Légiósok: Schön Szabolcs 15 percet kapott, csapata nyert

2021.10.31. 07:39
Schön Szabolcs csapata a hajrában nyert (Fotó: Gerry Images)
Az FC Dallas egygólos hátrányból fordított az Austin ellen – ezzel elkerülte, hogy a Nyugati Konferencia utolsó helyére csússzon vissza az észak-amerikai labdarúgó-liga (MLS) legutóbbi játéknapján.

Az együttes magyar válogatott légiósa, Schön Szabolcs ezúttal 15 percet kapott a hajrára beállva. Ám nem ő, hanem argentin csapattársa, Franco Jara lett a csodacsere: a 33 éves támadó ugyanabban a percben szerezte meg a Dallas győztes gólját, mint amelyikben pályára lépett (2–1).

A Dallas szempontjából kulcsfontosságú volt a meccs, ugyanis ha kikapott volna a Nyugati Konerencia utolsó helyére csúszik vissza.

Ez volt Schön 23. bajnokija a Dallasban – érdekesség, hogy még egy sem akadt, amit végigjátszott volna.