Légiósok: lengyel rivális nézte ki magának Lovrencsicset

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.01.03. 14:17
Lengyel sajtóhírek szerint a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban az alapszakasz 21. fordulóját követően a 4. helyen álló Pogon Szczecin nyári erősítései tervei között ott szerepel Lovrencsics Gergő neve is.

A címvédő, de jelenleg csak 6. helyen álló Lech Poznan 27 éves magyar válogatott szélsője 2012 óta futballozik a lengyel klubban, szerződése a nyáron jár le. Arról már korábban beszámoltunk, hogy a Lech még nem tárgyalt Lovrencsiccsel a szerződéshosszabbításról, és Olaszországból is volt már érdeklődés iránta. Arról már korábban beszámoltunk, hogy a Lech még nem tárgyalt Lovrencsiccsel a szerződéshosszabbításról, és Olaszországból is volt már érdeklődés iránta.

Amennyiben a Lech nem hosszabbít Lovrencsiccsel, úgy újabb klubok jelentkezhetnek érte. A Pogon Szczecin érdeklődéséről szóló hírt poznani, klub közeli forrásunk is megerősítette. A válogatott játékos azonban egyelőre nem kíván a jövőjét firtató kérdésekkel foglalkozni. Miután felépült korábbi sérüléséből, a téli felkészülés nyitányán már teljes értékű munkát végezhet, szeretne minél jobb tavaszt produkálni, hogy ott lehessen a nyári Európa-bajnokságon, most ez a legfontosabb a számára.

A poznaniakhoz kacsolódó másik friss hír – ami szintén érinti Lovrencsics Gergőt –, hogy lejárt a gambiai származású Muhamed Keita kölcsönadási ideje.

A norvég Stabaektől visszatérő, 25 éves támadó a tervek szerint a felkészülési időszakban meggyőzheti a szakmai stábot arról, hogy a tavasszal érdemes rá számítani. Sajtóhírek szerint a vezetők ezzel a döntésükkel leginkább az ősszel kevesebbet mutató futballistákat akarják megversenyeztetni. A cikkben három poznani játékos neve szerepel: Lovrencsicsé mellett Szymon Pawlowskié és Dariusz Formelláé.

Legfrissebb hírek

Németh Hunor szerződést hosszabbított Koppenhágában – hivatalos

Légiósok
1 órája

A Barcába távozó kapus helyére az Újpest volt játékosát szerződtette az Espanyol

Spanyol labdarúgás
22 órája

MTK: a Honvédtól érkezett 19 éves támadó, hamarosan újabb játékost is bejelenthet a klub – NS-infó

Labdarúgó NB I
23 órája

Paks: két próbajátékos is pályára lépett, egyikük gólt is szerzett – 6–0-s győzelem

Labdarúgó NB I
Tegnap, 15:25

A Puskás Akadémia 18 éves védője Kecskemétre tart – NS-infó

Labdarúgó NB II
Tegnap, 12:20

Isztambuli sztárklub vinné az MTK kulcsemberét – sajtóhír

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:34

ETO: csütörtökön orvosi vizsgáltra érkezik a DVSC-től távozó játékos – NS-infó

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:27

DVTK: pénteken érkezhet az Újpest csatára, Edomwonyi távozik – NS-infó

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:18
Ezek is érdekelhetik