Légiósok: „Neki és nekünk is jó lesz ez a kölcsönidőszak”

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.06.12. 09:25
Mint beszámoltunk róla, Varga Szabolcs, a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Heerenveen szélsője a következő szezont kölcsönben az MTK-nál tölti. Az Eredivisiében szereplő klubnál állítják, ezzel a döntéssel mindkét fél jól jár.

Varga 2014 januárjában írt alá a Heerenveenhez, ám az első csapatnál még nem kapott lehetőséget. A szélső ezért a következő idényben visszatér az MTK-hoz a több játéklehetőség reményében.

„Nehezek voltak a kezdeti idők a számára – mondta a klub részéről Hans Vonk a voetbalzone.pl-nek. – A nyelvet azonban megtanulta közben, és az előző hónapokban sokat fejlődött. Ilyen értelemben rendben van a helyzete, de jót tesz neki, ha több játéklehetőséghez jut.”

„Az ő posztján különösen zsúfolt a helyzet, sok riválisa van. Így olyan helyre kerül, ahol megbíznak benne, családias közegben lesz. Neki és nekünk is jó lesz ez a kölcsönidőszak.”

A magyar szélső szerződése 2018. június 30-ig érvényes a Heerenveennel.

Legfrissebb hírek

Felkészülés: nyert az NB II-es Békéscsaba, amely két új játékost is bejelentett

Labdarúgó NB II
4 órája

Két védővel erősített a Kazincbarcika, de egy távozót is bejelentett – hivatalos

Labdarúgó NB I
6 órája

A Frankfurt kölcsönadta, Fenyő Noah Újpesten folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB I
12 órája

Az NB III-as Gyirmótnál kötött ki a Fehérvárról távozó csatár – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.01.20. 17:24

U-válogatott játékost vett kölcsön az MTK a DVTK-tól

Labdarúgó NB I
2026.01.20. 13:02

A cseh bajnoktól vett kölcsön nigériai csatárt a Nyíregyháza

Labdarúgó NB I
2026.01.20. 12:12

Tóth Alex: Csodálatos érzés, hogy ebben a klubban folytathatom

Légiósok
2026.01.20. 10:29

Visszatért a korábbi csapatkapitány az NB II-es Szentlőrinchez

Labdarúgó NB II
2026.01.19. 21:49
Ezek is érdekelhetik