók érdekeit

Minden más foci
21 órája

Labdarúgás: itthon játssza az Eb-selejtezőket az U19-es válogatott

Utánpótlássport
2025.11.06. 11:30

Labdarúgás: Átrok Zalán már három gólt szerzett az élvonalban

Utánpótlássport
2025.11.05. 19:39

Debrecenben zárul a 2025-ös őszi idény

Labdarúgó NB I
2025.11.05. 15:38

U18-as válogatott: győzelem a szlovákok ellen Dunaszerdahelyen

Utánpótlássport
2025.11.05. 14:44

„Professzionalizmus, elegancia, tisztelet” – így emlékeznek a klubok Jenei Imrére

Minden más foci
2025.11.05. 13:46

Labdarúgás: az Újpestben is szerepelt fiatal az NB I 12. fordulójában

Utánpótlássport
2025.11.04. 09:54
Ezek is érdekelhetik